Kategoriler
Genel

tüm bu “intiharlar” – kaç tane tecavüz ilacıyla yapılır?

Bu şey bir süredir popüler gibi görünüyor, ama hatırlıyorum,

en azından bazı versiyonlar, yutulduktan kısa bir süre sonra kolaylıkla tespit edilemediğinden ve genellikle kuvvet uygulanmaz – hedef manipüle edilebilir.

En azından kanalın bu tarafındaki Büyücülük okulları tarafından uygulandığı şekliyle, konuyla ilgili şu anki “İksirler ve Büyüler” durumu nedir?

BTW, Brexit’ten sonra, James Bond’u kim tutuyor ve kim Harry Potter & Co’ya sahip oluyor?

Borris Johnson hala Sniffling Spell’den kurtuluyor, bu yüzden burada birisinin bir cevabı olabileceğini düşündüm …

Gönderen … Brane212
[comments]

“tüm bu “intiharlar” – kaç tane tecavüz ilacıyla yapılır?” için 20 yanıt

Yalova merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha iyi, sağolun 11-05-2020 03:54:10

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 08:19:26

Batman merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 14-05-2020 10:31:57

Mardin merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, şukuladım 21-05-2020 09:10:43

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 21-05-2020 19:10:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir