Bu mavi kanların çoğunda RH-kanı vardır. “Atlantalılar” olduklarına inanıyorlar. Daha merkezi bir güç elde etmek için her iki tarafı da oluşturan okültist elitistler. Kimse bunu anlamıyor ya da düşünmüyor gibi görünüyor, ancak bu yönetici aileler ormanda tuhaf ritüeller yapıyorlar! Jack Dorsey, ormanda uyuşturucu konusunda ruhlarla konuşuyor. Bunlar çok eskilere dayanıyor. Bu çılgın kan bağları ve manevi motivasyonlar da öyle. Herkesin bunu bir gün fark edip etmeyeceğinden emin değilim. Ama bunlar gerçekten dünyayı yönetmeye çalışan gizli tarikatlar. Davos daha açık bir kült. Ancak Davos, bu gizli gruptaki yeni bir güç değişimidir. Bilderberg grubu, bohem klübü, özgür masonların yarısı, altın şafak, A∴A∴, Katolik Kilisesi, gül haçlılar, Rus Ortodoks Kilisesi, melema, Yahudi mistisizminin bazı üyeleri, bazı müslüman sufiler, CIA, Mossad ve MI6, işleri her açıdan ele almak için birlikte çalışıyor. Burada bazı grupları özlüyorum ama sen benim açımdan anladın. Tüm bu gizem okullarının ve dinlerinin Osiris’in eksik parçaları olduğuna inanıyorlar. Görmek istersen, buna gerçekten bazı tuhaf şeyleri bağlayacağım. Ya da söylediğim tüm garip saçmalıklara bakın. Ya da yapma! Umrumda değil

18 Comments

1. Bu konu : ” Tüm sersem Birleşik Devletler başkanları akraba ve neredeyse hepsinin kanı aynı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 91

2. Edirne merkezden ben memo. selam arkadaşlar siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-04-2021 01:52:03

3. Bu konu : ” Tüm sersem Birleşik Devletler başkanları akraba ve neredeyse hepsinin kanı aynı. ” çok güzel. Selam bu web sitesi inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , Aylin – 306

4. Bu konu : ” Tüm sersem Birleşik Devletler başkanları akraba ve neredeyse hepsinin kanı aynı. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 355

5. Bu konu : ” Tüm sersem Birleşik Devletler başkanları akraba ve neredeyse hepsinin kanı aynı. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan valla hayran edici, teşekkürler , hatice – 389

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tüm sersem Birleşik Devletler başkanları akraba ve neredeyse hepsinin kanı aynı. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 74

7. Konya dan kimler var. Tüm sersem Birleşik Devletler başkanları akraba ve neredeyse hepsinin kanı aynı. . Mrb siteniz cidden hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 124

8. Rize merkezden ben doruk. Merhabalar web siten vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-04-2021 05:28:09

9. Bu konu : ” Tüm sersem Birleşik Devletler başkanları akraba ve neredeyse hepsinin kanı aynı. ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 33

10. Bu konu : ” Tüm sersem Birleşik Devletler başkanları akraba ve neredeyse hepsinin kanı aynı. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 299

11. Zonguldak dan kimler var. Tüm sersem Birleşik Devletler başkanları akraba ve neredeyse hepsinin kanı aynı. . Slm sayfanız inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 13

12. Merhaba web sitesi vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Denizli dan kimler var. Tüm sersem Birleşik Devletler başkanları akraba ve neredeyse hepsinin kanı aynı. . selam arkadaşlar sayfan harbiden iyi, şukuladım , Gürbüz – 428

14. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim iyi, saolun 07-05-2021 02:29:13

15. Bu konu : ” Tüm sersem Birleşik Devletler başkanları akraba ve neredeyse hepsinin kanı aynı. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Emine – 351

16. Hatay merkezden ben gaye. Merhaba herkese siten vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-05-2021 19:17:24

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tüm sersem Birleşik Devletler başkanları akraba ve neredeyse hepsinin kanı aynı. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok güzel, saolun , elif yılmaz – 314

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link