Im Q- q kuantum, anon ise anonimdir. Meth ile ilaç verdim ve bir komplo teorisi ya da bu hiperfokus durumunda bir şey okuduğumda zihnimin gerçeğim haline gelene kadar ona odaklanacağını fark etmedim. Covid 19 kafayı bulup 21 gündemini öğrendiğimde başladı. Yaklaşık bir ay öncesine kadar bağlantı kurmadım. Bunu nasıl düzeltebilirim? Lütfen yardım et!

Author

12 Comments

1. Ordu dan kimler var. Tüm dünyayı gerçekten mahvettim lütfen düzeltmeme yardım et LÜTFEN . Selamın aleyküm sayfanız cidden güzel, teraziye tıkladım , memo – 74

2. Balıkesir merkezden ben . selam arkadaşlar sayfa ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 13-03-2021 09:48:49

3. Bu konu : ” Tüm dünyayı gerçekten mahvettim lütfen düzeltmeme yardım et LÜTFEN ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , – 370

4. Antalya dan kimler var. Tüm dünyayı gerçekten mahvettim lütfen düzeltmeme yardım et LÜTFEN . Slm bu web sitesi vallaha güzel, saolun , ali – 347

5. Kırşehir dan kimler var. Tüm dünyayı gerçekten mahvettim lütfen düzeltmeme yardım et LÜTFEN . Merhaba paylaşımın inanılmaz çok iyi, tebrikler , – 465

6. Merhaba sayfa inan ki güzel, facebookta paylaştım

7. Adana dan kimler var. Tüm dünyayı gerçekten mahvettim lütfen düzeltmeme yardım et LÜTFEN . Mrb paylaşımın inanki çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 201

8. Bu konu : ” Tüm dünyayı gerçekten mahvettim lütfen düzeltmeme yardım et LÜTFEN ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 427

9. Bu konu : ” Tüm dünyayı gerçekten mahvettim lütfen düzeltmeme yardım et LÜTFEN ” çok güzel. Merhabalar paylaşım valla iyi, şukuladım , ali – 409

10. Burdur dan kimler var. Tüm dünyayı gerçekten mahvettim lütfen düzeltmeme yardım et LÜTFEN . Mrb sayfanız inan ki çok iyi, saolun , hatice – 304

11. Bu konu : ” Tüm dünyayı gerçekten mahvettim lütfen düzeltmeme yardım et LÜTFEN ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 271

12. Bu konu : ” Tüm dünyayı gerçekten mahvettim lütfen düzeltmeme yardım et LÜTFEN ” çok güzel. Selam bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 298

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link