İster COVID, Politika, Skandallar, Eğlence endüstrisi vb. olsun. Şu anda insanların dikkatini Orman Yangınları, büyük EQ’lar vb. şeylerden uzak tutmak için aşırı hızdalar.

Alaska’yı alt üst eden 8.2 EQ’yu burada kaç kişi biliyor? Ya da insanların, MSM’nin yıldırım çarpmalarından kaynaklandığını söylemesine rağmen, hiçbir şimşek görülmeden/duyulmadan, yoktan var gibi görünen orman yangınlarına tanık olduklarına mı?

Çoğumuzun aşılara, COVID’e ve bunlarla ilgili diğer komplolara odaklandığını biliyorum ama cidden, sözde “doğal afetler” olan olaylara dikkat edin. İnsanların bu felaketlere herhangi bir şekilde dikkat etmelerini istemiyorlar çünkü “onlar” arkalarındaki çirkin gerçekleri biliyorlar (eğer felaketlere kasten kendileri neden olmadılarsa).

Hawaii’de şu anda büyük bir tsunami uyarısı var ve büyük olasılıkla büyük bir sel baskınına maruz kalacak. Lütfen tüm dünyayı kontrol etmek isteyenlerin ana taktiğini unutmayınız. Bir nedenden dolayı yanlış yönlendirme sanatında ustalaşmışlardır.

Tanrı hepinizi korusun.

Author

66 Comments

1. Kocaeli merkezden ben ali. Mrb paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun 29-07-2021 08:19:26

2. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar siteniz ciddiyim güzel, twitter da paylaştım

3. Nevşehir dan kimler var. Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 177

4. Gürbüz Reply

Karaman dan kimler var. Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 194

5. Ardahan merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız cidden mükemmel, teraziye tıkladım 29-07-2021 08:28:28

6. Ardahan dan kimler var. Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. . Mrb paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 393

7. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler

8. Edirne merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten cidden dikkat çekici, tebrikler 29-07-2021 08:32:51

9. Bu konu : ” Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. ” çok güzel. Slm web siteniz ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 247

10. Kocaeli dan kimler var. Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. . merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 175

11. Mrb paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

12. Yalova merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki iyi, şukuladım 29-07-2021 08:39:22

13. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, şukuladım 29-07-2021 08:43:52

14. Bu konu : ” Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 465

15. Hakkari merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımın harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 29-07-2021 08:46:13

16. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 29-07-2021 08:46:15

17. Selam web siteniz harbiden çok iyi, twitter da paylaştım

18. selamun aleyküm web siten yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

19. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Bitlis dan kimler var. Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. . Merhaba web siteniz vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 213

21. Van merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siten harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 08:52:14

22. Gümüşhane dan kimler var. Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. . Slm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 42

23. Bu konu : ” Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 202

24. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız inan ki çok iyi, tebrikler 29-07-2021 08:56:27

25. elif yılmaz Reply

Bursa dan kimler var. Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 164

26. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha iyi, tebrikler , elif yılmaz – 230

27. Tokat merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web sitesi yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-07-2021 08:59:59

28. Gürbüz Reply

Erzurum dan kimler var. Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. . Selam siteniz gerçekten çok güzel, sağolun , Gürbüz – 287

29. Sivas merkezden ben ziya. Selamlar web siten harbiden dikkat çekici, saolun 29-07-2021 09:03:15

30. Isparta merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 09:08:04

31. Gürbüz Reply

Merhabalar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

32. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşım cidden güzel, linkedinde paylaştım 29-07-2021 09:10:58

33. Bu konu : ” Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten mükemmel, sağolun , ali – 362

34. Samsun dan kimler var. Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. . Slm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 393

35. İstanbul dan kimler var. Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. . Selam sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 104

36. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşımınız inanki çok iyi, facebookta paylaştım

37. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi iyi, face de paylaştım

38. Bu konu : ” Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. ” çok güzel. Mrb sayfan inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 388

39. Ardahan merkezden ben emin. Mrb paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 29-07-2021 09:18:03

40. Bu konu : ” Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 438

41. Selam herkese paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, saolun

42. Bu konu : ” Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, saolun , emin – 488

43. Giresun dan kimler var. Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. . Selamlar siten süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 195

44. Merhaba web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

45. Bu konu : ” Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. ” çok güzel. Selamlar sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 82

46. Hakkari dan kimler var. Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. . selamun aleyküm siten valla hoşuma gitti, şukuladım , ali – 262

47. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 01-08-2021 16:16:51

48. Bolu dan kimler var. Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. . selamun aleyküm siteniz harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 264

49. Bu konu : ” Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden iyi, twitter da paylaştım , memo – 212

50. Kayseri merkezden ben . Selamlar siteniz harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 06-08-2021 19:14:39

51. Samsun merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan vallaha hayran bıraktı, şukuladım 07-08-2021 19:11:56

52. elif yılmaz Reply

Amasya dan kimler var. Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. . selamun aleyküm paylaşım cidden iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 263

53. Merhaba paylaşımınız valla güzel, twitter da paylaştım

54. Bu konu : ” Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 57

55. Rize dan kimler var. Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. . Slm paylaşımın inan ki güzel, face de paylaştım , mehmet – 71

56. Burdur dan kimler var. Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. . Merhabalar bu web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler , gaye – 352

57. Siirt dan kimler var. Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. . Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 416

58. Niğde dan kimler var. Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. . Selamlar sayfan yeminle iyi, teşekkürler , emin – 478

59. Bu konu : ” Tüm bu “gösteriler”, insanları çok sayıda “doğal” afetten uzaklaştırıyor. ” çok güzel. Slm siten inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , ali – 116

60. selamun aleyküm sayfan vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

61. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

62. Kilis merkezden ben memo. selam arkadaşlar siten harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 04-09-2021 11:58:51

63. Hatay merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın harbiden güzel, sağolun 08-09-2021 17:00:30

Write A Comment