Kategoriler
Genel

Tüm bu durumun, ajan provokatörlerinin şiddetli davrandığı ve ulusal muhafızların konuşlandırılmasını haklı çıkardığı yaygın protestolara ilham vermek için bir psikopat olduğu ortaya çıkıyor.

Belki de insanlar pandeminin saçma olduğunu, iddia ettiklerinden çok daha az tehlikeli olduğunu ve haklarımızı ortadan kaldırmak ve serveti yeniden dağıtmak için bir kapak olduğunu anlamaya başlıyorlar.

Şiddetle hareket eden veya mülkü yok eden ve barışçıl bir protestoyu kaotik bir protestoya dönüştüren protestocular gibi giyinmiş gizemli insanları, muhtemelen polisleri veya diğer hükümet ajanlarını görüyoruz ve bunun kentten şehre yayıldığını görüyoruz.

Ben tamamen protesto ve devrim içindeyim, ancak bu durumun gelişme şekli işlerin nereye gittiğini açık bir şekilde ortaya koyuyor. Sadece Reddit’in ön sayfasına bakın, bu propaganda ve göz görebildiği kadar yarış yemidir.

Ne olacağından ya da ne yapmamız gerektiğinden emin değilim. Yağma cevap değildir ve kendi topluluğunuzu yakmak kesinlikle yardımcı olmaz.

“Tüm bu durumun, ajan provokatörlerinin şiddetli davrandığı ve ulusal muhafızların konuşlandırılmasını haklı çıkardığı yaygın protestolara ilham vermek için bir psikopat olduğu ortaya çıkıyor.” için 9 yanıt

Çanakkale merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 30-05-2020 13:32:54

Muş merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok güzel, sağolun 30-05-2020 19:39:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir