Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik.

Hedef Değil. Macy’s değil. Dick’in Spor Malzemeleri değil. Yemek yerken maskesiz (soluk soluğunuz) oturacağınız HERHANGİ bir restoran bile.

Sürekli dokunulan ve bilmeden kontamine olan binlerce eşyaya sahip tüm mağazalar tamam, ANCAK kolayca dezenfekte edebileceğiniz zemin modelleri olan küçük bir mağaza değil. Tamam, Apple.

Bu “sıcaklık kontrolleri” çoğunlukla işe yaramaz çünkü ateş her zaman CV’de ve hatta tipik olarak semptom olarak listelendikleri diğer hastalıklarda mevcut değildir. (Ör. Zatürree, apandisit veya diğerlerinin yapacağı bir İYE sırasında ateşim hiç yükselmedi).

Ancak hepimiz bu geçici kontrollerin personelin ve toplumun güvenliği için olmadığını biliyoruz. Bu, kendi temas izleme sistemlerine veri aktarabilmelerinin başka bir yolu. Hatta süreçlerini izlemek ve her zaman iBedience olduğundan emin olmak için dış güvenliği tuttular.

İnsanların bu anormalliği sorgulayacağını düşünüyorsunuz, ancak yine de uymaktan mutlu bir şekilde sıraya girdiler.

“Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik.” üzerine 40 yorum

1. Muş merkezden ben mehmet. Selamlar web siten vallaha çok iyi, teşekkürler 02-10-2020 09:20:06

2. Konya merkezden ben Gürbüz. Slm web siten valla hayran edici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:19:12

3. Bu konu : ” Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. ” çok güzel. Slm siteniz inanki çok güzel, sağolun , Gürbüz – 204

4. Denizli merkezden ben banu. Mrb web sitesi gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 21-10-2020 16:23:07

5. Rize dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 61

6. Aydın merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 25-10-2020 01:45:02

7. Bu konu : ” Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 409

8. Hakkari merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 04-11-2020 17:38:00

9. Kırşehir dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . Selam siten yeminle iyi, sağolun , – 172

10. Aksaray dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 305

11. Iğdır merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-11-2020 21:52:56

12. Konya merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi harbiden mükemmel, face de paylaştım 27-11-2020 07:29:33

13. Bu konu : ” Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. ” çok güzel. Merhaba sayfan valla dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 435

14. Bu konu : ” Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 240

15. Bu konu : ” Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 323

16. Kırşehir dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . Selam paylaşımın vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 233

17. Ağrı merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkat çekici, saolun 11-01-2021 20:45:16

18. Sinop dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 40

19. Ordu merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim iyi, face de paylaştım 12-01-2021 13:09:57

20. Antalya dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . selam arkadaşlar siten süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , ziya – 164

21. Bu konu : ” Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 232

22. Ankara dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . Merhabalar paylaşımın gerçekten çok iyi, saolun , emin – 475

23. Bu konu : ” Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. ” çok güzel. Selam herkese sayfa gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 13

24. Konya dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . Selam paylaşımınız ciddiyim iyi, tebrikler , ali – 16

25. Bu konu : ” Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha güzel, sağolun , doruk – 187

26. Nevşehir dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . selam arkadaşlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 71

27. Mardin dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . Merhaba web siteniz cidden çok güzel, saolun , Aylin – 107

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link