Bir mikroçipin size implante edilmesini emrederlerse ne olmasını bekliyorsunuz? Pek çok insanın buna tahammül etmeyeceğini tahmin ediyorum, ama sonra ne olacak?

Yasal olarak uygulanabilir mi? ya zaten zorunlu mikroçiplemeye karşı yasaları olan tüm ABD eyaletleri?

Gerçekten ABD dolarının da ortadan kalkabileceğini düşünüyor musunuz? Çok iyi bir dijital dolarımız olabilir. Ancak şu anda gezegendeki en komünist yer olan Çin bile şu anda bir dijital para birimine, petrole dayalı bir para birimine ve altın destekli bir para birimine sahip.

Idk sadece düşünceleri arıyor.

Düzenleme: Ayrıca komplo teorilerini de eklemeliyim. Depresyon veya benzeri bir şey olursa. Bundan nasıl kurtulacağımızı düşünüyorsun? Ve ne kadar uzun.

Author

60 Comments

1. Kütahya merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 30-08-2020 00:37:16

2. Merhabalar sayfan harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

3. selam arkadaşlar paylaşım valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım

4. Kırklareli merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2020 13:30:49

5. Sakarya merkezden ben ali. Merhabalar web siten ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 04-09-2020 02:40:49

6. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, saolun

7. Selam herkese web siten valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Ankara merkezden ben doruk. Mrb paylaşım valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 12-09-2020 22:25:39

9. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler

10. Selamlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

11. Düzce merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:20:47

12. Merhaba herkese sayfanız yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

13. Adana merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 19-10-2020 05:31:45

14. Mrb bu web sitesi ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Bitlis dan kimler var. Tüm ABD’yi mikroçiplemenin aslında (yasal olarak) mümkün olacağını düşünüyor musunuz? . merhaba arkadaşlar sayfanız inanki hayran bıraktı, tebrikler , memo – 400

16. Bu konu : ” Tüm ABD’yi mikroçiplemenin aslında (yasal olarak) mümkün olacağını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 278

17. Bu konu : ” Tüm ABD’yi mikroçiplemenin aslında (yasal olarak) mümkün olacağını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki mükemmel, teşekkürler , – 135

18. elif yılmaz Reply

Gaziantep dan kimler var. Tüm ABD’yi mikroçiplemenin aslında (yasal olarak) mümkün olacağını düşünüyor musunuz? . Merhaba herkese siten cidden hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 358

19. Bingöl dan kimler var. Tüm ABD’yi mikroçiplemenin aslında (yasal olarak) mümkün olacağını düşünüyor musunuz? . Selam sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , mehmet – 245

20. Tunceli dan kimler var. Tüm ABD’yi mikroçiplemenin aslında (yasal olarak) mümkün olacağını düşünüyor musunuz? . Mrb web siteniz ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 490

21. Manisa dan kimler var. Tüm ABD’yi mikroçiplemenin aslında (yasal olarak) mümkün olacağını düşünüyor musunuz? . Selam sayfan gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 72

22. Bu konu : ” Tüm ABD’yi mikroçiplemenin aslında (yasal olarak) mümkün olacağını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 405

23. Kayseri merkezden ben memo. Selamlar paylaşımınız inanki çok iyi, face de paylaştım 06-12-2020 14:11:54

24. Bu konu : ” Tüm ABD’yi mikroçiplemenin aslında (yasal olarak) mümkün olacağını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , gaye – 224

25. Merhabalar paylaşımınız inanki çok iyi, şukuladım

26. selam arkadaşlar web siten inan ki çok iyi, face de paylaştım

27. merhaba arkadaşlar siteniz cidden mükemmel, face de paylaştım

28. Sakarya merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız gerçekten hayran edici, saolun 20-12-2020 14:48:02

29. Merhaba herkese sayfa harbiden çok iyi, facebookta paylaştım

30. Bu konu : ” Tüm ABD’yi mikroçiplemenin aslında (yasal olarak) mümkün olacağını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha güzel, şukuladım , mehmet – 400

31. Burdur dan kimler var. Tüm ABD’yi mikroçiplemenin aslında (yasal olarak) mümkün olacağını düşünüyor musunuz? . Merhaba paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 320

32. Kırşehir merkezden ben hatice. Mrb siteniz valla hayran edici, şukuladım 11-01-2021 02:33:23

33. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler

34. Selam herkese web siteniz harbiden mükemmel, facebookta paylaştım

35. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-01-2021 15:37:51

36. Selam herkese sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

37. Mersin merkezden ben Emine. Mrb siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 18-01-2021 14:06:00

38. Sinop dan kimler var. Tüm ABD’yi mikroçiplemenin aslında (yasal olarak) mümkün olacağını düşünüyor musunuz? . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , ali – 494

39. Bu konu : ” Tüm ABD’yi mikroçiplemenin aslında (yasal olarak) mümkün olacağını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Mrb siteniz ciddiyim hayran edici, tebrikler , banu – 251

40. Manisa merkezden ben emin. Selamlar paylaşım valla dikkat çekici, şukuladım 03-02-2021 09:59:11

41. Bu konu : ” Tüm ABD’yi mikroçiplemenin aslında (yasal olarak) mümkün olacağını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 194

42. Mrb paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler

43. Bingöl dan kimler var. Tüm ABD’yi mikroçiplemenin aslında (yasal olarak) mümkün olacağını düşünüyor musunuz? . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 464

44. elif yılmaz Reply

Çorum dan kimler var. Tüm ABD’yi mikroçiplemenin aslında (yasal olarak) mümkün olacağını düşünüyor musunuz? . Selam web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 193

45. selamun aleyküm siten inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

46. Zonguldak merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 09-03-2021 01:00:24

47. Merhaba paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım

48. Bu konu : ” Tüm ABD’yi mikroçiplemenin aslında (yasal olarak) mümkün olacağını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha iyi, teşekkürler , ali – 349

49. Adıyaman dan kimler var. Tüm ABD’yi mikroçiplemenin aslında (yasal olarak) mümkün olacağını düşünüyor musunuz? . Merhaba siteniz vallaha güzel, teraziye tıkladım , ali – 40

50. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım inanki dikkatimi çekti, sağolun 28-03-2021 06:02:40

51. Bu konu : ” Tüm ABD’yi mikroçiplemenin aslında (yasal olarak) mümkün olacağını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Mrb paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 339

52. Adıyaman merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 13-04-2021 10:56:13

53. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım

54. Karabük merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 05-05-2021 02:33:46

55. Aydın dan kimler var. Tüm ABD’yi mikroçiplemenin aslında (yasal olarak) mümkün olacağını düşünüyor musunuz? . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , ali – 381

56. Konya dan kimler var. Tüm ABD’yi mikroçiplemenin aslında (yasal olarak) mümkün olacağını düşünüyor musunuz? . Slm sayfa cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 140

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link