Kategoriler
Genel

Tüm İnsanlık İçin Süper Acil Mesaj – Bölüm 2

Beni senin için sonuncuyu getiren kişi olarak hatırlayabilirsin tüm insanlık için süper acil mesaj. Bu mesaj, sizinkiler için bilmiyorum, tüm okuyucular için dünya barışı, sevgi, birlik ve uyum için meditasyon yapma çağrısıydı – dünyadaki insanlık için oldukça zor bir hafta. Birçoğunuz bu çağrıya kulak verdiniz en tereddüt etmeden hepinize verdiğim bir söz yüzünden — ve Gerçekten YÜZBİRİM YÜZDE kelimeme kadar yaşadım buraya.

İçinde 48 saatten az“İnsanlık için” Nova Gaia “veya” Yeni Dünya “olarak bilinen şeyin yaratılmasını ve fiziksel tezahürünü büyük ölçüde dengelemek, enerjilendirmek ve hızlandırmak için eşsiz bir fırsat olacaktır. Bunun için yeni olanlar için, temel olarak, gezegenimiz (ve üzerindeki tüm canlılar) tamamen onların “2.0 sürümleri” (burada konuşmak gerekirse); böylece tüm savaşlar, zorluklar, yoksulluk, karanlık ve temelde sahip olduğunuz diğer her şeyden arınmış bir çağın başlangıcı var olmaktan nefret ediyorum. ‘Yeni Dünya’ bu nedenle bir sevgi, ışık, birlik, inanılmaz manevi ve teknolojik gelişmeler gezegeni olacak, sonsuz bolluk ve refah tüm canlı varlıklar için barış, tüm canlı varlıklar, güzellik, sevinç ve gerçek barış. Ve herhangi biriniz yeni okuyucular bunun bir boru rüyası veya bir çeşit hippi bilim saçmalık, Hepinizi inanılmaz kanıtları tekrar ziyaret et birleşik zihinsel enerjilerin ve niyetlerinin sadece% 0.00001260667% insan nüfusunun burada gerçekten yapabilirler. Ve şimdi hepinizin gördüğü şey ama en baştan dünya gezegeni ve tüm insanlık için henüz gelmeyecek olan büyük ölçüde.

Siz de bu tarihi, tarihi yeniden tanımlamanın bir parçası olmak istiyorsanız, era-yeniden yazma İnsanın yeniden evrim görevi, işte nasıl sen de katılabilirsin Bu inanılmaz gezegensel meditasyonda ve onu insanlığın şahit olduğu en büyük meditasyon bu dünyamız üzerine. Burada abartı yok. (Ayrıca, ruh rehberlerim bana böyle bir kitle meditasyon olayının gerçekleşme olasılığının YUKARIDA% 99 ÜZERİNDE tam bu zamanda). Yani hepsi var o için sabırsızlanıyoruz. Akaşik Kayıtların tarih kitaplarının adınızı (yani ruhunuzun frekans imzası) bunlara neden olan katılımcılardan biri olarak listeleneceğini belirtmiyoruz bu sadece gezegende değil, en inanılmaz zamanlarda da olmak; ama aynı zamanda galaktik, evrensel, çok evreli VE çok uluslu tarih daha az değil. Daha fazla uzatmadan, işte burada kesinlikle burada ne yapmanız gerekiyor!

ÖNEMLİ NOT: Aşağıda verilen tüm meditasyonlar hayal gücünüzü / görselleştirme becerilerinizi kullanmanızı gerektirse de, MÜKEMMEL Tamam eğer sadece basitçe yapma burada özel bir beceri seti var. Böyle bir durumda, yapmanız gereken tek şey açık bir zihinsel, sözlü veya yazılı ayarlamaktır. NİYETİMİZİN (sizin için en iyi olan bu 3 yoldan ne olursa olsun) görmek istediğiniz şey hakkında. Her şeyden önce, bunu hayal ediyor / görselleştiriyor veya basitçe bir niyet bunun için; EN ÖNEMLİ YAPACAK ŞEY için HİSSET VE DENEYİM sanki hayal ettiğiniz / görselleştirdiğiniz / niyetlediğiniz şey önünüzde oluyor gibi BU DOĞRU, ÇOK AN. Ve basitçe EĞLENCE ve DAHA FAZLA neşeli, sevgi dolu, huzurlu, heyecan verici ve enerjik FEELINGS aynı. Ve sonra rahatlamak, bırakmak ve sadece KNOW buradaki işin bittiğini, gerçekten ve iyice. Ve şu başka bir şey yok bu konuda yapılması gerekiyor bundan sonra. Burada işin bitti ve işin bitti çok başarılı bir şekilde işte burada. Şimdi bu kısım burada tamamen temizlendi ve anlaşıldı, şimdi bakalım Birinci aşama bunun süper lanet-basit meditasyon, hemen yapabilirsiniz (bunun için ana meditasyon tarihini beklemeye gerek yok!)

