Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik.

Hedef Değil. Macy’s değil. Dick’in Spor Malzemeleri değil. Yemek yerken maskesiz (soluk soluğunuz) oturacağınız HERHANGİ bir restoran bile.

Sürekli dokunulan ve bilmeden kontamine olan binlerce eşyaya sahip tüm mağazalar tamam, ANCAK kolayca dezenfekte edebileceğiniz zemin modelleri olan küçük bir mağaza değil. Tamam, Apple.

Bu “sıcaklık kontrolleri” çoğunlukla işe yaramaz çünkü ateş her zaman CV’de ve hatta tipik olarak semptom olarak listelendikleri diğer hastalıklarda mevcut değildir. (Ör. Zatürree, apandisit veya diğerlerinin yapacağı bir İYE sırasında ateşim hiç yükselmedi).

Ancak hepimiz bu geçici kontrollerin personelin ve toplumun güvenliği için olmadığını biliyoruz. Bu, kendi temas izleme sistemlerine veri aktarabilmelerinin başka bir yolu. Hatta süreçlerini izlemek ve her zaman iBedience olduğundan emin olmak için dış güvenliği tuttular.

İnsanların bu anormalliği sorgulayacağını düşünüyorsunuz, ancak yine de uymaktan mutlu bir şekilde sıraya girdiler.

“Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik.” üzerine 10 yorum

1. Muş merkezden ben mehmet. Selamlar web siten vallaha çok iyi, teşekkürler 02-10-2020 09:20:06

2. Konya merkezden ben Gürbüz. Slm web siten valla hayran edici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:19:12

3. Bu konu : ” Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. ” çok güzel. Slm siteniz inanki çok güzel, sağolun , Gürbüz – 204

Yorum yapın