Buradaki kandırılmış moronlar, sjw türü solcuların elitlerin gündemini ilerletmek için var oldukları gerçeğini görmezden gelirken birleşmemiz gerektiğini söyleyecekler. Ve bu insanları küçük bir yüzde olarak görmezden gelemezsiniz. Tam anlamıyla sola hükmediyorlar. Seçkinlerin istediği her şeyi savunurlar:

1. Silah kontrolü

2. Aile birliğinin yıkılması

3. Irk, cinsiyet uyumsuzluğu

4. Hıristiyanlık Karşıtı

5. Erkeklik karşıtı

6. Devlet kontrolü için

7. Pro covid aşıları

8. Profesyonel kilitlenmeler

9. Aşılanmamış kişileri hizmetlerden uzaklaştırma fikrini destekleyin

10. Seçkin kontrollü medyanın onlara söylediği her şeye inanır

Bu insanlarla birleşemezsin. Şimdiye kadar gittiler, bu aşamada robotlar da olabilirler. Medyanın yapması gereken tek şey, birleşik hareketi aşırı sağ olarak yaftalamak ve her şey parçalanıyor çünkü bu insanlar böyle bir propagandaya inanacaklar. Gerçekle başa çıkma zamanı, masallarla değil

Author

21 Comments

1. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Slm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 26-04-2021 16:18:07

2. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

3. Ordu dan kimler var. Tüm hayatları boyunca şartlandırılmış insanlarla nasıl birleşirsiniz, iradesi için savaşmaya. . merhaba arkadaşlar sayfan valla çok güzel, sağolun , banu – 48

4. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

5. Ordu merkezden ben . Selam herkese sayfanız süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 26-04-2021 16:19:12

6. Elazığ merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfan yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-04-2021 16:19:29

7. Gümüşhane dan kimler var. Tüm hayatları boyunca şartlandırılmış insanlarla nasıl birleşirsiniz, iradesi için savaşmaya. . Selamlar siteniz vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 3

8. Slm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

9. Bu konu : ” Tüm hayatları boyunca şartlandırılmış insanlarla nasıl birleşirsiniz, iradesi için savaşmaya. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 205

10. Nevşehir merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok iyi, saolun 29-04-2021 22:25:22

11. Aksaray merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 01-05-2021 05:03:49

12. Slm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Samsun merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 04-05-2021 13:52:40

14. Bu konu : ” Tüm hayatları boyunca şartlandırılmış insanlarla nasıl birleşirsiniz, iradesi için savaşmaya. ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 100

15. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa vallaha dikkat çekici, şukuladım 07-05-2021 02:21:55

16. Antalya dan kimler var. Tüm hayatları boyunca şartlandırılmış insanlarla nasıl birleşirsiniz, iradesi için savaşmaya. . Selam sayfan vallaha güzel, saolun , gaye – 375

17. Niğde merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 09-05-2021 01:22:42

18. Kayseri merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa valla güzel, şukuladım 10-05-2021 04:23:46

19. Osmaniye merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siten harbiden iyi, face de paylaştım 12-05-2021 05:50:43

20. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link