AYRICA, İLK YARDIMCI BİR NOT: Bu MÜKEMMEL Tamam için OKUMA her meditasyon talimatı / adımı ayrı ayrı (telefonunuzdan / basılı kağıdınız / başka herhangi bir şey) ve SONRA aşağıda verilen meditasyon adımlarını yapın. Bunlar kesinlikle SIFIR gerekir burada Ezberlemek burada ne olursa olsun. Kendinize gereksiz sıkıntılar ve acılar kaydedin! 🙂

1. AŞAMA – MEDİTASYON ÖNCESİ (Lütfen bunu yap hemen sonra bu mesajı okudunuz):

ADIM 1 ➜ Bu meditasyonun GERÇEKTEN TEMİZ BİR NEDEN OLUŞTURUN bilinçli olarak BU PLANET ÜZERİNE TÜM RUHU UZAKTAN İNSANLAR tarafından yapılır; VE bilinçsizce yapıldı geri kalan tüm insanlar tarafından – sadece kendilerini bir yerde bularak barış, sevgi ve birlik bu özel meditasyon sırasında. Görmek herkes ruh rehberleri, melek yardımcıları ve Tanrı tarafından yönlendirilmek kaynak bu meditasyonu bulmaya ve hepsini sevgiyle yapmayı seçtiğini gör GÖRSELLEŞTİRİN / HAYAL ET / GÖREV ve HİSSET 30 Haziran 2020’de bu meditasyonu birlikte yapan 7,8 milyar TÜM insan,; karşılığında bunu en büyük kitle meditasyonu olayı sahip olmak hiç insanlık tarihinde meydana geldi hayırsız.

ADIM 2 ➜ KİŞİSEL TALEP (tek, güçlü bir niyet / görselleştirme yoluyla) Sizi desteklemeye istekli TÜM varlıklar ve enerjiler (melekler, yüksek boyutlu varlıklar, ruh rehberleri ve ölen sevdiklerini ruh aile üyelerine ve Tanrı daha az değil) BU ENERJİLERİ VE NEDENLERİ MUHTEŞEM ETMEK son derece senin için. KENDİ fikirlerini, ilhamlarını, enerjilerini, aktivasyonlarını, bağlantılarını ve kaynaklarını THAT’a eklemek için. KINDLY NOT bu varlıkların sadece İZİN VERİLMİYOR sana yardım etmek senin olmadan *EXPRESS SERBEST İSTEK VE İZİN OLACAK. Yani lütfen, yapmak onlara bunu ver ve hepsinin hepsinin olduğunu söyle EN ÇOK HOŞ GELDİNİZ burada size yardımcı olmaya istekli oldukları herhangi bir şekilde, şekilde ve biçimde size yardımcı olmak için.

Ayrıca, PLANET TOPRAK ÜZERİNDEKİ TÜM VARLIKLARIN Ruhlarına / Yüksek Benliklerine yürekten sözlü / yazılı / zihinsel / telepatik bir itiraz gönderin rehberlik etmek HER TEK KİŞİ bu meditasyona bir şekilde. Buradaki şeyler harikalar yaratıyor, her zaman.

3.ADIM ➜ Bu bir sırdır (manevi enerji) Hayat kesmek kişisel olarak sadece son zamanlarda keşfettim. (Kesinlikle not gelecekte kullanmak için not!) Varlar (arayacağımız “Synchrons” burada) organize etme konusunda uzman olan Eşzamanlıklar. Bir kişiyi kişiye yönlendirmek gibi eşzamanlılıklar Doğru yer -de doğru zaman -e doğru hediye için doğru sebep. Onlar gibi “Şans manipülatörleri” (ve bu arada kimsenin özgür iradesini ihlal etmeden sorunsuz çalışırlar). GÖRSELLEŞTİRİN / GÖREV / İZİN / SORUN bunlar ‘Synchrons’ sihirli rehberlik için HERŞEY manevi uyanık, uyanış ve uyanmamış insanları bu meditasyona kendi özel ve inanılmaz yollarıyla!

