Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var?

Son zamanlarda “Police Actovity” den birçok ilan görüyorum, ancak onlar hakkında herhangi bir bilgi bulamıyorum. Bir Twitter ve You Tube kanalı var ama bulabildiğim tek şey bu. Çılgın ya da paranoyak olabilirim, ancak tüm videolar, protestocular üzerindeki tüm baskılardan sonra bazı PR ajanslarının imajı üzerinde çalışmak için olası propagandası olarak bana çarpıyor. Onlar hakkında bir şeyler bilen birileri var mı?

gönderen … BlackMonday123
[comments]

“Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var?” üzerine 20 yorum

1. Bartın merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 14-08-2020 08:40:03

2. Gaziantep merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 18-08-2020 14:20:21

3. Adana merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2020 07:48:15

4. Adıyaman merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten inanki dikkat çekici, tebrikler 05-09-2020 16:29:27

5. Kocaeli dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Merhaba paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 165

6. Gümüşhane dan kimler var. Tüm “Polis Faaliyetleri” videolarının arkasında kim var? . Slm siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 39

Yorum yapın