Yukarıdaki görüş bugün bir şekilde tartışmalıdır. Direksiyonunda kimsenin olmadığı bir arabanın (komplocu olmayan gerçeklik) bir uçuruma doğru gittiğine (distopik otoriterlik) ve hepimizin sorgulamadan uymamız gerektiğine inanmak, şu anki ana akım beklentiniz. Normlar bile üzerinde bulunduğumuz yolu görmeli ve büyük teknolojinin çok güçlendiğini anlamalı. Özellikle hükümetler/uluslararası kuruluşlarla daha yakın uyum içinde oldukları için.

30 Comments

1. Bu konu : ” Tüm komplocu düşünceyi bir kenara bıraksanız bile, hala haklı olduğumuzu iddia etmek adildir. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , mehmet – 330

2. Sivas merkezden ben . Merhaba sayfa valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-06-2021 02:23:16

3. elif yılmaz Reply

İstanbul dan kimler var. Tüm komplocu düşünceyi bir kenara bıraksanız bile, hala haklı olduğumuzu iddia etmek adildir. . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 245

4. Nevşehir merkezden ben Emine. Merhabalar web siten ciddiyim çok iyi, şukuladım 10-06-2021 02:23:34

5. Bu konu : ” Tüm komplocu düşünceyi bir kenara bıraksanız bile, hala haklı olduğumuzu iddia etmek adildir. ” çok güzel. Selam herkese sayfa gerçekten güzel, saolun , ali – 62

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tüm komplocu düşünceyi bir kenara bıraksanız bile, hala haklı olduğumuzu iddia etmek adildir. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 351

7. Slm paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım

8. Bu konu : ” Tüm komplocu düşünceyi bir kenara bıraksanız bile, hala haklı olduğumuzu iddia etmek adildir. ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 198

9. Bu konu : ” Tüm komplocu düşünceyi bir kenara bıraksanız bile, hala haklı olduğumuzu iddia etmek adildir. ” çok güzel. Selam sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 156

10. Bu konu : ” Tüm komplocu düşünceyi bir kenara bıraksanız bile, hala haklı olduğumuzu iddia etmek adildir. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla çok güzel, sağolun , gaye – 302

11. Ankara dan kimler var. Tüm komplocu düşünceyi bir kenara bıraksanız bile, hala haklı olduğumuzu iddia etmek adildir. . Selam herkese web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 73

12. Kastamonu merkezden ben emin. Selam siten inanki dikkat çekici, sağolun 24-06-2021 14:21:15

13. Tunceli merkezden ben hatice. Selam bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 24-06-2021 17:53:57

14. Aksaray merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, şukuladım 24-06-2021 20:28:38

15. Bu konu : ” Tüm komplocu düşünceyi bir kenara bıraksanız bile, hala haklı olduğumuzu iddia etmek adildir. ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 442

16. Bu konu : ” Tüm komplocu düşünceyi bir kenara bıraksanız bile, hala haklı olduğumuzu iddia etmek adildir. ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki mükemmel, saolun , memo – 132

17. Bartın merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi ciddiyim iyi, face de paylaştım 06-07-2021 20:49:26

18. Bu konu : ” Tüm komplocu düşünceyi bir kenara bıraksanız bile, hala haklı olduğumuzu iddia etmek adildir. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden iyi, şukuladım , ali – 119

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tüm komplocu düşünceyi bir kenara bıraksanız bile, hala haklı olduğumuzu iddia etmek adildir. ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 430

20. Gürbüz Reply

Selam herkese web siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım

21. Hakkari merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 09:06:54

22. Çorum merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi inanki güzel, teraziye tıkladım 23-07-2021 17:09:44

23. Bu konu : ” Tüm komplocu düşünceyi bir kenara bıraksanız bile, hala haklı olduğumuzu iddia etmek adildir. ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 50

24. Tunceli dan kimler var. Tüm komplocu düşünceyi bir kenara bıraksanız bile, hala haklı olduğumuzu iddia etmek adildir. . selam arkadaşlar sayfa yeminle çok güzel, tebrikler , Emine – 79

25. Mrb sayfa cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

26. Adıyaman dan kimler var. Tüm komplocu düşünceyi bir kenara bıraksanız bile, hala haklı olduğumuzu iddia etmek adildir. . Slm sayfa yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 103

27. Merhaba herkese web siten süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

28. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 31-08-2021 20:09:33

29. merhaba arkadaşlar web siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım

30. Adıyaman dan kimler var. Tüm komplocu düşünceyi bir kenara bıraksanız bile, hala haklı olduğumuzu iddia etmek adildir. . Selamlar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 118

Write A Comment