Kategoriler
Genel

Tüm Komplo Teorisyenlerini Çağırmak

Bazı sorular sormak ve buna inananlardan geri bildirim / cevap almak istedim.

COVID 19 virüsü Şubat ayında duyurmadan önce burada olsaydı, sence bu kadar hızlı yayılmasına ne sebep oldu? ABD’de Aralık ayında geri aldıklarına inanan insanlar hakkında birçok hikaye duydum, ancak bu doğruysa bunu hızla yaymıyordu. Öyleyse, hükümet bunu ilan ettikten sonra, tüm ulusta ani bir yanık oldu. (Çoğu ülkede durum böyle)

Sonraki

Sizce bu adam yapılmışsa, serbest bırakılması gerekiyordu veya yanlışlıkla serbest bırakıldı ve kontrol edebileceklerini düşündüler, ancak elden çıktı mı? Ya a) önemsiyorlardı çünkü böyle olması amaçlanmamıştı ya da b) bunun böyle olmasını istemediler, ama aynı zamanda dünyayı yok etmeye yardım edeceğini de düşünmediler. Ne olduğunu bilmediklerini ama hızlı bir şekilde test edebildiklerini garip buluyorum. (Belki de bu karışıklığı benim için temizleyecek bu bilgiyi kaçırdım)

En sonunda

Neden daha fazla “ünlü insan” bu virüse sahip değil?

… stealthyfree tarafından gönderildi
[comments]

“Tüm Komplo Teorisyenlerini Çağırmak” için 29 yanıt

Ardahan merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 15-04-2020 00:04:58

Zonguldak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 15-04-2020 19:29:34

Adıyaman merkezden ben banu. Selam herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-04-2020 06:34:55

Bartın merkezden ben ahmet. Selam web siteniz cidden dikkatimi çekti, tebrikler 25-04-2020 10:24:18

Balıkesir merkezden ben ahmet. Selamlar sayfanız valla dikkat çekici, teşekkürler 29-04-2020 16:13:59

Afyon merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 05-05-2020 05:12:24

Artvin merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 05-06-2020 07:03:47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir