Hedef Değil. Macy’s değil. Dick’in Spor Malzemeleri değil. Yemek yerken maskesiz (soluk soluğunuz) oturacağınız HERHANGİ bir restoran bile.

Sürekli dokunulan ve bilmeden kontamine olan binlerce eşyaya sahip tüm mağazalar tamam, ANCAK kolayca dezenfekte edebileceğiniz zemin modelleri olan küçük bir mağaza değil. Tamam, Apple.

Bu “sıcaklık kontrolleri” çoğunlukla işe yaramaz çünkü ateş her zaman CV’de ve hatta tipik olarak semptom olarak listelendikleri diğer hastalıklarda mevcut değildir. (Ör. Zatürree, apandisit veya diğerlerinin yapacağı bir İYE sırasında ateşim hiç yükselmedi).

Ancak hepimiz bu geçici kontrollerin personelin ve toplumun güvenliği için olmadığını biliyoruz. Bu, kendi temas izleme sistemlerine veri aktarabilmelerinin başka bir yolu. Hatta süreçlerini izlemek ve her zaman iBedience olduğundan emin olmak için dış güvenliği tuttular.

İnsanların bu anormalliği sorgulayacağını düşünüyorsunuz, ancak yine de uymaktan mutlu bir şekilde sıraya girdiler.

Author

77 Comments

1. selam arkadaşlar web siteniz valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok güzel, teşekkürler

3. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

4. Muş merkezden ben mehmet. Selamlar web siten vallaha çok iyi, teşekkürler 02-10-2020 09:20:06

5. Konya merkezden ben Gürbüz. Slm web siten valla hayran edici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:19:12

6. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, saolun

7. Bu konu : ” Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. ” çok güzel. Slm siteniz inanki çok güzel, sağolun , Gürbüz – 204

8. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, saolun

9. Mrb sayfa inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

10. Denizli merkezden ben banu. Mrb web sitesi gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 21-10-2020 16:23:07

11. Rize dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 61

12. elif yılmaz Reply

Aydın merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 25-10-2020 01:45:02

13. Bu konu : ” Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 409

14. Hakkari merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 04-11-2020 17:38:00

15. Kırşehir dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . Selam siten yeminle iyi, sağolun , – 172

16. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 305

17. Iğdır merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-11-2020 21:52:56

18. Konya merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi harbiden mükemmel, face de paylaştım 27-11-2020 07:29:33

19. Bu konu : ” Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. ” çok güzel. Merhaba sayfan valla dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 435

20. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfanız inanki çok güzel, face de paylaştım

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 240

22. Bu konu : ” Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 323

23. Merhaba paylaşımınız inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

24. Kırşehir dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . Selam paylaşımın vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 233

25. Ağrı merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkat çekici, saolun 11-01-2021 20:45:16

26. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 40

27. Ordu merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim iyi, face de paylaştım 12-01-2021 13:09:57

28. Antalya dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . selam arkadaşlar siten süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , ziya – 164

29. Bu konu : ” Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 232

30. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

31. Ankara dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . Merhabalar paylaşımın gerçekten çok iyi, saolun , emin – 475

32. Bu konu : ” Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. ” çok güzel. Selam herkese sayfa gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 13

33. Konya dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . Selam paylaşımınız ciddiyim iyi, tebrikler , ali – 16

34. Merhaba web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler

35. Bu konu : ” Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha güzel, sağolun , doruk – 187

36. Selam paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

37. Nevşehir dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . selam arkadaşlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 71

38. Mardin dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . Merhaba web siteniz cidden çok güzel, saolun , Aylin – 107

39. Gaziantep dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . merhaba arkadaşlar siten yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 372

40. Aydın dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . Merhaba herkese siteniz inanki güzel, saolun , Aylin – 327

41. Bu konu : ” Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. ” çok güzel. Merhaba siten cidden mükemmel, saolun , ziya – 288

42. Selamlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

43. Gürbüz Reply

Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

44. Erzurum dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . Merhaba web siteniz vallaha hoşuma gitti, saolun , ziya – 471

45. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. ” çok güzel. Slm paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 390

46. Selamın aleyküm web siten harbiden mükemmel, tebrikler

47. Merhaba herkese sayfanız yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

48. Yozgat merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz harbiden mükemmel, şukuladım 28-04-2021 05:25:07

49. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Slm siten inan ki hoşuma gitti, sağolun 29-04-2021 08:31:40

50. Selamın aleyküm siten harbiden hayran edici, şukuladım

51. Bu konu : ” Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 88

52. Trabzon dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 214

53. Merhaba web siten inanılmaz hayran bıraktı, saolun

54. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

55. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 28-05-2021 17:05:27

56. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten güzel, teşekkürler

57. Antalya merkezden ben Aylin. Slm sayfan harbiden güzel, twitter da paylaştım 06-06-2021 02:08:09

58. Iğdır dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . Mrb web sitesi valla dikkat çekici, şukuladım , doruk – 427

59. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz inan ki iyi, teşekkürler 14-06-2021 08:46:26

60. selam arkadaşlar web siten gerçekten mükemmel, teşekkürler

61. Bingöl dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 224

62. Yalova dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 308

63. Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

64. Malatya dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . selamun aleyküm sayfa inanki güzel, teşekkürler , doruk – 277

65. Selamlar bu web sitesi vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

66. Bilecik dan kimler var. Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. . Mrb siteniz harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 188

67. Bu konu : ” Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. ” çok güzel. Slm paylaşımınız gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 229

68. Kayseri merkezden ben ali. Mrb web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-07-2021 01:40:52

69. İstanbul merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz ciddiyim çok iyi, şukuladım 24-07-2021 21:15:28

70. Rize merkezden ben ziya. Selam web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sağolun 28-07-2021 01:04:16

71. Bu konu : ” Tüm bir alışveriş merkezinde, girmenize izin verilmeden önce sıcaklık kontrollerini zorunlu kılan tek mağazanın “Apple” olması ne kadar komik. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım harbiden dikkat çekici, sağolun , doruk – 172

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link