…lütfen ayağa kalkıp köylerinizde, kasabalarınızda, kentlerinizde, eyaletlerinizde yaşanan bu çılgınlığa bir son verir misiniz? Lütfen, CRT’ye bir son verir misin? LGBTQ’lara (onlara karşı değilim ve sorumlu yetişkinler olduğunuz sürece hayatlarıyla ne yaptıkları umurumda değil, çocukları bunun dışında bırakın…böyle boklardan bahsediyorum) https://youtu.be/d4vHegf3WPU ) çocukların beyin yıkama gündemi? Hasta ve çarpık covid anlatısına ve tüm etkilerine ve sonuçlarına mı? Yolsuzluk yapan ve ABD’ye ve dünyanın geri kalanına ne olacağını dikte eden politikacılara mı? Sırf efendileri bundan faydalansın diye gece gündüz yalan söyleyen MSM’lere mi? Çılgınlığa bir son verecek misin? Dünyanın en güçlü ulusu olarak hala bunu yapabilecek tek kişi sizsiniz. Büyük sıfırlamaya giden yola bir son verecek misiniz? Saygılarımla, orada olanlardan her gün etkilenen dünyanın geri kalanı! İtalyadan selamlar!

Author

38 Comments

1. selamun aleyküm sayfan inanki güzel, twitter da paylaştım

2. Gaziantep merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 10-08-2021 08:48:14

3. Çanakkale dan kimler var. Tüm Amerikan vatandaşlarına ve hala özgürlük ve insan hakları için savaşan birkaç politikacıya… . Selam bu web sitesi yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 458

4. Bu konu : ” Tüm Amerikan vatandaşlarına ve hala özgürlük ve insan hakları için savaşan birkaç politikacıya… ” çok güzel. Selamlar sayfa cidden hayran edici, sağolun , ali – 318

5. Selam herkese paylaşım yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

6. Yalova dan kimler var. Tüm Amerikan vatandaşlarına ve hala özgürlük ve insan hakları için savaşan birkaç politikacıya… . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, şukuladım , ahmet – 225

7. Mrb bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

8. Bu konu : ” Tüm Amerikan vatandaşlarına ve hala özgürlük ve insan hakları için savaşan birkaç politikacıya… ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 314

9. Elazığ merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle güzel, facebookta paylaştım 10-08-2021 09:05:42

10. Slm siten ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım

11. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, sağolun

12. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım

13. Bu konu : ” Tüm Amerikan vatandaşlarına ve hala özgürlük ve insan hakları için savaşan birkaç politikacıya… ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 465

14. Merhabalar web siten valla çok hoşuma gitti, tebrikler

15. Bu konu : ” Tüm Amerikan vatandaşlarına ve hala özgürlük ve insan hakları için savaşan birkaç politikacıya… ” çok güzel. Mrb web siteniz cidden hayran edici, teşekkürler , emin – 470

16. Ardahan dan kimler var. Tüm Amerikan vatandaşlarına ve hala özgürlük ve insan hakları için savaşan birkaç politikacıya… . selam arkadaşlar sayfan cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 163

17. Muş merkezden ben hatice. Slm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 10-08-2021 09:37:37

18. Niğde dan kimler var. Tüm Amerikan vatandaşlarına ve hala özgürlük ve insan hakları için savaşan birkaç politikacıya… . Mrb siteniz vallaha dikkat çekici, tebrikler , banu – 176

19. Artvin dan kimler var. Tüm Amerikan vatandaşlarına ve hala özgürlük ve insan hakları için savaşan birkaç politikacıya… . Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 12

20. selam arkadaşlar web siten ciddiyim güzel, facebookta paylaştım

21. Selam herkese paylaşım vallaha güzel, teraziye tıkladım

22. Merhabalar sayfa vallaha billaha iyi, face de paylaştım

23. Bayburt dan kimler var. Tüm Amerikan vatandaşlarına ve hala özgürlük ve insan hakları için savaşan birkaç politikacıya… . Selamlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 138

24. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 13-08-2021 14:51:15

25. Yalova dan kimler var. Tüm Amerikan vatandaşlarına ve hala özgürlük ve insan hakları için savaşan birkaç politikacıya… . Merhaba herkese sayfan süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 398

26. Ağrı merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 23-08-2021 14:53:23

27. Isparta merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım cidden çok iyi, face de paylaştım 25-08-2021 09:31:40

28. Selam bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler

29. Bu konu : ” Tüm Amerikan vatandaşlarına ve hala özgürlük ve insan hakları için savaşan birkaç politikacıya… ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 54

30. Merhaba herkese web siten inanki çok iyi, linkedinde paylaştım

31. Kastamonu dan kimler var. Tüm Amerikan vatandaşlarına ve hala özgürlük ve insan hakları için savaşan birkaç politikacıya… . Slm web sitesi yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 237

32. Bu konu : ” Tüm Amerikan vatandaşlarına ve hala özgürlük ve insan hakları için savaşan birkaç politikacıya… ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , Hasan – 78

33. Bu konu : ” Tüm Amerikan vatandaşlarına ve hala özgürlük ve insan hakları için savaşan birkaç politikacıya… ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 239

34. Merhaba sayfan vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment