Bu gönderi, SARS-CoV-2 olan yönetilen otoriter güç kapma hakkındaki inançlarımı yansıtmıyor, sadece söylüyorum … Bu Açılışta altı ayak korunmuyor ve bu açılışta 46 – sadece bir alanda koltuk sayısı (sanırım muhabirler için). Grup için mesafe yok, politikacılar için hiçbiri ve güvenlik personeli için hiçbiri. Bill Clinton lanet olası maskesini birkaç saatliğine bile düzgün takamıyor. İkiyüzlülük yaygın ve kontrolsüzdür.

r / komplo - Tüm bu tiyatro performansı bir

Author

20 Comments

1. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

2. Bu konu : ” Tüm bu tiyatro performansı bir “süper yayıcı” olay gibi görünüyor ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 206

3. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 20-01-2021 17:24:21

4. Bu konu : ” Tüm bu tiyatro performansı bir “süper yayıcı” olay gibi görünüyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , Emine – 466

5. Bu konu : ” Tüm bu tiyatro performansı bir “süper yayıcı” olay gibi görünüyor ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 295

6. Manisa merkezden ben Hasan. Selam web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 22-01-2021 04:19:39

7. Eskişehir dan kimler var. Tüm bu tiyatro performansı bir “süper yayıcı” olay gibi görünüyor . Merhaba herkese siten valla çok güzel, tebrikler , ali – 135

8. Selam sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Muğla dan kimler var. Tüm bu tiyatro performansı bir “süper yayıcı” olay gibi görünüyor . Selamlar sayfanız gerçekten mükemmel, face de paylaştım , emin – 67

10. Mersin merkezden ben banu. Mrb siten inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 01-02-2021 16:05:32

11. Sivas dan kimler var. Tüm bu tiyatro performansı bir “süper yayıcı” olay gibi görünüyor . selam arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 87

12. Düzce dan kimler var. Tüm bu tiyatro performansı bir “süper yayıcı” olay gibi görünüyor . Selamlar web siten inan ki hayran edici, tebrikler , Emine – 320

13. Konya merkezden ben doruk. Merhaba sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 16-02-2021 20:36:48

14. Muş merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 28-02-2021 13:57:50

15. Sakarya dan kimler var. Tüm bu tiyatro performansı bir “süper yayıcı” olay gibi görünüyor . Mrb web siteniz valla hayran edici, şukuladım , ahmet – 179

16. Kütahya dan kimler var. Tüm bu tiyatro performansı bir “süper yayıcı” olay gibi görünüyor . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , emin – 48

17. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Mrb sayfanız cidden güzel, şukuladım 23-03-2021 21:15:29

18. Tekirdağ dan kimler var. Tüm bu tiyatro performansı bir “süper yayıcı” olay gibi görünüyor . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 209

19. Nevşehir dan kimler var. Tüm bu tiyatro performansı bir “süper yayıcı” olay gibi görünüyor . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 230

20. Bolu merkezden ben Aylin. Slm sayfan cidden hayran edici, facebookta paylaştım 13-04-2021 12:34:25

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link