Şimdi ekonomist değilim, ancak GameStop hisse senetleri ve GME’yi ve tüm serpintileri kısaltmaya çalışan hedge fonlarıyla ilgili neler olup bittiğini takip ediyorum. Artık wallstreetbets kullanıcıları geçen hafta dört katına çıktı (!!!), dünyanın her köşesinden insanlar aniden ABD borsasına yatırım yapıyor ve sözde yoksullar hızla para kazanabiliyor ve serveti daha önce hiç görülmemiş bir şekilde yeniden dağıtabiliyorlar. Tarih.

Ve bunların tümü, CNN ve CNBC gibi ana akım medyada yer alıyor. VE MSM GERÇEKTEN İNSANLARIN ARKASINDAN VE ROBIN HOOD’I ÇAĞIRIYOR?!? Bunların hiçbiri kimseye şüpheli gelmiyor mu? Ve gerçek olamayacak kadar iyi bir yol? Şirket medyası ne zamandan beri elitlerin başarısız olduğunu ve ortalama insanların bunlardan bir tane olduğunu bildiriyor? Kelimenin tam anlamıyla asla.

Tahminim, bir gündem var ve eğer gündem nedir söylemek zorunda olsaydım, milyonlarca değil, binlerce insanın aniden borsaya yatırım yapmasını sağlamak, hepsinin hızla zengin olabileceğine inanmaktır. Ve sonra hepsi kaybedecek. Siktir et ben bile yapacağım .. Burada oturup bunu yazıyorum ama yine de GM’den bir pay alacağım çünkü ben de herkes gibi çabuk kolay para kazanmak istiyorum. Yıllardır binlerce birikimiyle yatırım yapmasını söylediğim, her türlü risk almaya veya kumar oynamaya karşı çıkan 19 yaşındaki kardeşim ilk defa hisse senedine yatırım yaptı.

Borsa hakkında her şeyi bilen insanlar, ister hızlı bir para kazanmak için olsun, isterse hedge fonlara ve Wall Street’e ve milyarder sınıfına karşı koymak için her şeyi yapacaktır.

Gerçekten paranoyalarımın yanlış yerleştirildiğini umuyorum, ancak kontrolü elinde bulunduranlar tarafından böyle bir şeyin olmasına izin verileceğini sanmıyorum ve gerçek servet dağılımının ilk kez yüzbinlerce yatırımcının tüm parasını kaybedip kazanacağını düşünüyorum zengin, daha da zengin, yine.

Author

31 Comments

1. Giresun dan kimler var. Tüm bu GameStop işi, yoksunlardan zenginlere daha da fazla serveti yeniden dağıtmak için büyük bir hile olamaz mı? % 99.9 elitlere ne zaman üstün geldi? . Merhabalar web sitesi gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 291

2. Gürbüz Reply

Selamlar siten inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler

3. Balıkesir merkezden ben memo. Selam siten inanki çok iyi, teşekkürler 30-01-2021 12:02:37

4. Selamlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

5. Bu konu : ” Tüm bu GameStop işi, yoksunlardan zenginlere daha da fazla serveti yeniden dağıtmak için büyük bir hile olamaz mı? % 99.9 elitlere ne zaman üstün geldi? ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden dikkat çekici, şukuladım , Emine – 284

6. Merhaba web siten valla hayran edici, twitter da paylaştım

7. Bu konu : ” Tüm bu GameStop işi, yoksunlardan zenginlere daha da fazla serveti yeniden dağıtmak için büyük bir hile olamaz mı? % 99.9 elitlere ne zaman üstün geldi? ” çok güzel. Selam sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 441

8. Erzincan merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın valla iyi, teraziye tıkladım 30-01-2021 12:06:21

9. Kırklareli dan kimler var. Tüm bu GameStop işi, yoksunlardan zenginlere daha da fazla serveti yeniden dağıtmak için büyük bir hile olamaz mı? % 99.9 elitlere ne zaman üstün geldi? . Mrb bu web sitesi yeminle güzel, teraziye tıkladım , emin – 469

