İlaç karteli, ilaçlarla hastalık yaratır. Daha sonra daha çok hastalığa neden olan ilaçlarla yan etkileri yönetir. PCR testleri çalışmıyor. Corona hiçbir zaman izole olmadı. Hiçbir virüs izole edilmedi. Aşıların işe yaradığı hiçbir zaman bilimsel olarak kanıtlanmadı. Mikrop teorisi bir sahtekarlıktır.

Tarihin çoğu uydurmadır (bkz. “çamur seli”, “çamur fosilleri”, “Tartaria”)! Bu kadar az güvenilir tarihsel kayıtla, YAŞLANMANIN DOĞAL BİR OLGU mu yoksa çevremizin zehirlenmesinin bir yan etkisi mi (kimyasallar, iğneler, su kaynaklarının zehirlenmesi, “uzmanlardan” sağlıksız beslenme önerileri, “zenginleştirilmiş” ler) OLDUĞUNU BİLE BİLE BİLE BİLE BİLE BİLE BİLE BİLE BİLE BİLMİYORUZ. ” ekmek, koruyucular, GDO’lar, pestisitler, mikrodalga radyasyonu vb.).

…ray3732445 tarafından gönderildi
[comments]

Author

29 Comments

1. Düzce dan kimler var. Tüm Ölümler İnsan Yapımıdır . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 315

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tüm Ölümler İnsan Yapımıdır ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 127

3. Bursa merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi süper ötesi çok iyi, teşekkürler 02-07-2021 15:20:53

4. Ardahan dan kimler var. Tüm Ölümler İnsan Yapımıdır . Merhaba siteniz ciddiyim mükemmel, saolun , – 447

5. Gümüşhane dan kimler var. Tüm Ölümler İnsan Yapımıdır . Mrb sayfan vallaha iyi, face de paylaştım , emin – 84

6. Adana merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi inanki çok iyi, teraziye tıkladım 06-07-2021 07:17:55

7. Bu konu : ” Tüm Ölümler İnsan Yapımıdır ” çok güzel. Mrb sayfa cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 42

8. Hakkari dan kimler var. Tüm Ölümler İnsan Yapımıdır . Selamın aleyküm paylaşımınız valla mükemmel, saolun , Emine – 285

9. Bu konu : ” Tüm Ölümler İnsan Yapımıdır ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 108

10. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

11. Bu konu : ” Tüm Ölümler İnsan Yapımıdır ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , memo – 73

12. Bu konu : ” Tüm Ölümler İnsan Yapımıdır ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki hoşuma gitti, saolun , ziya – 31

13. Gürbüz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Tüm Ölümler İnsan Yapımıdır . Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 442

14. Adıyaman merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşım vallaha güzel, şukuladım 17-07-2021 10:57:54

15. Merhaba paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

16. Niğde merkezden ben ali. Mrb paylaşımın inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 20-07-2021 23:13:11

17. Kastamonu dan kimler var. Tüm Ölümler İnsan Yapımıdır . Slm paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 64

18. Kütahya merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 21-07-2021 14:29:50

19. Bu konu : ” Tüm Ölümler İnsan Yapımıdır ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 119

20. Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, şukuladım

21. Selamlar siten harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

22. Bu konu : ” Tüm Ölümler İnsan Yapımıdır ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım , doruk – 148

23. Kayseri dan kimler var. Tüm Ölümler İnsan Yapımıdır . Mrb sayfanız yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 345

24. Merhaba bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım

25. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Tüm Ölümler İnsan Yapımıdır . merhaba arkadaşlar siten yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 40

26. Bolu merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız cidden çok iyi, face de paylaştım 31-08-2021 19:41:37

27. Kırşehir dan kimler var. Tüm Ölümler İnsan Yapımıdır . Mrb sayfa cidden dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 155

28. Aydın dan kimler var. Tüm Ölümler İnsan Yapımıdır . Merhabalar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 481

29. Gümüşhane merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz vallaha iyi, tebrikler 23-09-2021 22:36:54

Write A Comment