Belki de zamanın ötesinde olan şeytanla bir anlaşma yapmaları anlamında, bu yüzden şeytan onları nasıl çılgınca zengin yapacağını bilirdi. Belki şeytan zaman yolculuğuna bile ihtiyaç duymuyor, sadece dünyayı çok iyi tanıyor ve zengin olmak için birbirine yardım edecek bir grup insanı var. Sonra zengin kalmalarına yardımcı olacak yasalar yapın, vb.

Birisi zamanda geriye gidecek olsaydı, bunun bir garajdan bir kitapçı açıp milyarder olmaktan daha asil bir amaç için olduğunu varsayardım. Bir zaman yolcusunun daha önemli olmasını beklerdim. Amazon çok büyük olmasına rağmen, zaman yolculuğu ile daha fazla ölüm kalım senaryosunun gerçekleşeceğini varsayıyorum. Sanki çok batıracaklarmış gibi.

28 Comments

1. Gürbüz Reply

Karaman dan kimler var. Tüm milyarderler zaman yolcularıdır. . Slm bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 341

2. Bingöl merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok iyi, face de paylaştım 26-06-2021 01:42:07

3. Bayburt dan kimler var. Tüm milyarderler zaman yolcularıdır. . Merhaba sayfan süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 354

4. Bu konu : ” Tüm milyarderler zaman yolcularıdır. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 173

5. Tunceli dan kimler var. Tüm milyarderler zaman yolcularıdır. . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 476

6. Slm sayfanız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bu konu : ” Tüm milyarderler zaman yolcularıdır. ” çok güzel. Mrb web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 218

8. Bu konu : ” Tüm milyarderler zaman yolcularıdır. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 153

9. Bursa dan kimler var. Tüm milyarderler zaman yolcularıdır. . Selamlar sayfanız inanılmaz güzel, teşekkürler , banu – 140

10. Merhabalar web siten inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Sivas merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siten inan ki mükemmel, sağolun 03-07-2021 23:41:03

12. Erzincan merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 10-07-2021 00:31:36

13. Samsun dan kimler var. Tüm milyarderler zaman yolcularıdır. . Merhaba sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 500

14. Çankırı merkezden ben hatice. Selam paylaşımın ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 08:49:40

15. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. Tüm milyarderler zaman yolcularıdır. . selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 148

16. Bu konu : ” Tüm milyarderler zaman yolcularıdır. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanki mükemmel, teşekkürler , hatice – 231

17. Bu konu : ” Tüm milyarderler zaman yolcularıdır. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 350

18. Bu konu : ” Tüm milyarderler zaman yolcularıdır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 77

19. Bu konu : ” Tüm milyarderler zaman yolcularıdır. ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 472

20. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki dikkat çekici, şukuladım

21. Kars merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa inan ki çok güzel, teşekkürler 04-08-2021 08:20:59

22. Eskişehir merkezden ben emin. Selamlar web siten inan ki güzel, sağolun 13-08-2021 17:34:22

23. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. Tüm milyarderler zaman yolcularıdır. . Merhaba herkese web siteniz yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 104

24. Bu konu : ” Tüm milyarderler zaman yolcularıdır. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 432

25. Artvin merkezden ben memo. Selamlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 31-08-2021 19:52:57

26. Gaziantep merkezden ben ziya. Mrb siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 01-09-2021 20:50:59

27. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

Write A Comment