Bunu düşün. Dünya hükümetleri, bir tehdit olduğu sürece halkı herhangi bir şeye uydurmanın ne kadar kolay olduğunu görürlerse, kaç tane gizlilik ihlali yasası getireceklerini bir düşünün. İnsan etkileşiminin yapamayacakları tüm alanlarını kontrol etmeye çalışıyorlar. kontrol, sanki bir restorana gidemezsin çünkü ne dediğini duyamazlar. Maskeler insani duyguları durdurmak içindir. Grip, her yıl Covid-19’dan daha fazla insanı öldürüyor. Diğer yerlerden emin değilim ama burada İrlanda’da Mart ayından itibaren Covid-19 ile alakası olmayan ölümleri kaydediyorlar çünkü sistemlerinde Covid var. Ayrıca İngiltere’de bir motosikletçinin bir kazada öldüğünü ve sistemlerinde Covid olduğu için Covid ölümü olarak kabul edildiğini duydum. Ayrıca başlangıçta DSÖ, maskelerin yalnızca tıbbi sorunları olan kişiler için gerekli olduğunu söyledi, ancak (ve bu arada bunu kabul ettiler) siyasi baskı nedeniyle değiştirdi. Görünüşe göre anti covid protestolarına çıkmak güvenli değil çünkü virüsü yayacaksınız, ancak tüm BLM protestoları tamam mı? Bu sadece delilik.

gönderen … yolkymcgee
[comments]

Author

80 Comments

1. Yozgat merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 13-08-2020 01:09:14

2. selam arkadaşlar siten vallaha ilgi uyandırıcı, saolun

3. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. Slm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 13-08-2020 02:40:54

4. Selam sayfanız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

5. selamun aleyküm siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

6. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

7. Slm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

8. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız süper ötesi mükemmel, şukuladım 14-08-2020 13:14:01

9. Selam herkese sayfa valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

10. Merhaba herkese sayfa cidden hayran edici, teşekkürler

11. Kırıkkale merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 24-08-2020 02:02:02

12. selamun aleyküm web siten inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Isparta merkezden ben ziya. Merhaba sayfa harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-08-2020 09:20:32

14. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

15. Adana merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 04-09-2020 02:11:10

16. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

17. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfan inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Kastamonu merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok güzel, face de paylaştım 21-09-2020 16:46:55

19. Kırıkkale merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz inan ki mükemmel, saolun 25-09-2020 03:13:15

20. Gürbüz Reply

Slm web siten harbiden mükemmel, face de paylaştım

21. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, saolun

22. selamun aleyküm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

23. Muş dan kimler var. Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. . Mrb paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 14

24. Antalya merkezden ben mehmet. Selam siteniz inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-10-2020 21:30:00

25. Kütahya dan kimler var. Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. . Selamlar web siteniz vallaha billaha iyi, saolun , – 387

26. Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

27. Siirt dan kimler var. Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , memo – 320

28. Düzce merkezden ben memo. Mrb web siteniz vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 20-11-2020 23:28:08

29. Şırnak dan kimler var. Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. . selamun aleyküm web siten harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 410

30. Bu konu : ” Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok iyi, teşekkürler , ahmet – 94

31. Bu konu : ” Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 218

32. Bu konu : ” Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 259

33. Bu konu : ” Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 132

34. Bu konu : ” Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 252

35. Bu konu : ” Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 32

36. Muğla merkezden ben . Selamlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-12-2020 14:18:42

37. Bu konu : ” Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki iyi, tebrikler , emin – 273

38. Burdur dan kimler var. Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. . Selamlar paylaşımınız vallaha çok iyi, tebrikler , Emine – 444

39. Bu konu : ” Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , gaye – 363

40. İstanbul merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 09-01-2021 15:28:37

41. Bu konu : ” Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha mükemmel, şukuladım , hatice – 37

42. Bu konu : ” Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 493

43. Tokat dan kimler var. Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. . Selam bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 428

44. Kastamonu merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 15-01-2021 15:30:47

45. Bu konu : ” Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. ” çok güzel. selamun aleyküm siten ciddiyim mükemmel, tebrikler , ali – 78

46. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. . merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 183

47. Slm paylaşım vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

48. Merhabalar paylaşım ciddiyim iyi, facebookta paylaştım

49. İzmir dan kimler var. Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 219

50. Bu konu : ” Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki dikkat çekici, sağolun , hatice – 356

51. Bu konu : ” Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 417

52. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. . selamun aleyküm siten ciddiyim hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 165

53. Adana merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 24-02-2021 16:58:20

54. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 121

55. Kırıkkale merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-02-2021 01:23:11

56. Afyon dan kimler var. Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. . Selamlar paylaşımın gerçekten mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 474

57. Bursa dan kimler var. Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. . Slm siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 156

58. Bu konu : ” Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. ” çok güzel. Selam herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 428

59. Erzurum dan kimler var. Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. . Slm paylaşımınız inanılmaz iyi, teşekkürler , ziya – 429

60. Artvin dan kimler var. Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. . Selamın aleyküm web sitesi valla hayran edici, face de paylaştım , emin – 459

61. Merhabalar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

62. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

63. Şanlıurfa dan kimler var. Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 203

64. Niğde merkezden ben emin. Mrb siten inan ki çok güzel, teşekkürler 21-03-2021 12:20:45

65. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

66. selamun aleyküm siten inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

67. Adıyaman dan kimler var. Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. . Selam herkese siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 147

68. Sivas merkezden ben mehmet. Selamlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 12-04-2021 02:01:45

69. Muğla dan kimler var. Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. . Selam sayfan yeminle güzel, facebookta paylaştım , gaye – 381

70. Bu konu : ” Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 88

71. Siirt merkezden ben emin. Slm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 03-05-2021 07:54:18

72. Eskişehir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 05-05-2021 04:57:28

73. Bu konu : ” Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 326

74. Ağrı merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 07-05-2021 04:13:05

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link