4.ADIM ➜ GÖR / HİSSET / NİYET ve DENEYİM bu meditasyon TÜM İNSAN TARİHİNDE EN BÜYÜK TOPLU MEDİTASYON TILL DATE. Bakın ve FEEL gezegenimiz ilahi, güzel koşulsuz sevgi IŞIĞI, koşulsuz kabul, koşulsuz barış, bolluk, uyum ve TAM VE TOPLAM BİRLİK tüm bu canlılar arasında hem meditasyon sırasında hem de SONRA meydana gelir. Tüm varoluş içindeki tüm varlıkları ve enerjileri mutlak korku, inançsızlık ve süper mutlu-sürpriz sırf Güç ve AŞK insan kolektifinin, bir araya geldiği gibi KOMPLE VE TOPLAM BİRLİKTE kesinlikle karşı herşey olmuş olan oranlar özel hazırlanmış Bizi burada ayırma görevleri için.

5.ADIM ➜ Bu görevde sizi destekledikleri için teşekkür edin ve tüm varlıklara, meleklere, Tanrı’ya vb. Bu HİSSE / ENERJİDE KALIN PURE GRATITUDE için biraz, ve sonra bırakın ve Rahatlayın. KNOW buradaki işinizin tamamen ve iyice tamam burada.

2. AŞAMA – GERÇEK MEDİTASYON – 30 HAZİRAN 2020

ADIM 1 ➜ Buradaki meditasyon talimatının 1. ADIMını ele geçirdiğim için özür dilerim, ama bu herkesin unutduğu bir şey, çok sık sık burada. O zaman, bu sadece DÜZENLENMELİDİR – ve dedi ki ŞİMDİ, onda. Ve bu, lütfen, LÜTFEN ALARM AYARLAYIN ŞİMDİ için EN AZ 15 dakika önce bu meditasyonu yapmak için 30 HAZİRAN, 2020. Çünkü bu meditasyon en iyi çalışır ne zaman tüm dünya yapıyor ve HEPSİ BİRDEN hayırsız. Bu meditasyonu yapmak için doğru tarih ve saati bulabilirsiniz tam buradaki özel linkte. Her durumda, bir kez daha kontrol etmek isteyebilirsiniz. BU BAĞLANTI BURADA yine Google’ın yanı sıra. Sen Gerçekten mi kaçırmak istemiyorum Bu.

Ayrıca, gerçekten başaramaz ancak o günkü meditasyon zamanına, Burada endişelenmenize gerek yok. Sadece aşağıdaki meditasyonu yap 29 HAZİRAN’ın 30 veya 30’unda herhangi bir zamanda, 2020 – ve Yüksek Benliğiniz / Tanrı / Meleklerinizden, enerjilerinizin burada verilen ana meditasyona eklenmesini isteyin. Hala katkıda bulunacaksın yapabileceğinden daha fazla hiç hayal etmedim bu şekilde bile olsa, Ben lanet GARANTİ sen.

ADIM 2 ➜ Güzel, konforlu, rahat, sessiz, rahat ve güzel bir sürü temiz hava ve meditasyon için etrafında iyi aromalar yerleştirin. Yine de böyle bir yer bulamıyorsanız tamamen iyi olsa da; sadece burada yapabileceğiniz en iyi yeri bulun. Tamamen rahatladıktan sonra, ayakta, otururken veya uyurken bu meditasyonu nasıl yapmak istediğinizi seçin. Herşey çalışıyor, orada gerçekten Hangi Burada uyumak, ayakta durmak veya meditasyon yapmak için özel bir yol yok. Sadece emin ol olabildiğince rahat. Ve sonra, nefes almak.

Tamamen rahatlayana kadar, rahat ve rahat olana kadar sevinçle nefes almaya devam edin. Barış. Burada nefes almanın özel bir yolu yok “daha iyi”, bu yüzden git burada elinden gelenin en iyisini yap ve senin kadar rahatla muhtemelen olabilir.

