Son zamanlarda “Police Actovity” den birçok ilan görüyorum, ancak onlar hakkında herhangi bir bilgi bulamıyorum. Bir Twitter ve You Tube kanalı var ama bulabildiğim tek şey bu. Çılgın ya da paranoyak olabilirim, ancak tüm videolar, protestocular üzerindeki tüm baskılardan sonra bazı PR ajanslarının imajı üzerinde çalışmak için olası propagandası olarak bana çarpıyor. Onlar hakkında bir şeyler bilen birileri var mı?

gönderen … BlackMonday123
[comments]

Author

102 Comments

1. Bartın merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 14-08-2020 08:40:03

2. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, şukuladım

3. Ankara merkezden ben ahmet. Selam siten ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 15-08-2020 13:49:42

4. Selamlar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

5. Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler

6. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Slm web sitesi valla hayran edici, teraziye tıkladım 18-08-2020 08:37:19

7. Gaziantep merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 18-08-2020 14:20:21

8. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz yeminle iyi, tebrikler 21-08-2020 18:42:48

9. Gaziantep merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan valla hayran edici, tebrikler 26-08-2020 18:53:17

10. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siten harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

11. Adana merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2020 07:48:15

12. Adıyaman merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten inanki dikkat çekici, tebrikler 05-09-2020 16:29:27

13. Mrb paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

14. Selamlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

15. Merhabalar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, tebrikler

16. selamun aleyküm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, sağolun

17. Selamlar sayfan inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

18. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

19. Kocaeli dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Merhaba paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 165

20. Gümüşhane dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Slm siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 39

21. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 87

22. Iğdır dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 304

23. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 144

24. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok iyi, teşekkürler

25. Sakarya dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Merhabalar siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 129

26. Manisa dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Selamın aleyküm web siteniz vallaha iyi, teşekkürler , mehmet – 471

27. elif yılmaz Reply

Tunceli dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Selam herkese siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 210

28. Selamlar sayfanız süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

29. Samsun dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 393

30. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 114

31. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, teşekkürler , hatice – 135

32. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 481

33. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 34

34. Kocaeli merkezden ben gaye. Mrb sayfa valla mükemmel, şukuladım 27-12-2020 06:04:55

35. Şırnak dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Merhaba herkese siten valla iyi, tebrikler , emin – 328

36. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 275

37. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 9

38. Kırşehir merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 05-01-2021 05:59:51

39. Selam herkese web sitesi cidden güzel, face de paylaştım

40. elif yılmaz Reply

Mrb siten gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

41. Zonguldak dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . merhaba arkadaşlar siten valla çok güzel, sağolun , mehmet – 150

42. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, face de paylaştım

43. Mersin dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Selam sayfan valla çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 173

44. Sinop merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 16-01-2021 15:50:55

45. Merhabalar paylaşım inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

46. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 36

47. Sakarya dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Merhaba web siteniz inan ki çok güzel, teşekkürler , Aylin – 145

48. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha dikkat çekici, sağolun , hatice – 251

49. Manisa merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran edici, teşekkürler 26-01-2021 15:20:50

50. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, saolun

51. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 470

52. Gümüşhane merkezden ben ali. Merhaba siteniz vallaha dikkat çekici, sağolun 07-02-2021 00:57:17

53. Afyon merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi inanki iyi, tebrikler 07-02-2021 16:51:41

54. Selam herkese siteniz yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

55. Zonguldak merkezden ben hatice. Merhabalar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 19-02-2021 03:31:20

56. Nevşehir merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 01-03-2021 20:24:10

57. Hatay dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Selam herkese web siteniz inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 317

58. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Mrb paylaşımın harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 171

59. İstanbul merkezden ben hatice. Merhaba web siten inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 20-03-2021 09:44:04

60. Tunceli merkezden ben ali. Selam siten cidden hoşuma gitti, tebrikler 24-03-2021 02:24:46

61. Samsun merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 25-03-2021 18:42:29

62. Afyon dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Merhabalar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 449

63. Selam paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, şukuladım

64. Van merkezden ben ziya. Mrb siten inan ki mükemmel, sağolun 04-04-2021 08:28:21

65. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 252

66. Kırıkkale dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Merhaba herkese web siten inan ki hoşuma gitti, sağolun , gaye – 42

67. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim hayran edici, tebrikler , Aylin – 99

68. Balıkesir merkezden ben hatice. Selam siten yeminle hayran edici, sağolun 24-04-2021 06:26:24

69. Erzincan merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 04-05-2021 02:03:55

70. Malatya merkezden ben hatice. Mrb siteniz vallaha billaha mükemmel, saolun 07-05-2021 04:11:13

71. Merhaba herkese paylaşım harbiden çok iyi, sağolun

72. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 86

73. Gürbüz Reply

İzmir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 12-05-2021 00:03:13

74. İstanbul dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok güzel, şukuladım , banu – 350

75. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha güzel, face de paylaştım , Emine – 413

76. Aksaray dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Selamlar siteniz vallaha hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 297

77. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 460

78. selam arkadaşlar sayfanız yeminle hayran bıraktı, teşekkürler

79. Erzurum dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Selamlar web siteniz valla hayran edici, tebrikler , banu – 123

80. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 470

81. Yozgat merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, tebrikler 23-06-2021 10:01:40

82. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 232

83. Bilecik dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . selamun aleyküm sayfan yeminle çok güzel, şukuladım , banu – 280

84. Aksaray dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Merhabalar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , memo – 438

85. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

86. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

87. Selam herkese sayfan ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

88. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 38

89. Slm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

90. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 468

91. Kilis merkezden ben emin. Selamın aleyküm siten yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 29-06-2021 08:49:53

92. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 74

93. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok güzel, face de paylaştım , ziya – 63

94. Samsun merkezden ben Hasan. Mrb web siten süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-07-2021 11:58:29

95. Sakarya dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . merhaba arkadaşlar web siten inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 351

96. Van merkezden ben gaye. Merhabalar web siten inanılmaz hayran bıraktı, saolun 14-07-2021 03:09:13

97. Merhaba sayfanız yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım

98. Slm web siteniz inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

99. selam arkadaşlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, saolun

100. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Merhabalar siten inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 57

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link