Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var

Hepimiz şirketlerin para kazanmak için var olduğunu biliyoruz.

Bunda doğal olarak kötü bir şey yok.

Ancak çoğu, yaratıcılık üzerindeki kontrolünü o kadar uç noktaya taşır ki, çerez kesici içerik ortaya çıkar

Ancak, çoğu bağımsız, bazıları mega şirketler tarafından bilerek veya bilmeyerek saf eğlence perdesinin ardına gerçek bir mesaj atan ender projeler var.

Bunun diğer örnekleri nelerdir? Yetişkinler veya çocuklu bizler için

“Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var” üzerine 57 yorum

1. Elazığ merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 12-08-2020 09:41:57

2. Manisa merkezden ben doruk. Mrb web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-08-2020 20:57:12

3. Muş merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 26-08-2020 18:55:50

4. Bolu merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 30-08-2020 15:38:32

5. Kastamonu merkezden ben ziya. Selam web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 09-09-2020 00:48:08

6. İzmir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden güzel, teraziye tıkladım 17-09-2020 09:48:26

7. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 10-10-2020 12:38:46

8. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , memo – 445

9. Kırşehir dan kimler var. Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var . Selamın aleyküm sayfa harbiden çok iyi, face de paylaştım , hatice – 255

10. Yalova dan kimler var. Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var . selam arkadaşlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 347

11. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten iyi, facebookta paylaştım , ali – 449

12. Mardin merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, saolun 14-11-2020 03:30:04

13. Aksaray merkezden ben gaye. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok iyi, face de paylaştım 22-11-2020 17:31:19

14. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 462

15. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki hoşuma gitti, saolun , memo – 467

16. Kastamonu merkezden ben Aylin. Selam sayfanız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 27-11-2020 06:47:59

17. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 332

18. Bingöl merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, sağolun 08-12-2020 16:31:29

19. Amasya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 11-12-2020 08:23:30

20. Kırşehir dan kimler var. Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var . merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 216

21. Çanakkale dan kimler var. Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var . Mrb siteniz yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 44

22. Ankara dan kimler var. Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var . Selamlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 347

23. Kars merkezden ben hatice. Selamlar sayfan inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 03-01-2021 12:24:48

24. Şırnak merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-01-2021 23:47:25

25. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. Slm sayfan gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 271

26. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 299

27. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, saolun , memo – 390

28. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. Selam sayfanız inan ki iyi, face de paylaştım , – 20

29. Sivas dan kimler var. Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 322

30. Konya dan kimler var. Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var . Mrb sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 411

31. Karabük merkezden ben . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran edici, face de paylaştım 28-01-2021 11:15:53

32. Van dan kimler var. Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var . Merhabalar siteniz valla hayran edici, saolun , Emine – 480

33. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi iyi, tebrikler , ali – 69

34. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , – 50

35. İzmir merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 26-02-2021 16:47:21

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link