https://youtu.be/5hfEBupAeo4

Yukarıdaki video, Michael Rivero tarafından yazılan “Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır” başlıklı bir makaleden alınmıştır. Özel merkez bankaları, gezegendeki tüm modern savaşların arkasındaki eldir. Rivero, Amerika Birleşik Devletleri’nin tarihi ve Britanya ile savaşa girmelerinin gerçek nedeni hakkında konuşuyor. Daha sonra devam eder ve her iki dünya savaşı da dahil olmak üzere tüm büyük savaşların tarihini ve nedenini ortaya koyar. Spoiler Uyarısı: Özel merkez bankalarının karı içindir.

Ben bir aptalım ve çok yorgunum ve bu yüzden harika bir özet veremem. Video yalnızca 40 dakika uzunluğunda ve harika. Yeterince tavsiye edemem.

Author

76 Comments

1. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, tebrikler 28-09-2020 02:52:13

2. İstanbul merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 28-09-2020 07:19:37

3. Kırşehir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hoşuma gitti, şukuladım 28-09-2020 08:19:53

4. Yozgat merkezden ben Emine. Slm sayfa yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 28-09-2020 12:22:14

5. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hayran edici, şukuladım

6. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

7. Gürbüz Reply

Trabzon merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:18:24

8. Merhaba sayfanız cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

9. Bu konu : ” Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır ” çok güzel. Mrb web siten vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 409

10. Bu konu : ” Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır ” çok güzel. Selamlar paylaşımın valla güzel, tebrikler , ziya – 398

11. Sivas merkezden ben ali. Slm paylaşımın valla dikkatimi çekti, tebrikler 20-10-2020 18:28:21

12. Bu konu : ” Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , – 470

13. Bu konu : ” Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır ” çok güzel. Selam herkese web siten valla ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 379

14. Selam herkese web sitesi cidden çok güzel, teşekkürler

15. Merhabalar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler

16. Niğde dan kimler var. Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır . Selamlar siten inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 59

17. Düzce dan kimler var. Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 316

18. Hakkari dan kimler var. Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır . Selamın aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 371

19. merhaba arkadaşlar web siten valla mükemmel, sağolun

20. Isparta merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, saolun 15-11-2020 02:52:50

21. Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

22. Bitlis dan kimler var. Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır . Merhaba herkese sayfan valla dikkat çekici, saolun , Aylin – 268

23. Isparta dan kimler var. Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır . Mrb paylaşım vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 369

24. Bu konu : ” Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle hayran edici, şukuladım , ziya – 115

25. Aydın dan kimler var. Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır . Slm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 84

26. Kilis merkezden ben doruk. Mrb siteniz inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 06-12-2020 18:24:28

27. Bu konu : ” Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 71

28. Mardin dan kimler var. Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır . selamun aleyküm sayfan gerçekten mükemmel, face de paylaştım , ziya – 51

29. Selam herkese web siteniz gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

30. Malatya dan kimler var. Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır . merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle mükemmel, saolun , doruk – 99

31. elif yılmaz Reply

Selam siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

32. Slm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

33. Bu konu : ” Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 430

34. Bu konu : ” Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır ” çok güzel. Merhaba siteniz süper ötesi iyi, şukuladım , ziya – 484

35. İzmir merkezden ben . selam arkadaşlar siten harbiden güzel, şukuladım 12-01-2021 00:50:27

36. Mrb paylaşımınız süper ötesi iyi, twitter da paylaştım

37. Bolu dan kimler var. Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır . Merhabalar paylaşımın ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 141

38. Diyarbakır merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın inan ki hayran edici, şukuladım 18-01-2021 09:13:01

39. Düzce dan kimler var. Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır . Merhaba herkese sayfan ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 28

40. Eskişehir dan kimler var. Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır . Mrb paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 455

41. Adana merkezden ben banu. Merhaba siteniz yeminle iyi, sağolun 30-01-2021 14:35:33

42. Gürbüz Reply

Sinop merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 31-01-2021 08:22:32

43. selamun aleyküm siteniz harbiden iyi, twitter da paylaştım

44. Mrb siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Bu konu : ” Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki iyi, teşekkürler , ali – 321

46. Bartın dan kimler var. Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır . Merhaba sayfan gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 246

47. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi inanki güzel, şukuladım 25-02-2021 23:43:47

48. Merhaba web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

49. Şanlıurfa merkezden ben . Selam web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 12-03-2021 18:16:20

50. Batman merkezden ben ali. Selam bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 15-03-2021 18:06:48

51. Selamlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun

52. Aksaray dan kimler var. Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır . selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, saolun , gaye – 301

53. Erzurum merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 26-03-2021 02:46:56

54. Mardin dan kimler var. Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hayran edici, teşekkürler , gaye – 229

55. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır ” çok güzel. Merhaba web sitesi ciddiyim hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 252

56. Balıkesir dan kimler var. Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır . selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 441

57. Bolu merkezden ben memo. Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok güzel, teşekkürler 11-04-2021 12:26:10

58. Bu konu : ” Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 113

59. Siirt merkezden ben ali. Slm sayfa ciddiyim çok iyi, tebrikler 16-04-2021 01:52:59

60. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 499

61. Bu konu : ” Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır ” çok güzel. Merhabalar web sitesi yeminle hayran edici, tebrikler , banu – 184

62. Erzurum merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 23-04-2021 05:32:33

63. Gürbüz Reply

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, saolun 06-05-2021 20:46:14

64. Selam herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

65. Uşak dan kimler var. Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır . Selamın aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 19

66. Karaman dan kimler var. Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, şukuladım , hatice – 297

67. Mrb paylaşımınız vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

68. Afyon dan kimler var. Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır . selamun aleyküm web siteniz vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 199

69. Bu konu : ” Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 387

70. Bu konu : ” Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır ” çok güzel. Selamlar siteniz harbiden hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 430

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link