Carumba aldatmaca / dünya çapında zorlanan kilitlenmeler, insanlara bunun nasıl olabileceğine bir göz atmalıdır, ancak tüm bankaların çöktüğünü hayal edin, böylece kullanabileceğiniz tek para sahip olduğunuz ve sahip olduğunuz tek yiyecek ve malzeme ne aylar önce toplayarak ve / veya büyüyerek hazırladınız, çünkü bankalar kapalıysa kamyonlar yuvarlanmıyor ve her şey kapanıyor.

İnsanların yıllardır bu tahminleri yaptığını biliyorum ve bu bir yıl veya uzun yıllar boyunca olmayabilir, ama buna sahip olmayı tercih edersiniz ve asla ihtiyacınız olmaz (hayat devam ediyor ve sorun yok, ancak ekstra enflasyon yakalayan kaynaklarınız var ,) ya da buna ihtiyacınız var ve buna sahip değilsiniz, yani sizin ya da çetenin bulabileceği her şeyin merhametindesiniz ya da her gün size mre ve bir şişe su veren hükümete bağlı mısınız?

Author

75 Comments

1. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

2. Ordu merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten cidden çok güzel, teraziye tıkladım 02-07-2020 21:42:28

3. Selamlar sayfanız harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz vallaha billaha çok iyi, tebrikler 12-07-2020 03:52:44

5. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok güzel, teşekkürler

6. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım

7. Iğdır merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim mükemmel, şukuladım 23-07-2020 00:00:30

8. Erzurum merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 25-07-2020 19:33:35

9. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, saolun

10. Balıkesir merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 05-08-2020 23:10:57

11. Afyon merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok iyi, sağolun 06-08-2020 13:21:10

12. Balıkesir merkezden ben ahmet. Mrb web siten cidden çok iyi, teşekkürler 11-08-2020 06:24:43

13. Bolu merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, tebrikler 13-08-2020 03:36:08

14. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız inanki mükemmel, tebrikler

15. merhaba arkadaşlar siten inan ki iyi, facebookta paylaştım

16. Kırklareli merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 23-08-2020 04:41:02

17. Kırşehir merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 30-08-2020 14:21:01

18. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

19. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

20. Kırşehir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa gerçekten çok güzel, sağolun 09-09-2020 01:47:06

21. Sinop merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 17-09-2020 11:07:55

22. Selam herkese siteniz yeminle hayran bıraktı, tebrikler

23. Selamlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler

24. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

25. Çanakkale merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-10-2020 11:55:15

26. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun

27. Bu konu : ” Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 380

28. Bu konu : ” Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 95

29. Adana merkezden ben banu. Selamlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 20-11-2020 15:51:43

30. Çorum merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-11-2020 23:53:28

31. Çankırı merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 02-12-2020 16:41:45

32. Gürbüz Reply

İzmir dan kimler var. Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? . Selam web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 421

33. Tekirdağ dan kimler var. Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? . Merhabalar paylaşımın cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 457

34. Bu konu : ” Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten çok güzel, sağolun , emin – 78

35. Kahramanmaraş dan kimler var. Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 293

36. Giresun merkezden ben Emine. Selamlar sayfan cidden mükemmel, face de paylaştım 22-12-2020 19:54:22

37. Muğla dan kimler var. Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? . Merhaba herkese web siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 136

38. Bu konu : ” Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 493

39. Adana merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, saolun 30-12-2020 06:20:46

40. Amasya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten inanki mükemmel, sağolun 31-12-2020 06:55:26

41. elif yılmaz Reply

Ağrı dan kimler var. Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 75

42. Bu konu : ” Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? ” çok güzel. Slm sayfan inanki iyi, teşekkürler , ahmet – 365

43. Bu konu : ” Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 252

44. Bu konu : ” Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? ” çok güzel. Selam siteniz cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 47

45. Bu konu : ” Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 155

46. Bu konu : ” Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 428

47. Sakarya dan kimler var. Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? . Merhaba siteniz gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 162

48. Bilecik dan kimler var. Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? . selamun aleyküm web siteniz harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 185

49. Sakarya dan kimler var. Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , ali – 124

50. Karaman merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten valla mükemmel, face de paylaştım 05-02-2021 02:31:31

51. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 08-02-2021 18:14:31

52. Siirt dan kimler var. Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? . Merhaba sayfa valla hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 317

53. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? . Selamlar sayfanız vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 78

54. Bu konu : ” Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden güzel, saolun , Aylin – 73

55. Van dan kimler var. Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? . merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 438

56. Bu konu : ” Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 243

57. Bolu dan kimler var. Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? . Merhaba herkese sayfanız inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 66

58. Bu konu : ” Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla mükemmel, teşekkürler , gaye – 182

59. Diyarbakır merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa valla hayran edici, teşekkürler 26-03-2021 17:46:15

60. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

61. Ordu merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 08-04-2021 21:30:18

62. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 12-04-2021 10:37:25

63. Bu konu : ” Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 461

64. Bu konu : ” Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inan ki çok iyi, şukuladım , hatice – 51

65. Bu konu : ” Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 106

66. Artvin dan kimler var. Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hayran edici, şukuladım , mehmet – 220

67. İstanbul dan kimler var. Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha iyi, teşekkürler , memo – 281

68. Bu konu : ” Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden iyi, teşekkürler , Gürbüz – 169

69. Osmaniye dan kimler var. Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? . selamun aleyküm paylaşımın vallaha hayran edici, sağolun , banu – 30

70. Bu konu : ” Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 162

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link