Tüm “komplo yayınlamaya geri dönebilir miyiz” gönderileri

Hiç yayınlamayın ama yıllardır pusuda ve 911’den beri komplo içindeyim.

Son zamanlarda “bu alt yazı artık çok politik” ve “komplo teorileri hakkında paylaşımlara geri dönebilir miyiz” gibi şeyler gönderen birçok insan görüyorum. Ve her iki tarafı destekleyen birinin tamamen aldatıldığına (sağ kanat veya sol kanat, hepsi aynı büyük kulüp ve sen içinde değilsin) hemfikir olsam da söylemin değişmesinin bir nedeni var.

Tek gerçek komplo, her zaman seçkinlerin küresel kontrol, merkezi dijital para birimi ve hükümet için teklifleri olmuştur. Ve GERÇEK ZAMANLI GÖZLERİMİZDEN ÖNCE GERÇEKLEŞİYOR. İçi boş toprak vb. gibi komplo teorileri bir süreliğine arka koltukta kalabilir – artık sizin eğlencenizle ilgili değil, özgürlüklerimiz ve medeniyetimizin geleceğiyle ilgili. Tehdit çok gerçektir ve bu pislik ön kapılarımızın dışına çıkarken “uçuk” yeni komploları tartışmak istemedikleri için insanları suçlamıyorum.

Sadece rastgele düzensiz düşünceler. Umarım iyisinizdir – birbirimize göz kulak olmalı ve üzerimizde kullanılan böl ve fethet stratejisinden kaçınmalıyız.

Hepinizi seviyorum, garip kalın.

“Tüm “komplo yayınlamaya geri dönebilir miyiz” gönderileri” üzerine 24 yorum

1. Bursa merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 07-09-2020 09:33:12

2. Afyon merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 07-09-2020 13:57:50

3. Osmaniye merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, teşekkürler 07-09-2020 15:43:19

4. Yalova merkezden ben ziya. Merhabalar web siten harbiden çok güzel, face de paylaştım 09-09-2020 18:03:23

5. Çankırı merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 21-09-2020 07:19:28

6. Iğdır merkezden ben mehmet. Slm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:20:09

7. Bartın merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 07-10-2020 13:07:32

8. Artvin merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:28:17

9. Malatya merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 21-10-2020 18:30:05

Yorum yapın