Tüm kullanıcıları Maxwellhill konuları hakkında yorum yapan yasaklayan Reddit. Şimdi patlayan bu teorinin konuları kapanıyor. Bu size bu teorinin arkasında bir temel olduğunu bilmelidir. Reddit, on yıldır bir pedo-apolog web sitesi olarak şekillendirildi. Mossad / CIA infiltrasyonu. Şimdi hepsi anlam kazanıyor.

Ellen pao da bunu biliyordu, Reddit’in tüm yüksek seviyeleri, web sitelerinin nasıl şekillendirildiğini / manipüle edildiğini ve CIA ve küresel elitlerin belirli gündemlerini ittiğini biliyor. Bu büyük olasılıkla mevcut tüm büyük sosyal medya / MSM web sitelerinde / uygulamalarında oluyor. Çevrimiçi oluşturulan sahte gerçekliğin, düzenli IRL kullanıcılarının nasıl hissettiği / düşündüğüyle çok ilgisi yoktur. Mutlak bok gösterisi insanlar

“Tüm kullanıcıları Maxwellhill konuları hakkında yorum yapan yasaklayan Reddit. Şimdi patlayan bu teorinin konuları kapanıyor. Bu size bu teorinin arkasında bir temel olduğunu bilmelidir. Reddit, on yıldır bir pedo-apolog web sitesi olarak şekillendirildi. Mossad / CIA infiltrasyonu. Şimdi hepsi anlam kazanıyor.” üzerine 25 yorum

1. Yalova merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 08-07-2020 20:45:44

2. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfa süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 21:32:41

3. Gaziantep merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 16-08-2020 07:54:26

4. Bartın merkezden ben elif yılmaz. Slm siten yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 17-08-2020 15:43:49

5. Malatya merkezden ben gaye. Selam paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 28-09-2020 21:39:52

6. Samsun merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 29-09-2020 17:58:32

7. Muğla merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:20:37

8. Muğla merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:25:11

Yorum yapın