Kategoriler
Genel

Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var?

Hepimizin iç sesi var. Bu iç ses, kelimenin tam anlamıyla günlük olarak iletişim kurduğumuz, dağınık bir sestir. Ancak, birden fazla iç veya dış ses duymaya gelince, insanlar bir Şizofreni, Çok Kişilik Bozukluğu veya Psikoz olarak teşhis edilenler genellikle en yaygın iki tanısıdır.

Yine de Din söz konusu olduğunda, nüfusun büyük bir kısmı, binlerce yıl önce yaşayan ve var olan ya da olmayabilir ve Tanrı adında bilinmeyen bir varlığın bedensel sesini deneyimlemiş olabilir ya da olmayabilir. Yine de modern çağa gelince, Tanrı olduğunu iddia eden bir ses duyduğunuzu ve buna bir Tarikat olarak etiketlenmiş bir sese başladığını iddia ederseniz. Ve sorumlu kişinin “akıl hastalığı” vardır.

Kuruluşun iddianıza inanmadığı için Tanrı'nın sözü durur mu? Kuruluşun Portekiz'in Fatima Visions'daki vizyonlarını kabul ettiği son birkaç vaka olmuştur.

Paranormal toplulukta, herkesin psişik olduğunu belirten bir abone olduğum teorisi var. Bazı insanlar diğerlerinden daha psişiktir ve çocuklar özellikle toplumun bize yüklediği zihinsel bloğa sahip olmamaları nedeniyle en çok deneyime sahip olacaktır. Dünyayla konuşmayı ve iletişim kurmayı öğrendikten sonra, bu deneyimleri öğretmenlerimize veya velilerimize bildirmeye başlayacağız, bu da bize “hepsi kafanızda gerçek değil” diyecektir. Bu, Kutsal Ruh'u deneyimlememizi engeller. Toplum bizi Kuruluş dinini yaşamaya zorladığında ironiktir.

Sesleri duymak, akıl hastalığınız olduğu anlamına gelmez. Aslında bu sesler VAR. Paranormal toplumda bu fenomen Elektronik Ses Olgusu olarak bilinir. Ve dezavantajlı sesleri duymak DVP olarak bilinir. Bu seslerden yüzlerce tanesini şahsen kaydettim. Ve bu seslerin binlerce klibi internette araştırmacılar tarafından kaydedildi. Bu sesler hem kötü niyetli hem de hayırseverdir. Bu sesler de AKILLI. Evet / Hayır Soru Cevap Oturumlarında etkileşime girebilir. Ve bazen çalıyor kod mors.

Ancak bu deneylerin önemli bir yönü, bu seslerin Tanrı olduğunu iddia etmemesidir. Ancak bu seslerin birçoğu “Şeytan, Şeytan, Şeytanlar” vb. Olduğunu iddia ediyor, Yine de İsa'nın adına veya Dünya'daki büyük dinlerin kurucularından herhangi birine olumsuz yanıt veriyor gibi görünüyor. Ve bu dinlerin var olmasının nedeninin bizimle telepatik olarak iletişim kurabilen bu bilinmeyen varlıklarla savaşmak olduğundan şüpheleniyorum.

“Tüm Din, Tanrı'nın bedensel sesini duyduğunu iddia eden peygamberlere, yani insanlara dayanır. Öyleyse neden dağılmış sesleri duyduğunu iddia eden insanlara bağlı bir damgalama var?” için 20 yanıt

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 27-01-2020 21:57:37

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız cidden çok güzel, sağolun 28-01-2020 06:01:29

Bilecik merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi inanılmaz güzel, face de paylaştım 30-01-2020 19:08:00

Kayseri merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 01-02-2020 21:14:36

Şanlıurfa merkezden ben banu. Selamlar web siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-02-2020 09:03:33

İzmir merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz güzel, sağolun 14-02-2020 20:19:05

Zonguldak merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız ciddiyim güzel, teşekkürler 18-02-2020 19:59:51

Adıyaman merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 06-03-2020 20:24:44

Balıkesir merkezden ben ali. Selam herkese sayfa cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 14-03-2020 17:27:29

Giresun merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 25-03-2020 03:33:46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir