nostalji için

Web’i bilgi için tarayan ve belirli bilgilerle belirli şeyler için belirli AI’yı hazırlayan bu AI’ları yaparlar. Henüz yapmamışlarsa, bazı AI peygamberleri yaratmalarını ne engelleyecek?

Fiziksel olarak burada, bizimleyken bu şeyin söylediği bir söze güvenir miydin? Bizim sahip olduğumuz duyulara bile sahip değil.

Düşünceler?

27 Comments

1. Karabük dan kimler var. Tüm dini metinleri ve herhangi birinin sahip olduğu her manevi şeyi tüketen bir AI yarattılarsa . Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 102

2. Düzce dan kimler var. Tüm dini metinleri ve herhangi birinin sahip olduğu her manevi şeyi tüketen bir AI yarattılarsa . Slm paylaşımınız ciddiyim güzel, tebrikler , banu – 462

3. Kilis dan kimler var. Tüm dini metinleri ve herhangi birinin sahip olduğu her manevi şeyi tüketen bir AI yarattılarsa . Slm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 4

4. Şırnak merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok güzel, şukuladım 21-08-2021 15:20:25

5. Zonguldak merkezden ben . Mrb web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 21-08-2021 15:27:52

6. Kayseri merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz valla güzel, facebookta paylaştım 21-08-2021 15:30:46

7. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 21-08-2021 16:24:53

8. Hakkari merkezden ben Emine. Merhaba siteniz cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 21-08-2021 16:34:25

9. Erzurum dan kimler var. Tüm dini metinleri ve herhangi birinin sahip olduğu her manevi şeyi tüketen bir AI yarattılarsa . Selamlar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 374

10. Kars dan kimler var. Tüm dini metinleri ve herhangi birinin sahip olduğu her manevi şeyi tüketen bir AI yarattılarsa . selam arkadaşlar paylaşım inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 413

11. Elazığ dan kimler var. Tüm dini metinleri ve herhangi birinin sahip olduğu her manevi şeyi tüketen bir AI yarattılarsa . Selam herkese web siteniz inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 14

12. Bu konu : ” Tüm dini metinleri ve herhangi birinin sahip olduğu her manevi şeyi tüketen bir AI yarattılarsa ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 20

13. Yozgat dan kimler var. Tüm dini metinleri ve herhangi birinin sahip olduğu her manevi şeyi tüketen bir AI yarattılarsa . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 360

14. Mersin merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 17:22:43

15. Amasya dan kimler var. Tüm dini metinleri ve herhangi birinin sahip olduğu her manevi şeyi tüketen bir AI yarattılarsa . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 214

16. Çorum dan kimler var. Tüm dini metinleri ve herhangi birinin sahip olduğu her manevi şeyi tüketen bir AI yarattılarsa . merhaba arkadaşlar siteniz cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 28

17. Merhaba herkese bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

18. Konya merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 01-09-2021 01:31:51

19. Van dan kimler var. Tüm dini metinleri ve herhangi birinin sahip olduğu her manevi şeyi tüketen bir AI yarattılarsa . Merhabalar web siten gerçekten iyi, face de paylaştım , gaye – 413

20. Kütahya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki iyi, face de paylaştım 06-09-2021 12:28:22

21. Bu konu : ” Tüm dini metinleri ve herhangi birinin sahip olduğu her manevi şeyi tüketen bir AI yarattılarsa ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle dikkatimi çekti, saolun , ali – 73

22. Bu konu : ” Tüm dini metinleri ve herhangi birinin sahip olduğu her manevi şeyi tüketen bir AI yarattılarsa ” çok güzel. Selam sayfanız cidden mükemmel, saolun , gaye – 198

23. Yalova dan kimler var. Tüm dini metinleri ve herhangi birinin sahip olduğu her manevi şeyi tüketen bir AI yarattılarsa . Selamlar paylaşım süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , emin – 249

24. Gümüşhane merkezden ben banu. Mrb sayfanız valla iyi, sosyal medyada paylaştım 11-09-2021 04:29:02

Write A Comment