Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır

https://youtu.be/5hfEBupAeo4

Yukarıdaki video, Michael Rivero tarafından yazılan “Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır” başlıklı bir makaleden alınmıştır. Özel merkez bankaları, gezegendeki tüm modern savaşların arkasındaki eldir. Rivero, Amerika Birleşik Devletleri’nin tarihi ve Britanya ile savaşa girmelerinin gerçek nedeni hakkında konuşuyor. Daha sonra devam eder ve her iki dünya savaşı da dahil olmak üzere tüm büyük savaşların tarihini ve nedenini ortaya koyar. Spoiler Uyarısı: Özel merkez bankalarının karı içindir.

Ben bir aptalım ve çok yorgunum ve bu yüzden harika bir özet veremem. Video yalnızca 40 dakika uzunluğunda ve harika. Yeterince tavsiye edemem.

“Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır” üzerine 13 yorum

1. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, tebrikler 28-09-2020 02:52:13

2. İstanbul merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 28-09-2020 07:19:37

3. Kırşehir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hoşuma gitti, şukuladım 28-09-2020 08:19:53

4. Trabzon merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:18:24

5. Bu konu : ” Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır ” çok güzel. Mrb web siten vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 409

6. Bu konu : ” Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır ” çok güzel. Selamlar paylaşımın valla güzel, tebrikler , ziya – 398

7. Bu konu : ” Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , – 470

8. Bu konu : ” Tüm savaşlar bankacıların savaşlarıdır ” çok güzel. Selam herkese web siten valla ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 379

Yorum yapın