Tüm inançlara, teorilere ve konuşmaya açık olan insanlar için anlaşmazlık. 18+

Arkadaşlarım ve ben, görüşlerimiz hakkında açıkça konuşmak için kullandığımız bir anlaşmazlık yaşıyoruz. Sorduğunuz açık görüşler nelerdir? Pek çok sosyal durumumuzda şu anda sahip olamayacağımız bir şey. Herhangi bir çoğunluğa karşı karar verdiniz. Bu göz yummadığımız bir şey. Özgür konuşmaya, açık fikirlere, hayal gücüne ve sadece şeffaf olmaya inanıyoruz. Yabancılar, 9/11 ile komplolar, teknoloji, kitaplar, kutup, piramitler, askeri sanayi kompleksi vb. Hakkında konuşmayı seviyoruz. Mikrofon gerekmez. Ayrıca kimsenin teorilerine veya görüşlerine de dost olun. Başkalarını indirmek için katılmıyoruz. Tüm tarafları dinlemek için katılıyoruz ve belki de hoş bir tartışma yaşıyoruz. Birisiyle aynı fikirde değilseniz, hemfikir olmadığınızı ve devam ettiğinizi belirtin. İster inanın ister inanmayın, insanların katılmamaları iyidir. Hepimiz burada arkadaşız ve birbirimize saygı duyuyoruz. Bazılarımız farklı ülkelerden geliyoruz ve günün farklı saatlerinde çalışıyoruz. Ayrıca haftada en az bir kez aktif olmanızı rica ediyoruz. Sunucuyu herhangi bir hareketsizlik durumunda temizlemeye çalışırız, böylece tekmelendiğinizde nedenini bilirsiniz. Teşekkürler ve detaylar için bana DM. Bilgileri buraya göndermeyeceğim.

Not; Discord’un gizlilik sorunları olduğunu biliyoruz ve başka bir çözüm üzerinde çalışıyoruz. Teşekkür ederim.

“Tüm inançlara, teorilere ve konuşmaya açık olan insanlar için anlaşmazlık. 18+” üzerine 31 yorum

1. Bolu merkezden ben doruk. Selam herkese siten harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 03-08-2020 19:10:14

2. Malatya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 04-08-2020 03:10:20

3. Çanakkale merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 04-08-2020 07:18:42

4. Karabük merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-08-2020 19:03:24

5. Muğla merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 24-08-2020 22:06:30

6. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2020 03:37:00

7. Bartın merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan harbiden dikkatimi çekti, sağolun 11-09-2020 14:18:49

8. Balıkesir merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 15:40:18

9. Iğdır merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız yeminle iyi, tebrikler 02-10-2020 10:28:55

10. Kilis merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın harbiden hayran edici, face de paylaştım 02-10-2020 11:22:57

11. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 03-10-2020 03:02:53

12. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Manisa dan kimler var. Tüm inançlara, teorilere ve konuşmaya açık olan insanlar için anlaşmazlık. 18+ . Merhaba herkese web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 175

14. Kocaeli dan kimler var. Tüm inançlara, teorilere ve konuşmaya açık olan insanlar için anlaşmazlık. 18+ . selamun aleyküm siteniz valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 42

Yorum yapın