Nefilimlerin dolaştığı tüm antik alanlar. Cataclysms, yeryüzünün soyunu toprağa yapıştırdı. Manzara kireçlenmiş titanlardır. Kanyonlar / parklar petrol, kristal, gizemler içeriyor. Gül kuvarsı kireçlenmiş ettir. Petrol, titanların korunmuş kanıdır. Özel bölgelere açılan geniş yeraltı sistemleri var. Ordu, bu topraklarda yerlilerle iyi bir nedenle çatışıyor. Burası kutsal topraklardır, ancak şu anda şeytanın ordusu, insanın doğanın gerçek gizemlerini keşfetmesini ve açığa çıkarmasını engellemek için bu toprakları kontrol etmektedir.

Author

70 Comments

1. Edirne merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2020 04:43:40

2. Merhaba herkese paylaşımınız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım

3. Selam herkese paylaşımınız inanki hoşuma gitti, sağolun

4. Nevşehir merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 03-09-2020 08:17:29

5. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki çok güzel, şukuladım

6. Nevşehir merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-09-2020 14:33:33

7. Eskişehir merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 17-09-2020 02:17:39

8. Elazığ merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-09-2020 06:34:28

9. selam arkadaşlar siteniz gerçekten dikkat çekici, sağolun

10. Isparta merkezden ben Emine. Selam sayfan ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 27-09-2020 11:20:52

11. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi iyi, sağolun

12. elif yılmaz Reply

Mrb siten gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

13. Mrb paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, saolun

14. Bu konu : ” Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim güzel, şukuladım , memo – 56

15. Erzincan dan kimler var. Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor . Merhabalar web siten cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 38

16. Merhaba sayfanız yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım

17. Bu konu : ” Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 424

18. Bu konu : ” Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 394

19. Nevşehir dan kimler var. Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor . selam arkadaşlar siten harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 232

20. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 09-11-2020 02:06:36

21. Slm sayfan süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

22. Bursa dan kimler var. Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor . Mrb sayfan inanki çok iyi, face de paylaştım , doruk – 444

23. Bilecik dan kimler var. Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor . Selamlar paylaşımın vallaha iyi, face de paylaştım , ali – 255

24. Selamlar sayfa inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

25. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 05-12-2020 04:45:21

26. Bu konu : ” Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor ” çok güzel. Selamlar siteniz inanki hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 239

27. Tokat merkezden ben Aylin. Selam herkese siten vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 09-12-2020 18:03:57

28. Kastamonu merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 10-12-2020 08:46:02

29. Kastamonu merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:45:57

30. Bu konu : ” Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 294

31. Selam herkese sayfan inanki dikkatimi çekti, şukuladım

32. Yalova merkezden ben emin. Slm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 28-12-2020 07:13:10

33. Manisa merkezden ben hatice. Merhaba web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 29-12-2020 00:26:41

34. Bu konu : ” Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 426

35. Bu konu : ” Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor ” çok güzel. Slm siteniz cidden iyi, saolun , banu – 361

36. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

37. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siten cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

38. Yalova dan kimler var. Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi mükemmel, sağolun , Emine – 172

39. Bu konu : ” Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 438

40. Bu konu : ” Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 439

41. Merhaba paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler

42. Denizli dan kimler var. Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor . selamun aleyküm web siteniz inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , – 259

43. Selam web siteniz süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım

44. Bu konu : ” Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok iyi, tebrikler , ali – 236

45. Merhaba siteniz cidden mükemmel, teraziye tıkladım

46. Selamın aleyküm web siteniz valla güzel, teraziye tıkladım

47. Kars dan kimler var. Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor . selamun aleyküm paylaşım gerçekten güzel, facebookta paylaştım , Emine – 143

48. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran edici, teşekkürler 23-02-2021 15:21:35

49. Diyarbakır merkezden ben hatice. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 23-02-2021 21:29:49

50. Bursa merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz inan ki hayran bıraktı, saolun 24-02-2021 09:04:02

51. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siten cidden iyi, teraziye tıkladım

52. Bu konu : ” Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 293

53. Bu konu : ” Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 391

54. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha mükemmel, tebrikler

55. Bu konu : ” Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 248

56. Ardahan dan kimler var. Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor . Selam herkese paylaşımın cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 135

57. Selamın aleyküm web siteniz harbiden hayran bıraktı, saolun

58. elif yılmaz Reply

Bursa dan kimler var. Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor . Merhabalar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 10

59. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor . Selam herkese paylaşım yeminle mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 221

60. Bu konu : ” Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 140

61. Düzce dan kimler var. Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor . selam arkadaşlar sayfan süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 181

62. Diyarbakır merkezden ben emin. Selamlar web sitesi süper ötesi iyi, sağolun 23-04-2021 08:09:00

63. Edirne merkezden ben ali. Selam herkese sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 28-04-2021 16:41:40

64. Hakkari dan kimler var. Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor . Selam herkese web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 426

65. Uşak dan kimler var. Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor . Selam web sitesi gerçekten çok iyi, sağolun , ali – 402

66. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 07-05-2021 03:43:52

67. Merhaba sayfan süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link