KAYNAKLARINIZI KAYDEDİN !!

bilgiler çevrimiçi olarak dijital olarak temizleniyor, bir zamanlar ücretsiz olarak erişilebilen dosyalar artık tamamen kayboldu, bir tavşan deliğinden aşağı inerseniz önemli olduğunu düşündüğünüz her şeyi kaydetmeniz zorunludur. Onları bir dosyada düzenli tutmanızı öneririm

SÖKEN DELİ SIĞINMA KAÇIŞI KARŞILIKLI GERÇEK

birçok komplo teorisi kulağa çılgınca geliyor, çılgın insanların hükümetin sizi dinlediğini söylediklerini hatırlıyor musunuz? sonra Edward Snowden geldi, her şeyi ardına kadar uçurdu ve bunu kanıtlayacak makbuzları aldı. Deli olmakla akılcı olmak arasındaki fark bilgidir.

Bazı komplo teorileri kulağa o kadar çılgınca geliyor ki, o kadar büyük ki, onu ilk kez duyan biri otomatik olarak sizin deli olduğunuzu düşünecek (belki de öylesiniz) eğer kanıtınız, varsayımlarınız, çıkarımlarınız ve varsayımlarınız için kaynak sağlayabilirseniz, o zaman insanlar bunlara bakmak ve sizi deli olarak görmezden gelmek. ve onlara bir başlangıç ​​noktası konusunda yardımcı olacaktır. ve komplodan şüphe duyan biriyle konuşursanız, en azından onlara kaynak verebilirsiniz.

YEDEKLEME BAĞLANTILARI

gerçek dosyaları da kaydedin, bağlantılar değiştirilebilir, kaldırılabilir. her şey gerçekten değiştirilebilir ama en azından bir başlangıç ​​noktasıdır.

Author

35 Comments

1. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, sağolun

2. Merhaba herkese web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

3. Bu konu : ” Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , – 205

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 492

5. Niğde merkezden ben ali. Merhaba web siten inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 15:36:04

6. Bu konu : ” Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki mükemmel, saolun , ziya – 337

7. selamun aleyküm sayfa ciddiyim çok iyi, face de paylaştım

8. Bu konu : ” Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 270

9. Kütahya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-02-2021 22:53:05

10. Bayburt dan kimler var. Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. . Mrb sayfan inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 112

11. Çankırı dan kimler var. Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. . Selam siteniz gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 387

12. Şırnak dan kimler var. Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , – 38

13. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

14. Bu konu : ” Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , ali – 406

15. Bu konu : ” Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha iyi, tebrikler , memo – 436

16. Selamın aleyküm siten vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

17. selamun aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler

18. Manisa dan kimler var. Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. . Mrb web sitesi inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 106

19. Bu konu : ” Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 396

20. Hatay merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfa gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 14-04-2021 03:39:50

21. Hakkari merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 04-05-2021 15:38:56

22. Siirt merkezden ben memo. Merhaba paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, sağolun 07-05-2021 00:06:05

23. elif yılmaz Reply

Slm siten harbiden çok güzel, face de paylaştım

24. Elazığ merkezden ben hatice. Slm paylaşım gerçekten hayran edici, sağolun 11-05-2021 04:41:23

25. Şanlıurfa dan kimler var. Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. . Mrb sayfanız yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 288

26. Bu konu : ” Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. ” çok güzel. Selam herkese sayfa yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 436

27. Erzincan merkezden ben emin. Selamlar web siteniz inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-06-2021 05:11:42

28. Selamlar siten vallaha mükemmel, face de paylaştım

29. Balıkesir dan kimler var. Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. . selamun aleyküm web siteniz valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 467

30. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 150

31. Niğde dan kimler var. Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. . Mrb siteniz süper ötesi iyi, teşekkürler , Hasan – 67

32. Bu konu : ” Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. ” çok güzel. Selam herkese siten inanılmaz güzel, saolun , emin – 293

33. Bu konu : ” Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. ” çok güzel. Slm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 314

34. Bu konu : ” Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 334

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link