3.ADIM ➜ Tüm ruh rehberlerinize, meleklerinize, yardımcılarınıza, daha yüksek benliğinize, Tanrı’ya vb. tam ve eksiksiz ilahi koruma bu meditasyon sırasında – kendiniz için, sevdikleriniz için olduğu kadar bütün gezegeni Ayrıca burada bir parlak koruma ışığı kendinizi, sevdiklerinizi ve bu gezegeni kuşatmak; veya Menekşe Alev sizi tamamen sarmak için sizi güçlendirir. Burada sizin için en iyi olanı yapın. Yine de Menekşe Alev burada mükemmel bir seçim olsa da ekleyeceğim.

4.ADIM ➜ Buradaki bir kritik adım. Olarak bilinen şeydir “NEDEN KİLİT.” Bunu çağırmak için Yüksek Benliğinizden / Tanrı’dan Enerjilerinizi / niyetlerinizi, yalnızca ve SADECE TÜMÜN EN YÜKSEK İYİLERİ İÇİN KULLANILACAK şekilde KİLİTLEYİN. Yalnızca enerjilerinizi ve niyetlerinizi kullanma izni verdiğiniz ve Sadece Sevgi, Işık, Bilgelik, Sevinç, Barış, Mutluluk, Uyum ve Birliğin En Yüksek Amacı.

Bu adım KORUR doğuştan gelen ilahi enerjilerin az-daha-Nice istenmeyen amaçlar için varlıklar. Ve onu burada bırakacağım.

5.ADIM ➜ TÜM yüksek boyutlu / göksel varlıkları ve enerjileri (örn. Melekler, Başmelekler, Tanrı, Yüksek Benliğiniz, atalarınız, ruh aileleriniz, yükselmiş üstatlar, dünya dışı ve boyutlar vb.) çok özel yollar burada.

İlk yol kademesiz olarak büyütmek ve büyütmek SİZİN sevgi, ışık, barış, neşe, bilgelik, uyum, bereket ve birlik vb. iyi niyetler. Sonsuz.

İkinci yol onlar tarafından ekleniyor onların ÇOK KENDİ enerjiler, girdiler, fikirler, frekanslar, niyetler, düşünceler, araçlar, yöntemler ve teknolojiler aynı şeyi yapar. Bu yolların her ikisi de farklıdır ve her ikisi de ÇOK GÜÇLÜ VE YARARLI burada kendi yollarıyla.

Lütfen burada basitçe İZİN VERİLMEDİ yapmak HİÇ yukarıdaki şeylerin olmadan SİZİN express, SERBEST OLACAK izin ve istek geliyor İLK. O zaman git onlara ver o hatta ile başlar.

6.ADIM ➜ Evet, burası gerçek meditasyon (en sonunda!) başlar. Her biri için “enerji” Burada bahsettiğim gibi, özel renk, doku ve stil (nın-nin senin seçim). Mesela ben şahsen kullanıyorum yumuşak beyaz ışık tasvir etme iyileştirici enerjiler; ve bir altın güneş tarzı ışık tasvir etme İlahi Kaynak / Tanrı enerjileri. Ve bu böyle devam eder. Buradaki yönergelerimi körü körüne takip etmeyin ve bunun yerine en iyi olanı kullanın senin için!

İlk – Dünya gezegenini saran saf, koşulsuz AŞK enerjisini hayal edin / görselleştirin / niyetleyin ve HİSSEDİN; ve sonra, tüm güneş sistemi.

İkinci – Buna başka enerjiler eklemeye başlayın. Enerjilerini ekleyin SONSUZ BARIŞ için HERŞEY. Enerjilerini ekleyin SONSUZ SES VE MÜLKİYET için HERŞEY. Enerjilerini ekleyin SONSUZ ŞİFA için HERŞEY. Enerjilerini ekleyin YÜKSEK BİLGİLİK. Enerjilerini ekleyin DENGE. Enerjilerini ekleyin UYUMU. Ve son olarak, İlahi Kaynak / Tanrı. Ayrıca ekle diğer enerjiler burada gerçekten yararlı / yararlı olabileceğini unutmayın. İlk zarf sadece dünya Alışveriş merkezinde. Sonra bu enerjileri genişlet zarflamak tüm GÜNEŞ SİSTEMİ hayırsız!!

