Tüm ABD’yi mikroçiplemenin aslında (yasal olarak) mümkün olacağını düşünüyor musunuz?

Bir mikroçipin size implante edilmesini emrederlerse ne olmasını bekliyorsunuz? Pek çok insanın buna tahammül etmeyeceğini tahmin ediyorum, ama sonra ne olacak?

Yasal olarak uygulanabilir mi? ya zaten zorunlu mikroçiplemeye karşı yasaları olan tüm ABD eyaletleri?

Gerçekten ABD dolarının da ortadan kalkabileceğini düşünüyor musunuz? Çok iyi bir dijital dolarımız olabilir. Ancak şu anda gezegendeki en komünist yer olan Çin bile şu anda bir dijital para birimine, petrole dayalı bir para birimine ve altın destekli bir para birimine sahip.

Idk sadece düşünceleri arıyor.

Düzenleme: Ayrıca komplo teorilerini de eklemeliyim. Depresyon veya benzeri bir şey olursa. Bundan nasıl kurtulacağımızı düşünüyorsun? Ve ne kadar uzun.

“Tüm ABD’yi mikroçiplemenin aslında (yasal olarak) mümkün olacağını düşünüyor musunuz?” üzerine 16 yorum

1. Kırklareli merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2020 13:30:49

2. Sakarya merkezden ben ali. Merhabalar web siten ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 04-09-2020 02:40:49

3. Ankara merkezden ben doruk. Mrb paylaşım valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 12-09-2020 22:25:39

4. Düzce merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:20:47

5. Adana merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 19-10-2020 05:31:45

Yorum yapın