Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda.

Umarım bu, sizin için düşük çaba gerektiren bir yazı olarak gelmez. Bunun dışında söylenecek pek bir şey yok:

Tüm aldatmaca (ne tür bir aldatmaca olduğunu biliyorsunuz) ve tüm zehirli sistem, büyük ölçüde medya makinesine bağlıdır.

İnsanlar beyinlerinin içinde onlarca yıllık televizyon programcılığının (ve daha yakın zamanda sosyal medya / cep telefonlarının) olduğunu fark ederlerse, sonuç olarak her şey azalır.

Telefonlarımızı ve televizyonumuzu çöpe atmamız gerektiğini söylemiyorum (bu kötü olmasa da) ama bana göre üç aşama var:

1 – Medya tarafından tamamen aşılanmış durumdasınız. – KÖTÜ

2 – Sosyal medyayı kullanmayı tamamen bırakıp televizyon izliyorsunuz – İyi, ancak tam olarak% 100 gerekli değil.

3 – Rutininizi olduğu gibi korursunuz ve medyaya güvensiz ve eleştirel bakmaya başlarsınız. Bu şekilde yüz ifadesi, konuşma tonu, çekim açıları, görüntünün manipülasyonu vb. Gibi tüm küçük televizyon oyunlarını öğrenebilirsiniz.

İnsanların bu piçlere gösterdiği ilginin azalması bunun bir sonucu olarak ortaya çıkacaktır. İnsanların, haberlerdeki bu insanların bizi kontrol eden oligarşinin sözlerinden başka bir şey olmadıklarını ve her şeyin toplum kontrolü ile ilgili olduğunu anlamaları gerekiyor.

İnsanların televizyonda / medyada gördüklerine verdikleri güvenilirliğin tamamen düşmesi, olması gereken herhangi bir olumlu değişiklik için bir zorunluluktur.

“Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda.” üzerine 45 yorum

1. Ankara merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-09-2020 23:30:04

2. Kars merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-10-2020 23:10:58

3. Düzce merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, şukuladım 12-10-2020 19:30:02

4. Adıyaman dan kimler var. Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda. . Selam web siten inanılmaz iyi, face de paylaştım , ali – 356

5. Çanakkale merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 19-10-2020 05:21:01

6. Eskişehir merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 08-11-2020 05:25:36

7. Bolu dan kimler var. Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda. . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 462

8. Bu konu : ” Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha billaha iyi, sağolun , ali – 479

9. Bu konu : ” Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda. ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 155

10. Bu konu : ” Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 471

11. Sakarya dan kimler var. Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda. . selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 385

12. Bu konu : ” Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 433

13. Bu konu : ” Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, saolun , ali – 149

14. Tokat dan kimler var. Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda. . Merhaba web siten cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 190

15. Muş dan kimler var. Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda. . Selam web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 112

16. Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 11-01-2021 20:35:29

17. Bu konu : ” Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 328

18. Uşak dan kimler var. Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda. . Mrb sayfanız inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 429

19. Bu konu : ” Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda. ” çok güzel. Selamlar siten yeminle mükemmel, şukuladım , ahmet – 88

20. Bu konu : ” Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda. ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 363

21. Afyon dan kimler var. Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda. . Selamlar paylaşımınız ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , banu – 417

22. Bu konu : ” Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda. ” çok güzel. Mrb siten vallaha çok güzel, şukuladım , mehmet – 20

23. Tunceli dan kimler var. Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda. . selamun aleyküm siteniz valla güzel, şukuladım , Aylin – 314

24. Bu konu : ” Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda. ” çok güzel. Selam sayfanız cidden çok iyi, saolun , ziya – 26

25. Bu konu : ” Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda. ” çok güzel. Mrb siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 440

26. Bu konu : ” Tüm dolandırıcılığı kolayca kapatabiliriz. Masayı kolayca çevirebiliriz. Silahları bizim elimizde, ceplerimizde ve salon raflarımızda. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla hayran edici, face de paylaştım , ziya – 472

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link