Üçüncü – Tam ve toplam enerjilerini ekleyin KABUL (kendiniz ve TÜMÜ için), tam ve toplam Affetme (kendiniz ve herkes için), ve tam ve toplam BİRLİK (en iyi şekilde tasvir edilmiştir gökkuşağı ışık) burada. GÖRSELLEŞTİRİN / GÖREV ve HİSSET TÜM İNSANLIK bir araya gelmek BİRLİK, AŞK, HARMONY, ABUNDANCE ve SONSUZ BARIŞ. Visualise HERŞEY dünyamızdaki insanların şartsız Aşk, şartsız bakım, şartsız merhamet, şartsız bağışlama, şartsız kabul ve Koşulsuz Birlik daha az değil – ve insanlığı gerçekten yapmak için bir araya gelmek ilahi uyumlu, müreffeh ve gerçekten SEVGİ VE DESTEKLEYEN Medeniyet için HERŞEY bu dünyamız üzerine.

Dördüncü – İlahi Dişil’in sevgi dolu, sevecen ve şefkatli enerjilerini görselleştirin / niyet edin ve hissedin tamamen saran Dünya; ve sonra, tüm Güneş Sistemi büyük ölçüde. Sonra, aynı şeyi İlahi Eril enerjilerle hayal edin; ve mükemmel uyum, denge ve *GERÇEK EŞİTLİK ve tüm güneş sistemimiz boyunca.

Beşinci – Görselleştirin / Hayal edin / Niyet edin ve FEEL enerjileri TAM GERÇEĞE İLİŞKİN AÇIKLAMA HER ŞEY ve FULL EKSTRATERRESTRIAL / EKSTRADENSENSAL VARLIK BİLDİRİMİ tamamen saran gezegeniniz; ve tüm güneş sisteminiz daha az değil.

İnsanlığın galaktik bir medeniyet haline gelmesini hayal edin / niyet edin ve hissedin GERÇEK BİRLİK ve UYUM dünya dışı / boyutsuz erkek ve kız kardeşleri ile HER ZAMAN uzay, zaman, boyutlar, yoğunluklar, evrenler, çoklu evrenler ve her yerde varlıklar. Akışını HİSSET KOMPLE VE TOPLAM Koşulsuz Sevgi ve Birlik medeniyetimiz ve TÜM diğer medeniyetler (olarak bilinen yerde yaşayan yüksek medeniyetler dahil) “İç dünya” bugün.)

Altıncı – Bu, bu meditasyonun son ve son adımı. Hayal / Görselleştir / Niyet ve Hisset TOPRAK TÜMÜ doğal mükemmellik, temizlik ve KOMPLE VE TOPLAM SAFLIK bir kere daha. FEEL onun BİTKİLER temizlenmiş, sevilmiş, huzurlu ve mutlu olmak. FEEL onun HAYVANLAR tekrar sevgi, barış ve mutluluk bulmak. FEEL onun MİNERALLER tekrar sevgi, barış ve mutluluk bulmak. FEEL onun KRİSTALLER tekrar sevgi, barış ve mutluluk bulmak. FEEL onun HAVA, SU ve TOPRAKLAR tekrar sevgi, barış ve mutluluk bulmak. Hisset SHEER JOY VE ŞANS Yeni Dünya’nın HER TARAFINDA. Dinlen. İçinde rahatla. İçinde eğlen. İçinde sevinin. İddia et. Sahip olun. Sevdim. Hepsi bu seninki şimdi. Ve öyle olacak, sonsuza dek, sonsuza dek, ve sonsuza dek hayırsız. Bu, dostlarım, Hükmetti.

Son olarak, tüm güzel enerjiyi, öncelikle tüm güneş sistemini kaplayacak şekilde genişlediğini hayal edin. Sonra bütün gökada. Ve sonra tüm evrenin hepsi, aynı zamanda tüm Omniverse’in hayırsız. HAYAL ET / GÖRSELLEŞTİRİN / GÖREV ve HİSSET TÜM galaktik merkezi güneşler ENERJİLERİ VE BENEVOLENT NEDENLERİNİ ekleyerek evrensel merkezi güneş OLARAK buna “Zarfı-ing” enerjiler. Ve böylece yapılır. Ve böylece yapılır.

