Tüm bu ‘salgın’ şey söylendiğinde ve yapıldığında, insanların nihayet uyanmaya başlayacaklarını ve medyanın ve politikacıların doğrudan yüzlerine yalan söylemekte hiçbir sorunları olmadığını fark edeceklerini düşünüyor musunuz?

ne kadar kötüleştiğine bağlı. Eğer gerçekten nüfusu% 30 azaltmaya çalışıyorlarsa, o zaman evet, herkes bilecek.

değilse, o zaman hayır. Bunca zamandır maske takanlar muhtemelen Stockholm sendromu ile bundan kurtulacak ve medyaya daha çok güvenecektir.

“Tüm bu ‘salgın’ şey söylendiğinde ve yapıldığında, insanların nihayet uyanmaya başlayacaklarını ve medyanın ve politikacıların doğrudan yüzlerine yalan söylemekte hiçbir sorunları olmadığını fark edeceklerini düşünüyor musunuz?” üzerine 12 yorum

1. Bu konu : ” Tüm bu ‘salgın’ şey söylendiğinde ve yapıldığında, insanların nihayet uyanmaya başlayacaklarını ve medyanın ve politikacıların doğrudan yüzlerine yalan söylemekte hiçbir sorunları olmadığını fark edeceklerini düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 185

2. Bu konu : ” Tüm bu ‘salgın’ şey söylendiğinde ve yapıldığında, insanların nihayet uyanmaya başlayacaklarını ve medyanın ve politikacıların doğrudan yüzlerine yalan söylemekte hiçbir sorunları olmadığını fark edeceklerini düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba paylaşım cidden hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 32

3. Bu konu : ” Tüm bu ‘salgın’ şey söylendiğinde ve yapıldığında, insanların nihayet uyanmaya başlayacaklarını ve medyanın ve politikacıların doğrudan yüzlerine yalan söylemekte hiçbir sorunları olmadığını fark edeceklerini düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 342

4. Kırklareli dan kimler var. Tüm bu ‘salgın’ şey söylendiğinde ve yapıldığında, insanların nihayet uyanmaya başlayacaklarını ve medyanın ve politikacıların doğrudan yüzlerine yalan söylemekte hiçbir sorunları olmadığını fark edeceklerini düşünüyor musunuz? . merhaba arkadaşlar siten valla iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 167

5. Batman dan kimler var. Tüm bu ‘salgın’ şey söylendiğinde ve yapıldığında, insanların nihayet uyanmaya başlayacaklarını ve medyanın ve politikacıların doğrudan yüzlerine yalan söylemekte hiçbir sorunları olmadığını fark edeceklerini düşünüyor musunuz? . Selamlar sayfan inan ki mükemmel, sağolun , hatice – 226

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link