Üzgünüm ama bu doğru. Eğer atletiysen, bununla başa çıkman gerekecek. Yazıda lil nas x’in şeytana taptığı hakkında “müzik her zaman böyleydi!” Diyen pek çok insan görüyorum … ama aslında söylediğiniz şu ki, pek çok sanatçı 1970’lerden beri okült veya Şeytan’a bağlıydı, ve bugün gitgide daha da artmaktadır.

Elitler, Şeytan’a tapan sübyancılardır. Tüm bunlara neden inandıklarını bile düşünmeden en atletik veya anti-Hıristiyansanız, bir aptalsınız. Şok için değil, “ruh pişirme” nin çok ciddiye alındığı wikileaks e-postaları var. Kafanı bir kez kumdan çek ve gerçeğe bak.

Bu gönderiye veya yorumlarımdan herhangi birine olumsuz oy vermekten çekinmeyin. Bu gönderiye karşı kimsenin dikkatini dağıtmaya ya da alay etmeye çalışmak için yapacağı neredeyse hiçbir argüman, bunu doğru yapmayacaktır. Eğer bunu okumaktan korkuyorsanız, insanlar bu teoriyi gözden düşürmek için çeşitli nedenlerle bahaneler uyduracaklardır, ancak kanıtı kendiniz gördüyseniz, inkar etmek imkansız olacaktır.

Author

9 Comments

1. Bu konu : ” Tüm seçkinlerin satanist olduğunu ve Hıristiyanlardan nefret ettiğini hatırlatmak isteriz ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten iyi, tebrikler , ali – 336

2. Bu konu : ” Tüm seçkinlerin satanist olduğunu ve Hıristiyanlardan nefret ettiğini hatırlatmak isteriz ” çok güzel. Merhabalar siten harbiden çok hoşuma gitti, saolun , – 365

3. Iğdır merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 28-03-2021 21:48:47

4. Osmaniye dan kimler var. Tüm seçkinlerin satanist olduğunu ve Hıristiyanlardan nefret ettiğini hatırlatmak isteriz . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha iyi, şukuladım , doruk – 179

5. Merhaba herkese web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

6. Muğla merkezden ben . Selamın aleyküm sayfa valla hoşuma gitti, saolun 03-04-2021 15:22:19

7. Batman dan kimler var. Tüm seçkinlerin satanist olduğunu ve Hıristiyanlardan nefret ettiğini hatırlatmak isteriz . Selamlar sayfanız inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , – 351

8. elif yılmaz Reply

Merhaba web siten süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım

9. Bu konu : ” Tüm seçkinlerin satanist olduğunu ve Hıristiyanlardan nefret ettiğini hatırlatmak isteriz ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 238

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link