Hepimizin iç sesi var. Bu iç ses, kelimenin tam anlamıyla günlük olarak iletişim kurduğumuz, dağınık bir sestir. Ancak, birden fazla iç veya dış ses duymaya gelince, insanlar bir Şizofreni, Çok Kişilik Bozukluğu veya Psikoz olarak teşhis edilenler genellikle en yaygın iki tanısıdır.

Yine de Din söz konusu olduğunda, nüfusun büyük bir kısmı, binlerce yıl önce yaşayan ve var olan ya da olmayabilir ve Tanrı adında bilinmeyen bir varlığın bedensel sesini deneyimlemiş olabilir ya da olmayabilir. Yine de modern çağa gelince, Tanrı olduğunu iddia eden bir ses duyduğunuzu ve buna bir Tarikat olarak etiketlenmiş bir sese başladığını iddia ederseniz. Ve sorumlu kişinin “akıl hastalığı” vardır.

Kuruluşun iddianıza inanmadığı için Tanrı'nın sözü durur mu? Kuruluşun Portekiz'in Fatima Visions'daki vizyonlarını kabul ettiği son birkaç vaka olmuştur.

Paranormal toplulukta, herkesin psişik olduğunu belirten bir abone olduğum teorisi var. Bazı insanlar diğerlerinden daha psişiktir ve çocuklar özellikle toplumun bize yüklediği zihinsel bloğa sahip olmamaları nedeniyle en çok deneyime sahip olacaktır. Dünyayla konuşmayı ve iletişim kurmayı öğrendikten sonra, bu deneyimleri öğretmenlerimize veya velilerimize bildirmeye başlayacağız, bu da bize “hepsi kafanızda gerçek değil” diyecektir. Bu, Kutsal Ruh'u deneyimlememizi engeller. Toplum bizi Kuruluş dinini yaşamaya zorladığında ironiktir.

Sesleri duymak, akıl hastalığınız olduğu anlamına gelmez. Aslında bu sesler VAR. Paranormal toplumda bu fenomen Elektronik Ses Olgusu olarak bilinir. Ve dezavantajlı sesleri duymak DVP olarak bilinir. Bu seslerden yüzlerce tanesini şahsen kaydettim. Ve bu seslerin binlerce klibi internette araştırmacılar tarafından kaydedildi. Bu sesler hem kötü niyetli hem de hayırseverdir. Bu sesler de AKILLI. Evet / Hayır Soru Cevap Oturumlarında etkileşime girebilir. Ve bazen çalıyor kod mors.

Ancak bu deneylerin önemli bir yönü, bu seslerin Tanrı olduğunu iddia etmemesidir. Ancak bu seslerin birçoğu “Şeytan, Şeytan, Şeytanlar” vb. Olduğunu iddia ediyor, Yine de İsa'nın adına veya Dünya'daki büyük dinlerin kurucularından herhangi birine olumsuz yanıt veriyor gibi görünüyor. Ve bu dinlerin var olmasının nedeninin bizimle telepatik olarak iletişim kurabilen bu bilinmeyen varlıklarla savaşmak olduğundan şüpheleniyorum.

Author

127 Comments

1. Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 27-01-2020 21:57:37

2. merhaba arkadaşlar siten vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız cidden çok güzel, sağolun 28-01-2020 06:01:29

4. Bilecik merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi inanılmaz güzel, face de paylaştım 30-01-2020 19:08:00

5. Kayseri merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 01-02-2020 21:14:36

6. Şanlıurfa merkezden ben banu. Selamlar web siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-02-2020 09:03:33

7. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşım yeminle mükemmel, şukuladım

8. Selam herkese paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

9. İzmir merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz güzel, sağolun 14-02-2020 20:19:05

10. Zonguldak merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız ciddiyim güzel, teşekkürler 18-02-2020 19:59:51

11. Slm paylaşımın valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

12. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

13. Batman merkezden ben ziya. Selam herkese siten inanki güzel, saolun 06-03-2020 18:23:24

14. Adıyaman merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 06-03-2020 20:24:44

15. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

16. Balıkesir merkezden ben ali. Selam herkese sayfa cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 14-03-2020 17:27:29

17. Giresun merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 25-03-2020 03:33:46

18. Yalova merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi gerçekten iyi, tebrikler 31-03-2020 19:11:32

19. Çanakkale merkezden ben banu. Selam web siten inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-04-2020 14:21:59

20. Isparta merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 07-04-2020 06:37:47

21. Kastamonu merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 12-04-2020 21:44:59

22. Sakarya merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 13-04-2020 03:18:37

23. Antalya merkezden ben mehmet. Selam web siten harbiden güzel, sağolun 13-04-2020 09:03:03

24. Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkat çekici, tebrikler

25. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siten süper ötesi iyi, face de paylaştım

26. Iğdır merkezden ben ziya. Selamlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 17-04-2020 11:45:52

27. Ardahan merkezden ben doruk. Mrb web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 19-04-2020 17:03:36

28. Erzurum merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 21-04-2020 08:55:52

29. Iğdır merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-04-2020 20:19:16

30. Sivas merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa ciddiyim iyi, saolun 30-04-2020 15:53:55

31. Merhabalar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

32. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun

33. Zonguldak merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 09-05-2020 04:27:20

34. Çorum merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 13-05-2020 15:55:31

