Tüm komplo hikayelerini okudum ama IMHO HİÇ matrisi yok! -Oh bekle … burada çok büyük olan var …

Hepsini hemen okudum ve matris yok. Zihinsel kutu yok [besides our phones, TVs, and ads], kod yok, bunların hiçbiri. Bizler aşılayabildiğimiz için TPTB’ye mecburuz.

Ancak yakın zamanda yenilenmiş gibi görünen bir beşgen ağ var …

https://youtu.be/0kI7pKHgByI

Gibi görünüyor beşgen ağı bu bizi bir tür olarak kafesimizde kilitli tutuyor Truman gösterisi stil balonu. Yeniden başlattılar, yıldız geçidinin tekrar açıldığı zaman için (IMO).
Oh—- ve neden ABD Ordusu bunu ödüyor ?!

Tam olarak ne yaptığından emin değilim (bu videoların yazarı da değil) ama interneti okumayan bir arkadaşım hiç dünyanın dört bir yanında insanların bu yıldız kapılarından geçmesini engelleyen bir ağ olduğunu söyledi (aksi takdirde görünüşe göre hepimiz yürüyebilirdik [due to planet alignment and/or some 369 schedule or something]).

Gerçekten bu noktaları bu beşgen ızgara / ağ matrisinde araştırmamız gerektiğini düşünüyorum. ABD hükümeti tüm bunları ödüyor ve görünüşe göre Pentagon’daki ABD Askeri Karargahından geliyor. Burada neler olduğunu kontrol etmeliyiz. Ayrıca not: Yazar (Florida Maqui [former army intelligence researcher]) bu beşgen ağ videolarından biri de neredeyse kesin olarak dünyanın tamamen yuvarlak olmadığını kanıtlıyor ve haritamızın eksik olan bir bölümü var (Paskalya Adası ile Antartica arasında) [in the mysterious no-fly zone]).

Başka bir matris türü varsa; Yanlış olduğunu ispatla %%%

Ama bu balondan kurtulmayı çok isterim [—if that’s what we’re in?] diğer tarafta ne olduğunu görmek için. lol ¯_ (ツ) _ / ¯

Not: Yine de avatar olduğumuza inanıyorum – ama bu tamamen başka bir hikaye.

“Tüm komplo hikayelerini okudum ama IMHO HİÇ matrisi yok! -Oh bekle … burada çok büyük olan var …” üzerine 17 yorum

1. Bolu merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 08-09-2020 05:43:31

2. Nevşehir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım valla çok iyi, teşekkürler 08-09-2020 06:07:08

3. Aksaray merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-09-2020 10:29:57

4. Mersin merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz cidden dikkatimi çekti, saolun 08-09-2020 11:01:42

5. Çanakkale merkezden ben gaye. Selam web sitesi vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 26-09-2020 05:52:27

6. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bu konu : ” Tüm komplo hikayelerini okudum ama IMHO HİÇ matrisi yok! -Oh bekle … burada çok büyük olan var … ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 401

8. Kütahya dan kimler var. Tüm komplo hikayelerini okudum ama IMHO HİÇ matrisi yok! -Oh bekle … burada çok büyük olan var … . Mrb paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , ali – 235

Yorum yapın