Tüm bu son olaylarla birlikte, ciddi bir hata senaryosuna mı bakıyoruz?

Yıllar boyunca gökyüzü düşüyor, ekonomi çöküyor, asteroitler geliyor, CME’ler patlıyor ve İsrailliler bilgisayarlarımızı bombalamaya ve güç şebekelerimizi öldürmeye hazır.

Kurt senaryosunu ağlayan çocuk muydu bilmiyorum, ama tüm bu olayların yerine sadece lord bilir. Sanki bir şeyleri yarı yarıya anladığınızı düşünüyorsunuz, sonra her şey yine değişiyor. Büyük bir şey beklediğinizde meydana gelen küçük değişikliklerdir.

Birçok forumda her şeyi ve bunun için bir senaryo hazırladılar, hatta bir televizyon şovu bile var! Şimdi, onu nasıl görmek istediğinize bağlı olarak, bence bu, insanları sisteme yüzde 100 bağımlı olmak istememek için paranoyak gösteriyor ki bu çok geçerli bir nokta.

Sanırım birçoğumuz bu yere sık sık sık geliyor ve diğerleri gibi, birkaç şey ararken, ama söylemem gerekir ki, bu dünyanın nasıl çalıştığını ve gerçekte neler olup bittiğini biraz merak ediyorduk. Kesinlikle bir tavşan deliği.

Öyleyse, tüm bunlarla birlikte, insanların yer altı sığınaklarına veya yer üstü güvenli sığınaklarına koştuğu bir senaryoda gerçekte var olma konusundaki görüşleriniz nelerdir? İşlerin bu senaryoya dönüşmesi muhtemel mi?

“Tüm bu son olaylarla birlikte, ciddi bir hata senaryosuna mı bakıyoruz?” üzerine 11 yorum

1. Ağrı dan kimler var. Tüm bu son olaylarla birlikte, ciddi bir hata senaryosuna mı bakıyoruz? . Merhabalar web sitesi inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 4

2. Artvin dan kimler var. Tüm bu son olaylarla birlikte, ciddi bir hata senaryosuna mı bakıyoruz? . Selamın aleyküm siten valla dikkatimi çekti, saolun , banu – 288

3. Rize merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, tebrikler 15-01-2021 17:05:48

4. Tekirdağ dan kimler var. Tüm bu son olaylarla birlikte, ciddi bir hata senaryosuna mı bakıyoruz? . selam arkadaşlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 152

5. Tunceli dan kimler var. Tüm bu son olaylarla birlikte, ciddi bir hata senaryosuna mı bakıyoruz? . Merhaba herkese web sitesi inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 109

6. Bu konu : ” Tüm bu son olaylarla birlikte, ciddi bir hata senaryosuna mı bakıyoruz? ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki mükemmel, teşekkürler , Aylin – 236

7. Şırnak merkezden ben banu. Slm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 28-02-2021 07:08:28

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link