Kategoriler
Genel

Tüm çekimlerin neden işlerde hükümet olduğu düşünülüyor?

Gerçek olalım, her biri değil. Bazı büyükler 9/11 ile aynı nedenden ötürü yaparlar … İşler toplanmaz.

Bu normal insanların soru sormasını sağlar ve hükümetin kabul ettiği meşru şeyleri görür. Güneydeki enfekte sivrisinekleri düşürmek, zihin kontrolü deneyleri, çocuklarda uyuşturucu testi yapmak, teröristlere sadece aylar sonra teröristlerle savaşa gitmek için silah vermek, karteller için uyuşturucu kaçakçılığı, çocuklarla dolu okul otobüslerini havaya uçurmak gibi tartışmasız çok daha kötü şeyler, barışçıl bir protesto ateşi, yaşlı bir kadını göz yaşartıcı gaz tüpü fırlatıcısı (savaş suçu) ile vurmak ve kelimenin tam anlamıyla gezegenin önünden bir ada silmek.

Sonra bir kurulum kitle çekimi hiç çılgın görünmüyor, aslında mantıklı görünüyor. Yani eğer Oswald'ın Kennedy'yi gerçekten öldürdüğüne inanıyorsanız, o zaman 5 dakika araştırma yapmadınız. WTC 7'nin bir uçak veya enkaz tarafından bile vurulmadan kendi başına düştüğüne inanıyorsanız, size ne söyleyeceğinizi söyleyin.

O zaman silahlar hakkında bir şey biliyorsanız, toplu çekim senaryolarının bazıları mantıklı bile değil. Örneğin, benim gibi yılda binlerce mermi düşüren insanlar için, eğer bir yumru stoğu kullandıysanız, ne kadar hızlı ve zor atış yapacaklarını biliyorsunuz, farklı silah raporlarınız arasındaki farkın ne olduğunu da biliyorsunuz. Deneyiminizle ilişkili olmayan bir hikaye duyduğunuzda bayrak alırsınız. Sonra bir arkadaşımın olduğu kardeş arkadaşım gibi şeyleri duymaya başladınız ve mermileri görmesine ya da delilleri görmesine izin vermediler. Kurban olmuştu ve hiçbir şey görmesine izin verilmedi. Bugüne kadar Las Vegas şehrine karşı dava açıldı.

Bunun olduğunu inkar eden insanlar aptal

“Tüm çekimlerin neden işlerde hükümet olduğu düşünülüyor?” için 27 yanıt

Karaman merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz yeminle hoşuma gitti, saolun 01-02-2020 10:26:31

Hatay merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 02-02-2020 04:14:46

Balıkesir merkezden ben banu. Selamlar web siteniz inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 08-02-2020 15:46:23

Bingöl merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-02-2020 20:18:26

Kırşehir merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız cidden hayran edici, şukuladım 18-02-2020 04:11:03

İstanbul merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 26-02-2020 02:47:44

Malatya merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-02-2020 02:33:10

Niğde merkezden ben doruk. Selam herkese sayfan yeminle çok iyi, face de paylaştım 09-03-2020 07:51:04

Mardin merkezden ben Aylin. Selamlar sayfa vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-03-2020 10:50:15

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi vallaha iyi, sağolun 21-03-2020 14:16:07

Isparta merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran edici, şukuladım 23-03-2020 14:08:49

Kırklareli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm bu web sitesi valla iyi, saolun 29-03-2020 06:51:14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir