Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda.

Umarım bu, sizin için düşük çaba gerektiren bir yazı olarak gelmez. Bunun dışında söylenecek pek bir şey yok:

Tüm aldatmaca (ne tür bir aldatmaca olduğunu biliyorsunuz) ve tüm zehirli sistem, büyük ölçüde medya makinesine bağlıdır.

İnsanlar beyinlerinin içinde onlarca yıllık televizyon programcılığının (ve daha yakın zamanda sosyal medya / cep telefonlarının) olduğunu fark ederlerse, sonuç olarak her şey azalır.

Telefonlarımızı ve televizyonumuzu çöpe atmamız gerektiğini söylemiyorum (bu kötü olmasa da) ama bana göre üç aşama var:

1 – Medya tarafından tamamen aşılanmış durumdasınız. – KÖTÜ

2 – Sosyal medyayı kullanmayı tamamen bırakıp televizyon izliyorsunuz – İyi, ancak tam olarak% 100 gerekli değil.

3 – Rutininizi olduğu gibi korursunuz ve medyaya güvensiz ve eleştirel bakmaya başlarsınız. Bu şekilde yüz ifadesi, konuşma tonu, çekim açıları, görüntünün manipülasyonu vb. Gibi tüm küçük televizyon oyunlarını öğrenebilirsiniz.

İnsanların bu piçlere gösterdiği ilginin azalması bunun bir sonucu olarak ortaya çıkacaktır. İnsanların, haberlerdeki bu insanların bizi kontrol eden oligarşinin sözlerinden başka bir şey olmadıklarını ve her şeyin toplum kontrolü ile ilgili olduğunu anlamaları gerekiyor.

İnsanların televizyonda / medyada gördüklerine verdikleri güvenilirliğin tamamen düşmesi, olması gereken herhangi bir olumlu değişiklik için bir zorunluluktur.

“Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda.” üzerine 10 yorum

1. Ankara merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-09-2020 23:30:04

2. Kars merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-10-2020 23:10:58

3. Düzce merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, şukuladım 12-10-2020 19:30:02

4. Adıyaman dan kimler var. Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda. . Selam web siten inanılmaz iyi, face de paylaştım , ali – 356

5. Çanakkale merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 19-10-2020 05:21:01

Yorum yapın