Sanki her zaman doğrulanmış bir hayalet / uzaylı videosu olduğunda bunun her zaman insansı bir figür olduğunu hissediyorum. Bir tür yaratılabilecek tüm farklı olasılıklar arasında neden hep “üzerinde kanıt bulduğumuz insansı olanlar” oluyor?

Hatta reptillerin derin bir komplosuna giriyor. Hala insansı bir “varlık”

Author

29 Comments

1. Bu konu : ” Tüm duyarlı türlerin dışında, neden uzaylıları / iblisleri / hayaletleri çoğunlukla insansı olarak varsayıyoruz ve tasvir ediyoruz? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 155

2. Tunceli merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 10-04-2021 12:21:04

3. Şanlıurfa merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-04-2021 12:37:56

4. Bu konu : ” Tüm duyarlı türlerin dışında, neden uzaylıları / iblisleri / hayaletleri çoğunlukla insansı olarak varsayıyoruz ve tasvir ediyoruz? ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 297

5. Uşak merkezden ben ali. Selam sayfa yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 20-04-2021 18:55:24

6. Balıkesir merkezden ben ali. Slm web sitesi valla dikkat çekici, tebrikler 22-04-2021 04:37:39

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tüm duyarlı türlerin dışında, neden uzaylıları / iblisleri / hayaletleri çoğunlukla insansı olarak varsayıyoruz ve tasvir ediyoruz? ” çok güzel. Slm sayfan inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 300

8. Sivas merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz valla dikkatimi çekti, saolun 03-05-2021 20:06:03

9. Bu konu : ” Tüm duyarlı türlerin dışında, neden uzaylıları / iblisleri / hayaletleri çoğunlukla insansı olarak varsayıyoruz ve tasvir ediyoruz? ” çok güzel. Merhabalar siteniz cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 448

10. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. Tüm duyarlı türlerin dışında, neden uzaylıları / iblisleri / hayaletleri çoğunlukla insansı olarak varsayıyoruz ve tasvir ediyoruz? . Selam herkese bu web sitesi cidden çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 304

11. Bu konu : ” Tüm duyarlı türlerin dışında, neden uzaylıları / iblisleri / hayaletleri çoğunlukla insansı olarak varsayıyoruz ve tasvir ediyoruz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden çok güzel, sağolun , Emine – 368

12. Bu konu : ” Tüm duyarlı türlerin dışında, neden uzaylıları / iblisleri / hayaletleri çoğunlukla insansı olarak varsayıyoruz ve tasvir ediyoruz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 7

13. Selam sayfan cidden çok güzel, twitter da paylaştım

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tüm duyarlı türlerin dışında, neden uzaylıları / iblisleri / hayaletleri çoğunlukla insansı olarak varsayıyoruz ve tasvir ediyoruz? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 224

15. elif yılmaz Reply

Kastamonu dan kimler var. Tüm duyarlı türlerin dışında, neden uzaylıları / iblisleri / hayaletleri çoğunlukla insansı olarak varsayıyoruz ve tasvir ediyoruz? . Mrb bu web sitesi süper ötesi iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 289

16. Denizli dan kimler var. Tüm duyarlı türlerin dışında, neden uzaylıları / iblisleri / hayaletleri çoğunlukla insansı olarak varsayıyoruz ve tasvir ediyoruz? . Merhaba herkese sayfan gerçekten hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 300

17. Selamlar sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

18. Iğdır merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 05-06-2021 17:07:36

19. Balıkesir merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfa harbiden iyi, tebrikler 10-06-2021 09:17:21

20. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfa harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Merhabalar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

22. Hatay dan kimler var. Tüm duyarlı türlerin dışında, neden uzaylıları / iblisleri / hayaletleri çoğunlukla insansı olarak varsayıyoruz ve tasvir ediyoruz? . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz mükemmel, teşekkürler , memo – 72

23. Bu konu : ” Tüm duyarlı türlerin dışında, neden uzaylıları / iblisleri / hayaletleri çoğunlukla insansı olarak varsayıyoruz ve tasvir ediyoruz? ” çok güzel. Selam sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 242

24. Çanakkale dan kimler var. Tüm duyarlı türlerin dışında, neden uzaylıları / iblisleri / hayaletleri çoğunlukla insansı olarak varsayıyoruz ve tasvir ediyoruz? . Merhaba paylaşım vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 231

25. selamun aleyküm web siten gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

26. Muş merkezden ben ali. Selam herkese siten gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-07-2021 02:14:35

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link