Kategoriler
Genel

Tüm komploların ardında hatırlanması gereken en önemli GERÇEK: dünya çapında emeğimiz için sömürülüyoruz. Dünyanın zengin seçkinleri için hem mecazi hem de kelimenin tam anlamıyla bir ütopya inşa ediyoruz.

TLDR: “En üst düzey” zengin insanlar, dünyayı kendi yararlarına şekillendirme ve kendileri için gizli bir ütopya oluşturma arzusuyla motive olurlar. “Daha az” zengin pedofiller (en çok aşina olduğumuz CEO’lar ve politikacılar) daha fazla seks kölesi alma istekleri tarafından motive edilir ve kontrol edilir. Ancak bütün bunlar ancak sıradan insanları emekleri için sömürerek mümkündür. Dev bir işçi nüfusu olmadan, uçaklar ve uzay gemileri ve dev veri toplama sosyal medya şirketleri gibi şeylere sahip olamazsınız.

Yalan söylemeyeceğim, bu yazıyı yapmak için mücadele ediyorum, çünkü ne kadar çok yazsam, diğer “komplo” konularını birleştirebileceğimin farkına varıyorum. Ama elimdeki konuya daha fazla odaklanacağım.

Giriş: Küresel Kapitalizm ve Neo-Liberalizm

Hangi partinin veya ideolojinin bir parçası olursanız olun, buradaki herkes bunun üzerinde hemfikir olabilir: Tüm küresel toplumumuz insanları işe koy. Hem zengin ülkelerde hem de fakir ülkelerde emeğimiz için sömürülmektedir. Evet, zengin ülkelerde yaşam kalitesi daha iyidir, ancak odak noktası kolaylıktır. Elit, seçkin istemek Bize akıllı telefonlar gibi paramızı üfleyecek birçok parlak şeyimiz var. Bizi dikkatini dağıtan ve sakinleştiren dünyadaki mümkün olduğunca ucuz cazibeye sahip olmamızı istiyorlar. Bu sistem aynı zamanda bazı insanların zirveye yükselmesini önler, böylece sadece değerlerini atmak isteyenlerin güçlü olabilir.

Bu seçkinlerin istediği dünyayı inşa etmek için belli miktarda eğitimli işçiye sahip olmalısınız ve bu eğitimli işçileri değişim için savaşmamaları için biraz mutlu tutmalısınız. Bu eğitimli işçileri fakir insanlardan daha iyi olduklarına ve fakir insanların daha çok çalışmaları gerektiğine inandırmalısın. Onlara arabalar ve cep telefonları gibi araçlar vermelisiniz, böylece daha iyi çalışanlar olabilirler, ama aynı zamanda onları kontrol etmeniz gerektiği anlamına gelir, çünkü arabalar ve silahlar gibi şeyler insanlara isyan etmek için kullanabilecekleri gerçek, fiziksel, güç verir.

Düzenle / Not: Tembel olduğum ve çalışmak istemediğim için bunu söylemiyorum. Bir toplum ancak insanlarının ne kadar çok çalıştığı kadar iyi olabilir. Ama bu emeğimiz için telafi etmekle ilgili. Şu anda emeğimiz, bu zenginliği ayartma ve materyalizm yoluyla insanlar üzerinde daha fazla kontrol elde etmek için kullanan en üstteki insanlar için para üretiyor.

Gizli Ütopya

Nasıl bakarsanız bakın, emeğimiz zenginler için bir “ütopya” inşa etmek için kullanılıyor. Ultra zengin insanlar, çoğunluğun yapamayacağı birçok olanaktan yararlanır ve zamanlarının çoğunu diğer elitlerle çevreler. Yani bir anlamda kendi dünyalarında yaşadıklarını söyleyebilirsiniz. Zenginlik eşitsizliği her zaman en yüksek seviyededir. Genellikle zenginlerin bu paraya oturdukları ve sebepsiz yere daha fazla biriktikleri varsayılır, ancak bu gerçeklerden daha fazla olamaz. Zenginler toplumu etkilemek için tonlarca ton servet kullanırlar, çünkü para = güç. Bunu, birçok zenginden gelen bağışları bir araya toplayan ve dünyayı insanlara yardım etme kisvesi altında değiştirmeyi kendi yararına kullanmaya yarayan yardım kuruluşları ve vakıflar şeklinde yapıyorlar.

Bu ilginç hale geliyor, ancak bu benim için bir spekülasyon. Bu muazzam, çok büyük miktarda parayla, dünyanın geri kalanından tamamen ayrı bir toplum inşa ettiklerini düşünüyorum. Antarktika’yı çevreleyen çok sayıda komplo var (amiral byrd ve operasyon yüksek atlama) bizden gizlenen bir şeye işaret ediyor. Denver uluslararası havaalanının başka bir yeraltı toplumu olduğundan bahsetmiyorum bile. Bu yazı bu noktada raylardan biraz uzaklaşıyor olabilir, ancak herkesin zihinlerini bir şekilde, bazı yerlerde, ABD’den zengin FROM’u korumak için tasarlanmış ayrı bir toplumun inşa edilmesi olasılığına açmak istiyorum ve Burada yeryüzündeki emeğimiz. Ayrıntıları bildiğimi iddia etmiyorum, ama işaretler ve sezgilerim bir şekilde bilmek o, bu.

Bu insanların sahip oldukları parayı düşünün. İnsan ticaretinde, muhtemelen dış dünya hakkında hiçbir şey bilmeyen insan seks kölelerinin üremesinde tonlarca para olması muhtemeldir. Ve eğer bu iğrenç insan tacirleri diğer zengin insanlardan para kazanıyorlarsa, akıl almaz miktarlarda para kazandıkları varsayılabilir, çünkü istediklerini ücretlendirebilirler. Temel olarak, en üstteki zenginler kendileri için bir ütopya inşa etme arzusuyla motive edilir ve “alt” daki zengin insanların hepsi daha fazla seks kölesi alma arzusu tarafından motive edilen pedofillerdir.

Lütfen yorumlarda tartışmayı açınız! Gün boyunca bu gönderiye daha fazlasını eklemeye çalışacağım.

“Tüm komploların ardında hatırlanması gereken en önemli GERÇEK: dünya çapında emeğimiz için sömürülüyoruz. Dünyanın zengin seçkinleri için hem mecazi hem de kelimenin tam anlamıyla bir ütopya inşa ediyoruz.” için 9 yanıt

Muğla merkezden ben ali. Selam paylaşım vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 17-06-2020 21:49:09

Niğde merkezden ben gaye. selamun aleyküm siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-06-2020 21:53:59

Ağrı merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 18-06-2020 21:45:23

Mardin merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz inanki dikkatimi çekti, şukuladım 28-06-2020 19:42:14

Tekirdağ merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 02-07-2020 23:50:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir