r/conspiracy - Tüm Aşıların Etkinliğini Test Etmenin En Basit Bir Yolu Var mı?  Asit Testi

Bir “Asit Testi” – Pasif Bağışıklık Yöntemi

Aşıların Etkinliğini Test Etmenin En Basit Yolu – PASİF BAĞIŞIKLIK YÖNTEMİ

A. Bunu kanıtlamanın en hızlı yolu, iki grup kritik covid hastasının iyileşme ve iyileşme hızı testidir (benzer profil)

1. İyileşen hastalardan alınan kan serumunun kullanılması

2. Aşılanmış kişilerden alınan kan serumu
    İki hasta grubunun biyolojik verilerinin izlenmesi ve takibi.

B. Daha yavaş bir yol, amino asit (2D ve 3D yapısı daha iyiyse) ve iyileşen hastalardan ve aşılanmış bireylerden alınan antikorlar arasında DNA dizilimi karşılaştırması yapmaktır.

AŞI YAPILMIŞ BİREYLERDEN ELDE EDİLEN KAN SERUMU, KOVİD KRİTİK HASTALARDA PASİF BAĞIŞIKLIK GİBİ UYGUN İŞLEMİYORSA, AŞILARIN ANA MEDYA, İLAÇ VE HÜKÜMETLER TARAFINDAN İDDİA EDİLDİĞİ GİBİ OLMADIĞINI KANITLAR.

Hücresel ve Moleküler İmmünolojiden (Hücresel ve Moleküler İmmünoloji, Abbas) ekran görüntüsü

Yoğun bakımda solunum cihazına ihtiyaç duyanlara kan serumu/T lenfositlerini bağışlayabilecek çok sayıda (milyonlarca) iyileşmiş covid hastası var.

Bu Aşılar Neden Tek Çözüm Oluyor?

Author

30 Comments

1. Mersin dan kimler var. Tüm Aşıların Etkinliğini Test Etmenin En Basit Bir Yolu Var mı? Asit Testi . Selam herkese siteniz vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 63

2. Bu konu : ” Tüm Aşıların Etkinliğini Test Etmenin En Basit Bir Yolu Var mı? Asit Testi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, tebrikler , emin – 455

3. selam arkadaşlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, şukuladım

4. Tekirdağ merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfan inanki iyi, saolun 21-08-2021 19:46:37

5. Mardin merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 21-08-2021 19:49:14

6. Kırıkkale dan kimler var. Tüm Aşıların Etkinliğini Test Etmenin En Basit Bir Yolu Var mı? Asit Testi . Slm paylaşım inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 267

7. Sakarya dan kimler var. Tüm Aşıların Etkinliğini Test Etmenin En Basit Bir Yolu Var mı? Asit Testi . Mrb bu web sitesi cidden hayran bıraktı, sağolun , ali – 309

8. Yozgat merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, şukuladım 21-08-2021 19:56:38

9. Bu konu : ” Tüm Aşıların Etkinliğini Test Etmenin En Basit Bir Yolu Var mı? Asit Testi ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 422

10. Tokat dan kimler var. Tüm Aşıların Etkinliğini Test Etmenin En Basit Bir Yolu Var mı? Asit Testi . Merhaba sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 122

11. Gürbüz Reply

Selam paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

12. Selamın aleyküm web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

13. Sivas merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 25-08-2021 07:57:01

14. Ankara merkezden ben gaye. Slm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 26-08-2021 05:00:10

15. Iğdır merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 26-08-2021 21:01:05

16. Selam sayfanız harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

17. Karabük merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız cidden iyi, face de paylaştım 31-08-2021 18:02:36

18. Bu konu : ” Tüm Aşıların Etkinliğini Test Etmenin En Basit Bir Yolu Var mı? Asit Testi ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla dikkat çekici, sağolun , doruk – 349

19. Bu konu : ” Tüm Aşıların Etkinliğini Test Etmenin En Basit Bir Yolu Var mı? Asit Testi ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden hayran edici, tebrikler , Hasan – 12

20. Amasya dan kimler var. Tüm Aşıların Etkinliğini Test Etmenin En Basit Bir Yolu Var mı? Asit Testi . Slm siteniz cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 358

21. Selamlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

22. Isparta merkezden ben ali. Merhaba sayfan yeminle çok iyi, face de paylaştım 12-09-2021 12:59:49

23. elif yılmaz Reply

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 12-09-2021 14:38:03

24. Bu konu : ” Tüm Aşıların Etkinliğini Test Etmenin En Basit Bir Yolu Var mı? Asit Testi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 103

25. İzmir dan kimler var. Tüm Aşıların Etkinliğini Test Etmenin En Basit Bir Yolu Var mı? Asit Testi . Selam sayfan vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 209

26. Elazığ merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 15-09-2021 18:52:41

27. Sakarya dan kimler var. Tüm Aşıların Etkinliğini Test Etmenin En Basit Bir Yolu Var mı? Asit Testi . Merhaba paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 338

28. Siirt dan kimler var. Tüm Aşıların Etkinliğini Test Etmenin En Basit Bir Yolu Var mı? Asit Testi . Merhaba web siteniz valla iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 427

29. Bursa dan kimler var. Tüm Aşıların Etkinliğini Test Etmenin En Basit Bir Yolu Var mı? Asit Testi . Mrb sayfan harbiden mükemmel, face de paylaştım , ziya – 150

Write A Comment