Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var?

Son zamanlarda “Police Actovity” den birçok ilan görüyorum, ancak onlar hakkında herhangi bir bilgi bulamıyorum. Bir Twitter ve You Tube kanalı var ama bulabildiğim tek şey bu. Çılgın ya da paranoyak olabilirim, ancak tüm videolar, protestocular üzerindeki tüm baskılardan sonra bazı PR ajanslarının imajı üzerinde çalışmak için olası propagandası olarak bana çarpıyor. Onlar hakkında bir şeyler bilen birileri var mı?

gönderen … BlackMonday123
[comments]

“Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var?” üzerine 57 yorum

1. Bartın merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 14-08-2020 08:40:03

2. Gaziantep merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 18-08-2020 14:20:21

3. Adana merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2020 07:48:15

4. Adıyaman merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten inanki dikkat çekici, tebrikler 05-09-2020 16:29:27

5. Kocaeli dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Merhaba paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 165

6. Gümüşhane dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Slm siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 39

7. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 87

8. Iğdır dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 304

9. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 144

10. Sakarya dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Merhabalar siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 129

11. Manisa dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Selamın aleyküm web siteniz vallaha iyi, teşekkürler , mehmet – 471

12. Tunceli dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Selam herkese siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 210

13. Samsun dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 393

14. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 114

15. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, teşekkürler , hatice – 135

16. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 481

17. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 34

18. Şırnak dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Merhaba herkese siten valla iyi, tebrikler , emin – 328

19. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 275

20. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 9

21. Kırşehir merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 05-01-2021 05:59:51

22. Zonguldak dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . merhaba arkadaşlar siten valla çok güzel, sağolun , mehmet – 150

23. Mersin dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Selam sayfan valla çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 173

24. Sinop merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 16-01-2021 15:50:55

25. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 36

26. Sakarya dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Merhaba web siteniz inan ki çok güzel, teşekkürler , Aylin – 145

27. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha dikkat çekici, sağolun , hatice – 251

28. Manisa merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran edici, teşekkürler 26-01-2021 15:20:50

29. Bu konu : ” Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 470

30. Zonguldak merkezden ben hatice. Merhabalar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 19-02-2021 03:31:20

31. Nevşehir merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 01-03-2021 20:24:10

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link