Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not.

KAYNAKLARINIZI KAYDEDİN !!

bilgiler çevrimiçi olarak dijital olarak temizleniyor, bir zamanlar ücretsiz olarak erişilebilen dosyalar artık tamamen kayboldu, bir tavşan deliğinden aşağı inerseniz önemli olduğunu düşündüğünüz her şeyi kaydetmeniz zorunludur. Onları bir dosyada düzenli tutmanızı öneririm

SÖKEN DELİ SIĞINMA KAÇIŞI KARŞILIKLI GERÇEK

birçok komplo teorisi kulağa çılgınca geliyor, çılgın insanların hükümetin sizi dinlediğini söylediklerini hatırlıyor musunuz? sonra Edward Snowden geldi, her şeyi ardına kadar uçurdu ve bunu kanıtlayacak makbuzları aldı. Deli olmakla akılcı olmak arasındaki fark bilgidir.

Bazı komplo teorileri kulağa o kadar çılgınca geliyor ki, o kadar büyük ki, onu ilk kez duyan biri otomatik olarak sizin deli olduğunuzu düşünecek (belki de öylesiniz) eğer kanıtınız, varsayımlarınız, çıkarımlarınız ve varsayımlarınız için kaynak sağlayabilirseniz, o zaman insanlar bunlara bakmak ve sizi deli olarak görmezden gelmek. ve onlara bir başlangıç ​​noktası konusunda yardımcı olacaktır. ve komplodan şüphe duyan biriyle konuşursanız, en azından onlara kaynak verebilirsiniz.

YEDEKLEME BAĞLANTILARI

gerçek dosyaları da kaydedin, bağlantılar değiştirilebilir, kaldırılabilir. her şey gerçekten değiştirilebilir ama en azından bir başlangıç ​​noktasıdır.

“Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not.” üzerine 12 yorum

1. Bu konu : ” Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , – 205

2. Bu konu : ” Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 492

3. Niğde merkezden ben ali. Merhaba web siten inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 15:36:04

4. Bu konu : ” Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki mükemmel, saolun , ziya – 337

5. Bu konu : ” Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 270

6. Kütahya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-02-2021 22:53:05

7. Bayburt dan kimler var. Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. . Mrb sayfan inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 112

8. Çankırı dan kimler var. Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. . Selam siteniz gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 387

9. Şırnak dan kimler var. Tüm komplo teorisyenleri için önemli bir not. . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , – 38

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link