Aylardır bir MSM makalesinden anonim bir rapor görmedim. Sol eğilimli kaynaklardan çok sayıda MSM makalesi okudum ve hiç kimsenin Xidens Mental durumu hakkında bilgi aramaması bile çok komik. Xiden tam anlamıyla merdivenlerden düştü. Aşağı değil. Merdivenlerden yukarı. Ve Demokratların endişelenmemesi çok göz açıcı. Şimdi bir Cumhuriyetçi Trump Destekçisiyim. Ve eğer Trump merdivenlerden düşerse, 25.ci Pence’i içeri alma vaktinin geldiğini söylerdim. Medya neden tutarlı değil? Bekle biliyorum, çünkü hepsi Sarı Gazeteciliği uygulayan partizan korsanlar. Onlar kelimenin tam anlamıyla halkın düşmanıdır. Özellikle Atlanta’dan sonra adam seks bağımlısıyken bir yarış savaşını teşvik ederken. Ve beyazları vurdu. Ama beyazların ölümü kimsenin umurunda değil. Sadece azınlık. Çünkü Asyalılar, bu adamın kimi vurduğunu umursamadığı gerçeğini görmezden gelerek mağdur. Çünkü o bir suçlu. Ve suçlular bunu yapar.

Author

8 Comments

1. Kastamonu merkezden ben gaye. Slm paylaşım valla çok hoşuma gitti, sağolun 22-03-2021 21:01:26

2. Bu konu : ” Tüm Anonim haberlere ne oldu? Neredeyse medyanın Trump’ı ofisten çıkarmak için günlük olarak bir şeyler uydurması gibi. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten mükemmel, tebrikler , Emine – 131

3. Kırşehir merkezden ben memo. Slm sayfan inanki hayran edici, şukuladım 22-03-2021 21:07:56

4. Bu konu : ” Tüm Anonim haberlere ne oldu? Neredeyse medyanın Trump’ı ofisten çıkarmak için günlük olarak bir şeyler uydurması gibi. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 356

5. Bu konu : ” Tüm Anonim haberlere ne oldu? Neredeyse medyanın Trump’ı ofisten çıkarmak için günlük olarak bir şeyler uydurması gibi. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla dikkat çekici, tebrikler , gaye – 117

6. Selamlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

7. Amasya merkezden ben banu. Merhaba siteniz inan ki güzel, twitter da paylaştım 10-04-2021 11:59:44

8. Bu konu : ” Tüm Anonim haberlere ne oldu? Neredeyse medyanın Trump’ı ofisten çıkarmak için günlük olarak bir şeyler uydurması gibi. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 306

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link