Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır.

Bunu düşün. Dünya hükümetleri, bir tehdit olduğu sürece halkı herhangi bir şeye uydurmanın ne kadar kolay olduğunu görürlerse, kaç tane gizlilik ihlali yasası getireceklerini bir düşünün. İnsan etkileşiminin yapamayacakları tüm alanlarını kontrol etmeye çalışıyorlar. kontrol, sanki bir restorana gidemezsin çünkü ne dediğini duyamazlar. Maskeler insani duyguları durdurmak içindir. Grip, her yıl Covid-19’dan daha fazla insanı öldürüyor. Diğer yerlerden emin değilim ama burada İrlanda’da Mart ayından itibaren Covid-19 ile alakası olmayan ölümleri kaydediyorlar çünkü sistemlerinde Covid var. Ayrıca İngiltere’de bir motosikletçinin bir kazada öldüğünü ve sistemlerinde Covid olduğu için Covid ölümü olarak kabul edildiğini duydum. Ayrıca başlangıçta DSÖ, maskelerin yalnızca tıbbi sorunları olan kişiler için gerekli olduğunu söyledi, ancak (ve bu arada bunu kabul ettiler) siyasi baskı nedeniyle değiştirdi. Görünüşe göre anti covid protestolarına çıkmak güvenli değil çünkü virüsü yayacaksınız, ancak tüm BLM protestoları tamam mı? Bu sadece delilik.

gönderen … yolkymcgee
[comments]

“Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır.” üzerine 25 yorum

1. Yozgat merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 13-08-2020 01:09:14

2. Edirne merkezden ben Gürbüz. Slm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 13-08-2020 02:40:54

3. Isparta merkezden ben ziya. Merhaba sayfa harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-08-2020 09:20:32

4. Adana merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 04-09-2020 02:11:10

5. Kastamonu merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok güzel, face de paylaştım 21-09-2020 16:46:55

6. Muş dan kimler var. Tüm Koronavirüs “salgını” büyük bir aşırı tepkidir ve muhtemelen mahremiyetimizi istila etmek için kullanılacaktır. . Mrb paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 14

7. Antalya merkezden ben mehmet. Selam siteniz inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-10-2020 21:30:00

Yorum yapın