Kategoriler
Genel

Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız?

Carumba aldatmaca / dünya çapında zorlanan kilitlenmeler, insanlara bunun nasıl olabileceğine bir göz atmalıdır, ancak tüm bankaların çöktüğünü hayal edin, böylece kullanabileceğiniz tek para sahip olduğunuz ve sahip olduğunuz tek yiyecek ve malzeme ne aylar önce toplayarak ve / veya büyüyerek hazırladınız, çünkü bankalar kapalıysa kamyonlar yuvarlanmıyor ve her şey kapanıyor.

İnsanların yıllardır bu tahminleri yaptığını biliyorum ve bu bir yıl veya uzun yıllar boyunca olmayabilir, ama buna sahip olmayı tercih edersiniz ve asla ihtiyacınız olmaz (hayat devam ediyor ve sorun yok, ancak ekstra enflasyon yakalayan kaynaklarınız var ,) ya da buna ihtiyacınız var ve buna sahip değilsiniz, yani sizin ya da çetenin bulabileceği her şeyin merhametindesiniz ya da her gün size mre ve bir şişe su veren hükümete bağlı mısınız?

“Tüm bankalar kapanır ve tedarik zinciri kırılırsa ne yapardınız? Toplam finansal çöküşe hazır mısınız?” için 26 yanıt

Ordu merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten cidden çok güzel, teraziye tıkladım 02-07-2020 21:42:28

Muş merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz vallaha billaha çok iyi, tebrikler 12-07-2020 03:52:44

Iğdır merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim mükemmel, şukuladım 23-07-2020 00:00:30

Erzurum merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 25-07-2020 19:33:35

Balıkesir merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 05-08-2020 23:10:57

Kırklareli merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 23-08-2020 04:41:02

Kırşehir merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 30-08-2020 14:21:01

Kırşehir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa gerçekten çok güzel, sağolun 09-09-2020 01:47:06

Sinop merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 17-09-2020 11:07:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir