Hepimiz şirketlerin para kazanmak için var olduğunu biliyoruz.

Bunda doğal olarak kötü bir şey yok.

Ancak çoğu, yaratıcılık üzerindeki kontrolünü o kadar uç noktaya taşır ki, çerez kesici içerik ortaya çıkar

Ancak, çoğu bağımsız, bazıları mega şirketler tarafından bilerek veya bilmeyerek saf eğlence perdesinin ardına gerçek bir mesaj atan ender projeler var.

Bunun diğer örnekleri nelerdir? Yetişkinler veya çocuklu bizler için

Author

70 Comments

1. Selam herkese siteniz inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

2. Rize merkezden ben Aylin. Mrb siten vallaha hayran edici, sağolun 09-08-2020 04:54:33

3. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

4. Adana merkezden ben ali. selamun aleyküm siten cidden çok iyi, teraziye tıkladım 09-08-2020 23:55:17

5. Elazığ merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 12-08-2020 09:41:57

6. selam arkadaşlar sayfanız yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

7. Manisa merkezden ben doruk. Mrb web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-08-2020 20:57:12

8. Bitlis merkezden ben ahmet. Slm siten vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-08-2020 00:53:01

9. Erzurum merkezden ben ahmet. Slm sayfan vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 24-08-2020 03:14:51

10. Muş merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 26-08-2020 18:55:50

11. Gürbüz Reply

Bolu merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 30-08-2020 15:38:32

12. Kastamonu merkezden ben ziya. Selam web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 09-09-2020 00:48:08

13. Merhaba paylaşımınız inanılmaz iyi, teşekkürler

14. İzmir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden güzel, teraziye tıkladım 17-09-2020 09:48:26

15. Gürbüz Reply

Uşak merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan harbiden mükemmel, tebrikler 21-09-2020 22:41:35

16. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siten cidden hayran edici, sağolun

17. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz güzel, sağolun

18. Selamın aleyküm sayfa valla güzel, linkedinde paylaştım

19. Gürbüz Reply

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 10-10-2020 12:38:46

20. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , memo – 445

21. Kırşehir dan kimler var. Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var . Selamın aleyküm sayfa harbiden çok iyi, face de paylaştım , hatice – 255

22. Yalova dan kimler var. Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var . selam arkadaşlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 347

23. Selamlar bu web sitesi valla mükemmel, face de paylaştım

24. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten iyi, facebookta paylaştım , ali – 449

25. Mardin merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, saolun 14-11-2020 03:30:04

26. Aksaray merkezden ben gaye. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok iyi, face de paylaştım 22-11-2020 17:31:19

27. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 462

28. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki hoşuma gitti, saolun , memo – 467

29. Kastamonu merkezden ben Aylin. Selam sayfanız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 27-11-2020 06:47:59

30. Mrb siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

31. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 332

32. Bingöl merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, sağolun 08-12-2020 16:31:29

33. Antalya merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 09-12-2020 22:47:16

34. Amasya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 11-12-2020 08:23:30

35. Kırşehir dan kimler var. Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var . merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 216

36. Çanakkale dan kimler var. Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var . Mrb siteniz yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 44

37. Selam herkese sayfan gerçekten iyi, twitter da paylaştım

38. Ankara dan kimler var. Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var . Selamlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 347

39. Kars merkezden ben hatice. Selamlar sayfan inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 03-01-2021 12:24:48

40. Şırnak merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-01-2021 23:47:25

41. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. Slm sayfan gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 271

42. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 299

43. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, saolun , memo – 390

44. Merhabalar web siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

45. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. Selam sayfanız inan ki iyi, face de paylaştım , – 20

46. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 322

47. Konya dan kimler var. Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var . Mrb sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 411

48. Karabük merkezden ben . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran edici, face de paylaştım 28-01-2021 11:15:53

49. Van dan kimler var. Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var . Merhabalar siteniz valla hayran edici, saolun , Emine – 480

50. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi iyi, tebrikler , ali – 69

51. Gürbüz Reply

Selam paylaşımın valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

52. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

53. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , – 50

54. İzmir merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 26-02-2021 16:47:21

55. Gürbüz Reply

Giresun dan kimler var. Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var . selam arkadaşlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 486

56. Selamlar web siteniz ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

57. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok güzel, saolun 09-03-2021 12:49:39

58. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın valla dikkat çekici, sağolun , Hasan – 273

59. Selamlar sayfan ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım

60. Bu konu : ” Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden iyi, tebrikler , banu – 376

61. Adıyaman merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz valla çok güzel, twitter da paylaştım 31-03-2021 08:18:48

62. Isparta merkezden ben Aylin. Selam paylaşım inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 12-04-2021 22:12:46

63. Adıyaman dan kimler var. Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var . Mrb paylaşımın inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 292

64. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

65. Edirne merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 05-05-2021 02:20:33

66. Eskişehir dan kimler var. Tüm medya tamamen akılsız değildir. Dark Souls tarafından keşfedilen gerçekliğin karanlık ve hafif döngüsel doğasından, animasyon filmi Rango’da değinilen şamanik yolculuğa. İçinde gizli komplolar ve ezoterik bilgi bulunan pek çok şey var . selamun aleyküm web siten yeminle iyi, saolun , – 30

67. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-05-2021 12:37:36

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link