Bu konu son 2 aydır benim evim oldu ve bu devasa grubun gerçekleştiğini görmek harikaydı. Hükümet veya Covid-19 ile ilgili olarak gördüğüm bu teorilerin çoğu gerçeği arıyor.

Bu görevi yapmamın nedeni, belki de bir gün komplo teorisinin derin araştırmacı ya da hakikat arayışı içinde değiştirilebilmesidir. Bilmiyorum ama ne düşünüyorsun?

Author

106 Comments

1. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Zonguldak merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz yeminle iyi, tebrikler 08-05-2020 07:28:29

3. Niğde merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 09-05-2020 10:53:31

4. Muş merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 11-05-2020 18:25:09

5. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 13-05-2020 20:20:39

7. Sinop merkezden ben Emine. Selam sayfan ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:10:25

8. Merhaba herkese siteniz inanki hayran bıraktı, face de paylaştım

9. Yalova merkezden ben banu. Selam paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 14-05-2020 08:36:30

10. Selamlar paylaşımın inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

12. Bartın merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım 22-05-2020 10:38:15

13. Giresun merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 07-06-2020 05:16:22

14. Aydın merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 08-06-2020 01:45:54

15. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

16. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler

17. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 09-06-2020 20:46:54

18. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Merhaba paylaşımın inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

20. Trabzon merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım inanki mükemmel, şukuladım 19-06-2020 05:06:53

21. Iğdır merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-06-2020 01:23:58

22. Çanakkale merkezden ben ahmet. Selamlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 06-07-2020 15:10:12

23. Tunceli merkezden ben doruk. Merhabalar siten inanki hayran edici, teraziye tıkladım 07-07-2020 09:20:26

24. Aksaray merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 08-07-2020 02:07:42

25. Şırnak merkezden ben ali. Mrb sayfa vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-07-2020 15:54:21

26. Slm paylaşımın cidden güzel, linkedinde paylaştım

27. Merhabalar web sitesi inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Slm sayfa yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

29. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz güzel, teraziye tıkladım

30. Amasya merkezden ben ali. Mrb web siten valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 18:19:09

31. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfa cidden hayran edici, face de paylaştım

32. Yalova merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 14-08-2020 08:52:06

33. Merhabalar web siteniz inan ki güzel, teraziye tıkladım

34. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok güzel, teşekkürler

35. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 23-08-2020 11:53:32

36. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi iyi, teşekkürler

37. elif yılmaz Reply

Slm bu web sitesi vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

38. Sakarya merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-09-2020 12:03:04

39. Karaman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımın inan ki güzel, teşekkürler 04-09-2020 20:24:52

40. elif yılmaz Reply

Selam herkese siteniz inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler

41. merhaba arkadaşlar web siten valla güzel, sosyal medyada paylaştım

42. selam arkadaşlar siteniz cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

43. Bilecik merkezden ben ziya. Merhaba sayfanız gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:01:04

44. Bolu merkezden ben gaye. Slm paylaşımınız cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:30:58

45. Denizli merkezden ben gaye. Selamlar siten süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:38:52

46. Kütahya dan kimler var. Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? . Merhabalar sayfa harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 182

47. Bu konu : ” Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? ” çok güzel. Merhabalar siten inan ki dikkatimi çekti, saolun , emin – 238

48. Rize dan kimler var. Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? . Selamlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 291

49. Gürbüz Reply

Hakkari dan kimler var. Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? . Selam herkese siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 346

50. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha iyi, teraziye tıkladım

51. Çanakkale dan kimler var. Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 314

52. Bu konu : ” Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , emin – 272

53. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? . Selamlar web sitesi cidden mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 418

54. Tekirdağ dan kimler var. Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? . Merhabalar siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 296

55. Bu konu : ” Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 429

56. Bu konu : ” Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten mükemmel, sağolun , Aylin – 457

57. Bu konu : ” Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden iyi, face de paylaştım , – 209

58. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi mükemmel, sağolun

59. Amasya merkezden ben Emine. Mrb siten vallaha billaha iyi, tebrikler 22-12-2020 02:28:02

60. Sakarya dan kimler var. Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? . Merhaba herkese siten valla dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 316

61. Selamlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, şukuladım

62. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok güzel, teşekkürler 02-01-2021 11:13:01

63. Konya dan kimler var. Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? . Merhaba herkese siteniz cidden çok güzel, tebrikler , memo – 123

64. Bu konu : ” Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 396

65. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? ” çok güzel. Merhaba web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 382

66. Bartın merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 24-01-2021 09:54:56

67. Bu konu : ” Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 16

68. elif yılmaz Reply

Van dan kimler var. Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? . Merhaba web siten valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 452

69. Ankara dan kimler var. Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? . Selam sayfa harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 417

70. Selam siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

71. Çanakkale merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım inanılmaz güzel, saolun 25-02-2021 15:38:31

72. Selam paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun

73. Ankara dan kimler var. Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? . Selamlar sayfan vallaha billaha çok güzel, sağolun , – 90

74. Gürbüz Reply

Muğla merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 25-03-2021 10:14:49

75. Bu konu : ” Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok güzel, şukuladım , gaye – 187

76. Yalova dan kimler var. Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 320

77. Merhaba herkese paylaşımın valla çok güzel, linkedinde paylaştım

78. Karabük merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa harbiden çok iyi, tebrikler 15-04-2021 16:33:36

79. Merhabalar siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

80. Selam herkese sayfa cidden hoşuma gitti, teşekkürler

81. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

82. elif yılmaz Reply

Mrb web sitesi inanki hayran bıraktı, face de paylaştım

83. Bu konu : ” Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 28

84. Gürbüz Reply

Kilis merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 08-05-2021 01:39:45

85. Uşak dan kimler var. Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? . Merhabalar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 69

86. merhaba arkadaşlar sayfanız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

87. Van merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 30-05-2021 13:02:32

88. Artvin merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sağolun 30-05-2021 19:20:59

89. Bu konu : ” Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? ” çok güzel. Selam herkese siten inanki dikkatimi çekti, saolun , ali – 479

90. Gaziantep merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi valla güzel, saolun 04-06-2021 11:52:56

91. Van dan kimler var. Tüm bu komplo teorilerinin doğru olduğu kanıtlanırsa ne olur? Bu konuyu r / truth olarak değiştirecek miyiz? . Selam herkese web sitesi inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 219

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link