Tüm Merkezi İstihbarat Temsilcileri Piçler

Bir komplo değil, polisi ve “tüm polisler piçler” hareketini geri bırakmanın arkasında çok fazla destek gördükten sonra sahip olduğum bir düşünce. ACAB’nin argümanı, tüm polislerin piç olmalarıdır, çünkü onları bir problem haline getiren bozuk bir sisteme kaydolmaktadırlar. Deneyimlerime göre, polislerin VAST çoğunluğunun topluluğunu korumak ve ailelerinin ve arkadaşlarının evlerinde kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak istedim. Bana göre, ACAB “hareketi” (fad) tamamen haksızdır çünkü polisler iyi insanlar olma eğilimindedir. Sadece doğru değil. Fakat CIA’nin her üyesi bir piç mi? Şimdi geride kalabilirim. Bu kadar çok insanı manipüle eden bir organizasyon, ABD vergi mükelleflerinin pahasına çok yıkıma neden oldu. Polislerin doğası gereği yozlaşmış olduklarına inanmıyorum, ancak CIA’ye katılmak isteyen ve CIA’ya katılmak isteyen herkesin ne yaptığını tam olarak bildiğini düşünüyorum. Tüm dünyada, Amerika’da ve yurtdışında masum hayatları mahveden bir ajansa isteyerek katılıyorlar. CIA, her yıl ABD vergi mükellefleri tarafından rızamız olmadan finanse edilen vahşeti taahhüt ediyor ve bu tür doğal olarak bozuk ve kötü niyetli bir kuruluş tarafından istihdam edilen herkes benim gözümde bir piç. Deneyimlerime göre, neredeyse her durumda polis memurları toplumlarını korumak için gerçek bir çaba sarf etmektedir. Sorumlu ve masum hayatlar üzerindeki etkisinden bağımsız olarak bu şekilde kaldıklarından emin olmak isteyen seçkinlerin teklifini yapan CIA’dır. Polisi terk etmeyi unutun, CIA’yı yıkmak ve ortadan kaldırmak istiyorum, çünkü korkunç eylemleri hiçbir zaman vergi mükelleflerinden destek alamaz ve bunu bilirler, bu yüzden operasyonlarını sessiz tuttuklarından emin olurlar. Nüfus, CIA gerçekten de Birleşik Devletler halkının düşmanı olduğunda polisin düşman olduğuna ikna oldu. Tüm Merkezi İstihbarat Temsilcileri Piçtir.

TL; DR: Polis memurları, CIA’nın ABD nüfusunun düşmanı değil. Aslında vergi mükelleflerine bağlı olsaydı hiçbir fonu olmayacak doğal olarak bozuk ve kötü niyetli bir organizasyondur. Polis değil, yıkılmalı ve kaldırılmalıdır.

“Tüm Merkezi İstihbarat Temsilcileri Piçler” üzerine 53 yorum

1. Samsun merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-06-2020 02:52:19

2. Niğde merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 10-07-2020 17:26:43

3. Nevşehir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 12-07-2020 01:14:55

4. Malatya merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım vallaha hoşuma gitti, şukuladım 15-07-2020 15:08:14

5. Siirt merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2020 02:53:19

6. Düzce merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 21-07-2020 17:44:42

7. Bingöl merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten süper ötesi hayran edici, teşekkürler 24-07-2020 23:41:46

8. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 25-07-2020 11:25:22

9. Samsun merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 28-08-2020 19:52:10

10. Rize merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 02-09-2020 22:25:52

11. Şırnak merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 22-09-2020 20:06:14

12. Kahramanmaraş merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 25-09-2020 00:47:44

13. Ağrı merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-09-2020 21:27:10

14. Bayburt merkezden ben Emine. Selam web siteniz valla dikkatimi çekti, teşekkürler 02-10-2020 11:26:07

15. Bartın merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla dikkat çekici, sağolun 17-10-2020 11:37:47

16. Sivas dan kimler var. Tüm Merkezi İstihbarat Temsilcileri Piçler . selamun aleyküm paylaşımın valla güzel, facebookta paylaştım , ali – 456

17. Sakarya merkezden ben ahmet. Merhaba sayfanız vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 15:08:50

18. Bu konu : ” Tüm Merkezi İstihbarat Temsilcileri Piçler ” çok güzel. Mrb web siten valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 445

19. Rize dan kimler var. Tüm Merkezi İstihbarat Temsilcileri Piçler . Mrb sayfan harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 286

20. Bu konu : ” Tüm Merkezi İstihbarat Temsilcileri Piçler ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 148

21. Aydın dan kimler var. Tüm Merkezi İstihbarat Temsilcileri Piçler . Selamın aleyküm siteniz vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 290

22. Bu konu : ” Tüm Merkezi İstihbarat Temsilcileri Piçler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 349

23. Bu konu : ” Tüm Merkezi İstihbarat Temsilcileri Piçler ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi iyi, tebrikler , hatice – 346

24. Karabük merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 15:39:35

25. Kilis merkezden ben emin. Selamlar paylaşımınız inan ki güzel, facebookta paylaştım 19-10-2020 15:40:02

26. Bu konu : ” Tüm Merkezi İstihbarat Temsilcileri Piçler ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 155

Gürbüz için bir cevap yazın Cevabı iptal et