USA Watchdog’dan Greg Hunter’ın harika misafirleri var ve Catherine Austin Fitz de bir istisna değil

https://www.silverdoctors.com/headlines/world-news/using-disaster-capitalism-to-control-all-humans/

…Ernst_Zundel tarafından gönderildi
[comments]

37 Comments

1. Çanakkale dan kimler var. Tüm bunların neden gerçekleştiğinden emin değilim – Bunu izleyin. . Selamın aleyküm siten vallaha billaha hayran edici, şukuladım , emin – 356

2. Batman dan kimler var. Tüm bunların neden gerçekleştiğinden emin değilim – Bunu izleyin. . Selamlar siten cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , mehmet – 474

3. Niğde dan kimler var. Tüm bunların neden gerçekleştiğinden emin değilim – Bunu izleyin. . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 474

4. Niğde merkezden ben emin. Selam herkese web sitesi inan ki hoşuma gitti, tebrikler 08-07-2021 01:51:09

5. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. Tüm bunların neden gerçekleştiğinden emin değilim – Bunu izleyin. . Slm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 64

6. Hatay dan kimler var. Tüm bunların neden gerçekleştiğinden emin değilim – Bunu izleyin. . Slm sayfan inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 346

7. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. Tüm bunların neden gerçekleştiğinden emin değilim – Bunu izleyin. . selam arkadaşlar sayfa valla iyi, saolun , elif yılmaz – 63

8. Bu konu : ” Tüm bunların neden gerçekleştiğinden emin değilim – Bunu izleyin. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 285

9. Ardahan dan kimler var. Tüm bunların neden gerçekleştiğinden emin değilim – Bunu izleyin. . Selamın aleyküm sayfan inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 437

10. Selam herkese sayfanız inanılmaz güzel, teraziye tıkladım

11. Bu konu : ” Tüm bunların neden gerçekleştiğinden emin değilim – Bunu izleyin. ” çok güzel. Mrb web sitesi gerçekten dikkat çekici, şukuladım , ziya – 372

12. Bu konu : ” Tüm bunların neden gerçekleştiğinden emin değilim – Bunu izleyin. ” çok güzel. Mrb sayfa inanki iyi, saolun , mehmet – 277

13. Bu konu : ” Tüm bunların neden gerçekleştiğinden emin değilim – Bunu izleyin. ” çok güzel. Merhabalar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 409

14. Kayseri merkezden ben . selam arkadaşlar sayfa inan ki mükemmel, şukuladım 14-07-2021 16:55:20

15. Bursa merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfan inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 03:33:12

16. Bu konu : ” Tüm bunların neden gerçekleştiğinden emin değilim – Bunu izleyin. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 246

17. Bu konu : ” Tüm bunların neden gerçekleştiğinden emin değilim – Bunu izleyin. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım cidden çok güzel, saolun , banu – 411

18. Diyarbakır dan kimler var. Tüm bunların neden gerçekleştiğinden emin değilim – Bunu izleyin. . Selam sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 347

19. Ağrı merkezden ben ali. Merhaba herkese siten vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 25-07-2021 20:20:10

20. Bartın merkezden ben ahmet. Selamlar sayfanız cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-07-2021 00:23:07

21. Bu konu : ” Tüm bunların neden gerçekleştiğinden emin değilim – Bunu izleyin. ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 278

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tüm bunların neden gerçekleştiğinden emin değilim – Bunu izleyin. ” çok güzel. Merhaba web siten valla çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 330

23. Adana merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, şukuladım 05-08-2021 19:31:48

24. Bu konu : ” Tüm bunların neden gerçekleştiğinden emin değilim – Bunu izleyin. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım valla çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 221

25. Kilis merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-08-2021 05:21:00

26. Amasya dan kimler var. Tüm bunların neden gerçekleştiğinden emin değilim – Bunu izleyin. . Slm web siten valla güzel, şukuladım , ziya – 50

27. Selam paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, saolun

28. Giresun merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 26-08-2021 21:01:19

29. Çankırı merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-08-2021 08:19:10

30. Ağrı merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 29-08-2021 18:45:58

31. Bu konu : ” Tüm bunların neden gerçekleştiğinden emin değilim – Bunu izleyin. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 254

32. Ağrı dan kimler var. Tüm bunların neden gerçekleştiğinden emin değilim – Bunu izleyin. . Slm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 34

33. Selamın aleyküm web siteniz inan ki iyi, facebookta paylaştım

34. Artvin dan kimler var. Tüm bunların neden gerçekleştiğinden emin değilim – Bunu izleyin. . Mrb paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 124

Write A Comment