Kategoriler
Genel

Tüm kullanıcıları Maxwellhill konuları hakkında yorum yapan yasaklayan Reddit. Şimdi patlayan bu teorinin konuları kapanıyor. Bu size bu teorinin arkasında bir temel olduğunu bilmelidir. Reddit, on yıldır bir pedo-apolog web sitesi olarak şekillendirildi. Mossad / CIA infiltrasyonu. Şimdi hepsi anlam kazanıyor.

Ellen pao da bunu biliyordu, Reddit’in tüm yüksek seviyeleri, web sitelerinin nasıl şekillendirildiğini / manipüle edildiğini ve CIA ve küresel elitlerin belirli gündemlerini ittiğini biliyor. Bu büyük olasılıkla mevcut tüm büyük sosyal medya / MSM web sitelerinde / uygulamalarında oluyor. Çevrimiçi oluşturulan sahte gerçekliğin, düzenli IRL kullanıcılarının nasıl hissettiği / düşündüğüyle çok ilgisi yoktur. Mutlak bok gösterisi insanlar

“Tüm kullanıcıları Maxwellhill konuları hakkında yorum yapan yasaklayan Reddit. Şimdi patlayan bu teorinin konuları kapanıyor. Bu size bu teorinin arkasında bir temel olduğunu bilmelidir. Reddit, on yıldır bir pedo-apolog web sitesi olarak şekillendirildi. Mossad / CIA infiltrasyonu. Şimdi hepsi anlam kazanıyor.” için 8 yanıt

Yalova merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 08-07-2020 20:45:44

Sakarya merkezden ben doruk. Selam web siten inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 27-07-2020 15:37:40

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfa süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 21:32:41

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir