Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor

Nefilimlerin dolaştığı tüm antik alanlar. Cataclysms, yeryüzünün soyunu toprağa yapıştırdı. Manzara kireçlenmiş titanlardır. Kanyonlar / parklar petrol, kristal, gizemler içeriyor. Gül kuvarsı kireçlenmiş ettir. Petrol, titanların korunmuş kanıdır. Özel bölgelere açılan geniş yeraltı sistemleri var. Ordu, bu topraklarda yerlilerle iyi bir nedenle çatışıyor. Burası kutsal topraklardır, ancak şu anda şeytanın ordusu, insanın doğanın gerçek gizemlerini keşfetmesini ve açığa çıkarmasını engellemek için bu toprakları kontrol etmektedir.

“Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor” üzerine 17 yorum

1. Edirne merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2020 04:43:40

2. Nevşehir merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 03-09-2020 08:17:29

3. Nevşehir merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-09-2020 14:33:33

4. Eskişehir merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 17-09-2020 02:17:39

5. Elazığ merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-09-2020 06:34:28

6. Isparta merkezden ben Emine. Selam sayfan ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 27-09-2020 11:20:52

7. Bu konu : ” Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim güzel, şukuladım , memo – 56

8. Erzincan dan kimler var. Tüm “Milli Parklar” hiçbir sebeple korunmuyor ve militarize edilmiyor . Merhabalar web siten cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 38

Yorum yapın