10. Bu konu : ” Tüm bu GameStop işi, yoksunlardan zenginlere daha da fazla serveti yeniden dağıtmak için büyük bir hile olamaz mı? % 99.9 elitlere ne zaman üstün geldi? ” çok güzel. Mrb sayfa gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 175

11. Merhaba herkese sayfa inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

12. elif yılmaz Reply

Sivas merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 30-01-2021 12:45:18

13. elif yılmaz Reply

Mersin dan kimler var. Tüm bu GameStop işi, yoksunlardan zenginlere daha da fazla serveti yeniden dağıtmak için büyük bir hile olamaz mı? % 99.9 elitlere ne zaman üstün geldi? . Selamın aleyküm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 19

14. Bu konu : ” Tüm bu GameStop işi, yoksunlardan zenginlere daha da fazla serveti yeniden dağıtmak için büyük bir hile olamaz mı? % 99.9 elitlere ne zaman üstün geldi? ” çok güzel. Mrb siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 322

15. Eskişehir dan kimler var. Tüm bu GameStop işi, yoksunlardan zenginlere daha da fazla serveti yeniden dağıtmak için büyük bir hile olamaz mı? % 99.9 elitlere ne zaman üstün geldi? . Merhaba herkese siten cidden güzel, tebrikler , ali – 2

16. Sakarya merkezden ben ali. Merhaba web sitesi yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 09-02-2021 19:37:34

17. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

18. Sinop merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 14-02-2021 18:13:25

19. Tunceli dan kimler var. Tüm bu GameStop işi, yoksunlardan zenginlere daha da fazla serveti yeniden dağıtmak için büyük bir hile olamaz mı? % 99.9 elitlere ne zaman üstün geldi? . Selam bu web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 337

20. Isparta dan kimler var. Tüm bu GameStop işi, yoksunlardan zenginlere daha da fazla serveti yeniden dağıtmak için büyük bir hile olamaz mı? % 99.9 elitlere ne zaman üstün geldi? . selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 215

21. Bu konu : ” Tüm bu GameStop işi, yoksunlardan zenginlere daha da fazla serveti yeniden dağıtmak için büyük bir hile olamaz mı? % 99.9 elitlere ne zaman üstün geldi? ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki hoşuma gitti, saolun , banu – 234

22. Bu konu : ” Tüm bu GameStop işi, yoksunlardan zenginlere daha da fazla serveti yeniden dağıtmak için büyük bir hile olamaz mı? % 99.9 elitlere ne zaman üstün geldi? ” çok güzel. Selam web siten inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 242

23. Kahramanmaraş dan kimler var. Tüm bu GameStop işi, yoksunlardan zenginlere daha da fazla serveti yeniden dağıtmak için büyük bir hile olamaz mı? % 99.9 elitlere ne zaman üstün geldi? . Selam herkese paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 185

24. Bu konu : ” Tüm bu GameStop işi, yoksunlardan zenginlere daha da fazla serveti yeniden dağıtmak için büyük bir hile olamaz mı? % 99.9 elitlere ne zaman üstün geldi? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 291

25. Selam sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

26. Nevşehir dan kimler var. Tüm bu GameStop işi, yoksunlardan zenginlere daha da fazla serveti yeniden dağıtmak için büyük bir hile olamaz mı? % 99.9 elitlere ne zaman üstün geldi? . Merhaba herkese web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 309

27. Sakarya dan kimler var. Tüm bu GameStop işi, yoksunlardan zenginlere daha da fazla serveti yeniden dağıtmak için büyük bir hile olamaz mı? % 99.9 elitlere ne zaman üstün geldi? . Merhaba herkese web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 331

28. Bartın dan kimler var. Tüm bu GameStop işi, yoksunlardan zenginlere daha da fazla serveti yeniden dağıtmak için büyük bir hile olamaz mı? % 99.9 elitlere ne zaman üstün geldi? . Selamlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 418

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link