Tüm gün sarı güneşin içeriklerinden iki Youtube videosunda gösterilen, 2005 ve 2010 yıllarında piyasaya sürüldüğü söyleniyor.

Bu şeylerin kurgusal çalışmalardan geldiğini ve bu nedenle şeylerin büyük şemasında pek bir şey ifade etmediğini unutmayın. Ancak bu şeylerin ilk kez piyasaya sürüldüğü zamanlar listelenmiş ve bu nedenle beni modern günleri ve güneşin şu anda bana nasıl göründüğünü, özellikle de bir saatlik sararmayla birlikte nasıl göründüğünü düşünmeye yönlendiriyor.

TV GÖSTERİSİ – Büyülü 8×5 – Yeniden düzenlendi (orijinal yayın tarihinin 25 Ekim 2005 olduğunu söylüyor)

Söz konusu sahne, bu YT videosunun 1:06 – 1:09 arası.

https://www.youtube.com/watch?v=EnZ1AnkKUzk&list=PLjhbdp6Y-9TKQL_XJp6Xzr5DRZvA2ZS5O&index=8

O çekimde, çekimin yüksekliğindeki güneşin 11:00 olduğunu tahmin ediyorum ve tuhaf bir şekilde, o noktada, neredeyse alacakaranlıkta ve gün doğumundaki mevcut güneş kadar sarı görünüyor. Son birkaç yıldır güneşte gözlemlediklerime dayanarak bugün güneşin göründüğü gibi değil. Bu ve sonraki klip, 1980’lerin tüm gün sarı güneşini nasıl hatırladığım.

FİLM – Sevgililer Günü (2010) –

YT’deki bu videoda 26 saniyede

https://www.youtube.com/watch?v=Pd3LPejiROU

Yukarıdaki Charmed videosunda olduğu gibi, bu da 11-11: 30 arası bir güneşe benziyor. Ve bu yükseklikte bile çok sarı bir güneş. Bugün bana göründüğü şekliyle güneş ile bu imkansız görünüyor.

İki referans noktası, 2005 ve 2010, bu, 2011’de öğle vakti beyaz güneşi ve hatta beyaz bir güneşi başlangıçta fark etme gözlemimle ilgilidir.

Video kanıtı doğruysa, o zaman güneşin renginin değişmesi 2010’dan sonra gerçekleşmiş gibi görünecektir. IMHO bu, güneş değişiklikleri için kirlilik teorisini veya bunun eksikliğini ortadan kaldırır.

“Tüm gün sarı güneşin içeriklerinden iki Youtube videosunda gösterilen, 2005 ve 2010 yıllarında piyasaya sürüldüğü söyleniyor.” üzerine 12 yorum

1. Bolu merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-09-2020 10:02:58

2. Adıyaman merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, saolun 02-10-2020 09:08:50

3. Şırnak merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi cidden hayran edici, teşekkürler 02-10-2020 11:18:33

4. Sivas merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi inanki mükemmel, face de paylaştım 07-10-2020 06:04:50

5. Bu konu : ” Tüm gün sarı güneşin içeriklerinden iki Youtube videosunda gösterilen, 2005 ve 2010 yıllarında piyasaya sürüldüğü söyleniyor. ” çok güzel. Selam herkese siten inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 123

6. Bu konu : ” Tüm gün sarı güneşin içeriklerinden iki Youtube videosunda gösterilen, 2005 ve 2010 yıllarında piyasaya sürüldüğü söyleniyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 352

Yorum yapın