35. Konya merkezden ben mehmet. Merhaba siten ciddiyim çok güzel, saolun 17-05-2020 11:50:11

36. Erzincan merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa vallaha hoşuma gitti, şukuladım 21-05-2020 02:58:23

37. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web sitesi inanki hayran edici, sağolun

38. Merhaba sayfan vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

39. Iğdır merkezden ben banu. Merhabalar sayfan valla çok hoşuma gitti, tebrikler 07-06-2020 11:05:39

40. Sivas merkezden ben Aylin. Mrb sayfan inan ki çok iyi, face de paylaştım 07-06-2020 11:05:40

41. Osmaniye merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 10-06-2020 10:34:03

42. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımın harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

43. Rize merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-06-2020 18:23:36

44. Aksaray merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 28-06-2020 15:11:19

45. Balıkesir merkezden ben ahmet. Mrb siteniz süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 07-07-2020 09:55:25

46. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım

47. Merhabalar web siten inanılmaz iyi, teraziye tıkladım

48. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

49. elif yılmaz Reply

Sivas merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa cidden hayran bıraktı, saolun 25-07-2020 13:51:17

50. Van merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi inanki güzel, saolun 06-08-2020 23:59:11

51. selamun aleyküm web siten vallaha hoşuma gitti, tebrikler

52. Elazığ merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten vallaha mükemmel, şukuladım 16-08-2020 07:37:10

53. Çorum merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 19-08-2020 17:55:16

54. Selam herkese bu web sitesi cidden çok iyi, teraziye tıkladım

55. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımın valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım

56. Adıyaman merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 30-08-2020 07:55:31

57. Burdur merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 31-08-2020 01:54:12

58. Muğla merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 04-09-2020 15:54:26

59. Karaman merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 05-09-2020 16:09:17

60. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-09-2020 15:52:13

61. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran edici, saolun 14-09-2020 03:00:46

62. Merhaba herkese paylaşımın harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

63. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 23-09-2020 07:51:38

64. Ordu merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi valla dikkatimi çekti, tebrikler 02-10-2020 11:37:52

65. Slm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler

66. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 45

67. Ankara dan kimler var. Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? . Merhabalar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 378

68. Yozgat merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın inanki güzel, twitter da paylaştım 01-11-2020 20:23:05

69. Bu konu : ” Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , Aylin – 438

70. Bu konu : ” Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 101

71. Bu konu : ” Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha hoşuma gitti, tebrikler , banu – 50

72. Bu konu : ” Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 132

73. Antalya dan kimler var. Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle iyi, teşekkürler , Emine – 449

74. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, face de paylaştım

75. Manisa merkezden ben ali. Slm sayfan cidden iyi, facebookta paylaştım 18-11-2020 07:16:30

76. Bingöl merkezden ben ahmet. Merhaba web siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-11-2020 04:51:11

77. Afyon merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-11-2020 11:48:09

78. Slm web siten yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

79. Bu konu : ” Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 366

80. Bu konu : ” Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? ” çok güzel. Slm web siteniz valla hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 233

81. Malatya dan kimler var. Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? . Selam sayfa süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 397

82. Batman dan kimler var. Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? . Merhaba paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 98

83. Zonguldak dan kimler var. Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , – 492

84. Isparta dan kimler var. Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , ziya – 36

85. Merhaba herkese paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

86. Osmaniye merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz valla iyi, facebookta paylaştım 28-12-2020 06:13:08

87. Gümüşhane dan kimler var. Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? . Merhabalar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 212

88. Bu konu : ” Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? ” çok güzel. Merhabalar siten harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 47

89. selam arkadaşlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

90. Slm paylaşım valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

91. Iğdır merkezden ben . Selamın aleyküm web siten vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-01-2021 21:15:29

92. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım

93. Uşak dan kimler var. Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? . Selamlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 135

94. Bu konu : ” Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 40

95. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 392

96. Kocaeli dan kimler var. Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? . Selamlar sayfan gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 441

97. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim iyi, teraziye tıkladım

98. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki güzel, face de paylaştım

99. Diyarbakır merkezden ben Emine. Selam sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 07-02-2021 23:06:22

100. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

101. Merhabalar web siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

102. Batman merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfan harbiden dikkat çekici, saolun 19-02-2021 06:26:56

103. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

104. Selam web sitesi süper ötesi iyi, twitter da paylaştım

105. Bu konu : ” Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? ” çok güzel. Selamlar sayfanız süper ötesi çok iyi, sağolun , ali – 360

106. Bu konu : ” Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? ” çok güzel. Merhabalar siteniz valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 204

107. Adana dan kimler var. Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? . Selam sayfa inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , ali – 22

108. elif yılmaz Reply

Selam herkese siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

109. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web sitesi cidden hayran edici, teşekkürler

110. Osmaniye merkezden ben ziya. Selamlar siteniz vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 17-03-2021 21:55:58

111. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok iyi, tebrikler

112. selamun aleyküm sayfan yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

113. Mrb paylaşım vallaha hayran bıraktı, şukuladım

114. Diyarbakır dan kimler var. Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? . Selam web siten inanılmaz çok güzel, sağolun , ali – 271

115. Bu konu : ” Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var? ” çok güzel. Selam herkese sayfa inan ki güzel, şukuladım , Gürbüz – 302

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link