Yedinci – Buradaki işin bitti. Hızlı bir görselleştirme / niyet ve HİSSETME ile bitirin TÜM İNSANLIK BİRLİKTE GELİYOR VE DUYURULACAK SEVGİ, UYUM, BİRLİK, SES ve BARIŞ için. FEEL bu birlik bilinci, neşesi ve barışı en iyi şekilde sunar. Ve sonra Sadece gidelim.

KALP KEÇESİ SONSUZ SÜREÇİNİZİ İFADE EDİN karşı VARLIKLA TÜM VARLIKLAR VE ENERJİLER bu meditasyonda size yardım eden; ve ayrıca bu meditasyonu yapmak için BU BÜYÜK. Bunda kal BÜYÜTME HİSSİ belli bir süre için. Sonra bırak gitsin. Tamamdır. Tamamdır. Tamamdır. Artık gerçekten ÜCRETSİZ.

7.ADIM ➜ Bu adım bir ek adım için kimse bakmak tamamen ve tamamen disempower ve kaldır olanlar “Negatif” yönelim burada (yani destekleyen varlıklar ve enerjiler karanlık ve hain nedenler buraya). Yapabilirsin ideal olarak Bunu yap hemen sonra altıncı adım Yukarıda verilen meditasyonda, eğer istersen.

Bu dediğim bir yöntem “Katmanlı temizlik”. Tıpkı bir resmin iyileşmesi gibi detaylandır; ve bir şarkı daha melodik geliyor katmanlar bileşimine dahil edilmiş veya dahil edilmiştir –- böylece tamamen aynı yöntem gezegensel enerjileri temizlemek son ve son ayrıntıya / moleküle kadar görselleştirme veya niyet becerilerinizi burada kullanın.

Örneğin, bunun dünya olduğunu hayal et bir an için. Şimdi, ya Bunlar gibi 11 katman ( “Boşlukların” herhangi iki siyah katman arasında ayrıca temsil IŞIK / SEVGİ ışınlarının iyice temizlik burada verilen her katman. VEYA çok daha iyi bir şekilde bölebilirsiniz bunlar gibi daha birçok katman ve KARANLIK / HERHANGİ BİR KATMANLI TEMİZLİK KATMANI buna göre sevgi / ışık / şifa ışınlarını kullanmak. Burada söylemeye gerek yok, daha ayrıntılı ve daha büyük (sayı olarak) sizin “katmanlar”, daha iyi ve DAHA GÜÇLÜ gidiyor musun TEMİZLİK nın-nin TÜM KARANLIK VE OLUMSUZLUK buradaki! Bu sadece bilimdir (ya da sanat, eğer böyle demeyi tercih ediyorsanız!)

Alternatif olarak, burada biraz kısa olanlar ayrıca görselleştirebilir ve HİSSEDİYOR – veya bir niyet ve his ayarlamaKOMPLE VE TOPLAM SÖKME nın-nin HERŞEY olumsuz projeler, insanlar, ürünler, teknolojiler, tesisler ve varlıklar TÜM PLANET VE TÜM GÜNEŞ SİSTEMİMİZ büyük ölçüde. Bu, her durumda ayarlamak (veya yapmak için görselleştirme) yapmak için iyi bir niyettir, olanlar için bile yukarıda verildiği gibi “katmanlı” karanlık / olumsuzluk temizleme ve dönüşüm yöntemlerini kullananlar!

Ve şimdi sonunda, bir şeyi gerçekten yapmak istiyorum, gerçekten açık burada. Karanlığın ve olumsuzluğun kaldırılması öyle DEĞİL insanlar burada ne demek istiyor “Manevi baypas.” Çünkü dualite bilincindeki üçüncü yoğunluk / üçüncü boyutlu deney artık TAM ÜZERİNDE – tarafından kararlaştırıldığı gibi HERŞEY YARATILIŞ VE İLAHİ KAYNAK, İNSANLIK DAHİL.

