Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var

Hepimiz şirketlerin para kazanmak için var olduğunu biliyoruz.

Bunda doğal olarak kötü bir şey yok.

Ancak çoğu, yaratıcılık üzerindeki kontrolünü o kadar uç noktaya taşır ki, çerez kesici içerik ortaya çıkar

Ancak, çoğu bağımsız, bazıları mega şirketler tarafından bilerek veya bilmeyerek saf eğlence perdesinin ardına gerçek bir mesaj atan ender projeler var.

Bunun diğer örnekleri nelerdir? Yetişkinler veya çocuklu bizler için

“Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var” üzerine 21 yorum

1. Elazığ merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 12-08-2020 09:41:57

2. Manisa merkezden ben doruk. Mrb web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-08-2020 20:57:12

3. Muş merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 26-08-2020 18:55:50

4. Bolu merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 30-08-2020 15:38:32

5. Kastamonu merkezden ben ziya. Selam web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 09-09-2020 00:48:08

6. İzmir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden güzel, teraziye tıkladım 17-09-2020 09:48:26

7. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 10-10-2020 12:38:46

8. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , memo – 445

Yorum yapın