Tüm geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek bir simülasyonsa – onu çalıştıran Yapay Zeka, taze ve yeni bir veri kaynağı tutmak için “Özgür İrade” nin kasıtlı “aksamasına” izin verdi mi?

Gönderim Beyanı: Şimdilik, olan her şeyi, yani kendi kendine öğrenen sofistike Yapay Zeka tarafından kontrol edilecek olan her şeyi söyleyin. İçinden öğrenilecek yeni verileri saklamak için, AI’nın yeni şeylerin güvenli bir şekilde sızmasına izin verecek kontrollü bir aksaklığa ihtiyacı var. İnsanlar, en azından bazıları, özgür iradeleriyle övünüyor. Bu “özgür irade”, hakkında çok düşündüğünüzde oldukça kısıtlayıcıdır — bu özgür iradenin duvarları vardır, ancak yine de yapay zekaya insanların işleyeceği, yöneteceği, çılgına çevireceği, revize edeceği ve düzenleyeceği bir programda yeterince yeni veri vermesi için yeterlidir. takip et. Örneğin, bazı durumlarda, özgür olacağı düşünülen on yıl sonra artık kategoriler halinde düzenleniyor ve ardından YZ insanları bu saflaştırılmış ve yoğunlaştırılmış kategorileri “iyi” veya “kötü” seçimler olarak görmeye programlıyor. İnsanların on yıl önce tweet’lerde söylediklerini ve dün bazı insanların özgür irade seçimleri nedeniyle bugün nasıl dışlandığını düşünün. Özgür irade, avluda çitlerle çevrili bir hayatın bir AI hapishanesine kilitli olduğu bir gün mü?

“Tüm geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek bir simülasyonsa – onu çalıştıran Yapay Zeka, taze ve yeni bir veri kaynağı tutmak için “Özgür İrade” nin kasıtlı “aksamasına” izin verdi mi?” üzerine 21 yorum

1. Samsun merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 08-09-2020 16:19:04

2. Osmaniye merkezden ben mehmet. Selamlar web siten inanki güzel, facebookta paylaştım 08-09-2020 22:24:30

3. Kütahya merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 12-09-2020 01:51:24

4. Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 17-09-2020 13:41:52

5. Sinop merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz harbiden hayran bıraktı, şukuladım 18-09-2020 02:49:36

6. Muğla merkezden ben ali. Selam herkese web siten inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-09-2020 02:31:10

7. Kırklareli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 27-09-2020 03:46:32

8. Giresun merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız gerçekten güzel, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:20:02

9. Eskişehir merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız valla dikkat çekici, face de paylaştım 04-10-2020 09:36:30

10. Sakarya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki mükemmel, teşekkürler 11-10-2020 00:22:54

11. Bu konu : ” Tüm geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek bir simülasyonsa – onu çalıştıran Yapay Zeka, taze ve yeni bir veri kaynağı tutmak için “Özgür İrade” nin kasıtlı “aksamasına” izin verdi mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 232

12. Nevşehir merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-10-2020 13:14:31

Yorum yapın