Etrafınızdaki bitki ve hayvanlara bakın. Balıklar ve kuşlar. Hava ve su. Eğer sen değilsen, en azından ONLAR kesinlikle hak ediyor ÇOK ÇOK DAHA İYİ! İçin onlar kesinlikle DEĞİL gezegeni sikip açgözlü olanlar. Onlar kesinlikle DEĞİL savaşa başlayanlar ve birbirlerine rastgele nükleer silahlar atanlar. Ve onlar Hangi KESİNLİKLE DEĞİL karanlık varlıkları, teknolojileri kullanan ve diğer canlılara diğer her türlü söylenemez şeyi yapan – aynı zamanda da yayılanlar nefret, korku, öfke, olumsuzluk, ve ilgili delilik enerjileri.

Bu yüzden BARAJ ZAMANI HAKKINDA bizlerin ışığının tamamen ve tamamen ELEMEK diğer tüm varlıklara – biz kendimiz ve çocuklarımız olmasa-, daha iyi lanet hayat bir kez. Ve bu Bu yüzden değil kendi başına gerçekleşecek. Yani hepimiz ZORUNDA şu anda elimizde olan yöntem ve araçları kullanın. YAPMAK. O. OLMAK. Ve “gerçekleşmesini” kesinlikle YAPABİLMEK, ÇİFT YOK bunun hakkında.

Bin yıl boyunca, karanlık olanlar ezildi, işkence gördü ve açıkça öldürüldü ışık. Ve sonuçta bunu affetmek ve onlara şefkat duymak zorundayken (lütfen hatırla: Bu böyledir DEĞİL bir “biz v / s onları” bir çeşit ikilik odaklı artık bilinçte savaş), aynı zamanda son olarak bunlara nasıl olduğunu göster KESİNLİKLE DAHA GÜÇLÜ SAF GÜÇ nın-nin AŞK VE IŞIK sadece böyle olur olmak. Çünkü Tanrı tarafından, yeterli yeterli buraya. Öyleyse hepimiz bir araya gelelim ve gezegenimizi tüm karanlık ve olumsuzluklardan kurtaralım, bir kez ve hepsi için burada. Çünkü SADECE BİR KİŞİ ~ için çalışmak AŞK VE IŞIK kolayca yüz binlerce kat daha güçlü göre yüz binlerce insan (bilerek veya bilmeyerek) Karanlık. Git matematik yap.

Sonuç olarak, alçakgönüllü olarak teşekkür ederim HERŞEY bir parçası olduğun için “yardım tugayı” insanlığın, dünya gezegeninin ve HERŞEY güzel ve harika canlı varlıkların, varlıkların ve enerjilerin aşk, ışık, sevinç, bereket, refah, aydınlanma ve GERÇEK BİRLİK, UYUM VE BARIŞ. Ve kesinlikle ARE (şimdiki zorlu zamanlarımıza rağmen) oraya gidecek – ÇİFT YOK bunun hakkında.

Bu arada, lütfen, LÜTFEN bu bağlantıyı paylaşın — ve UZAK VE GENİŞ OLARAK senin gibi MUHTEMEL OLABİLİR burada. Ve yap SÖZCÜK YAYILMAYA YARDIMuzak ve geniş – konuşmalarınız sayesinde, sosyal medya kanalları, ve ne-başka-var-sen! Dahası, şimdi bile var KESİNTİSİZ DELİL BAŞLIKLARI kelimelerinizi ve iddialarınızı şimdi destekleyin! KULLANIN. İçin herkesin zaten uyanmaya ve bunlara katkıda bulunmaya başlamalıyım. Bunun için DIR-DİR hepsinden sonra, onların gezegensel gerçeklik de biliyorsun. Çünkü gerçekten, kaçış yok kişinin (bireysel veya kolektif) yaratımlarının ve düşünce tezahürlerinin gerçekliği (ör. karma) burada. Hiçbiri.

Burada, okuma, emme, bütünleştirme, paylaşma ve en önemlisi için hepinize bir kez daha teşekkür ediyorum. en cömertçe katkıda bulunmak şu anda tüm varoluştaki en büyük evrimsel olaya ve deneyime.

Ve öyle. Ve öyle.

Şerefe.

Ve sevgi ve ışığın gücü seninle olsun.

“Tüm İnsanlık İçin Süper Acil Mesaj – Bölüm 2” için 7 yanıt

Edirne merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-06-2020 19:17:49

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir