Şu anda bunu kimin duyması gerektiğini bilmiyorum ama [tired cliche]. Sadece bil ki sen [broad-sweeping platitude] 👏
Sorun değil [verb] yani, çok ve unutma ki ihtiyacın olan tek şey [tagline I heard from a Nike commercial pretending to be sage wisdom].

… jimmybike tarafından gönderildi
[comments]

Author

12 Comments

1. Bu konu : ” Tüm SJW’lere, liberal ve tüm sol yelpazeye, bu sizin için ” çok güzel. Selam herkese paylaşım valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 210

2. Ankara merkezden ben ali. Merhabalar sayfan vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 12-01-2021 07:41:08

3. Sivas merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımın valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 12-01-2021 11:03:53

4. Osmaniye dan kimler var. Tüm SJW’lere, liberal ve tüm sol yelpazeye, bu sizin için . Selamın aleyküm sayfan inan ki güzel, sağolun , ali – 113

5. Bu konu : ” Tüm SJW’lere, liberal ve tüm sol yelpazeye, bu sizin için ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 336

6. Yozgat merkezden ben emin. Selamlar web siten gerçekten hayran edici, sağolun 20-01-2021 02:37:18

7. Edirne dan kimler var. Tüm SJW’lere, liberal ve tüm sol yelpazeye, bu sizin için . selamun aleyküm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 73

8. Bolu merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 06-02-2021 18:02:51

9. Bu konu : ” Tüm SJW’lere, liberal ve tüm sol yelpazeye, bu sizin için ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha güzel, tebrikler , ali – 56

10. Şanlıurfa merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok iyi, saolun 27-02-2021 23:23:04

11. Adıyaman dan kimler var. Tüm SJW’lere, liberal ve tüm sol yelpazeye, bu sizin için . Merhaba herkese paylaşım cidden çok iyi, sağolun , hatice – 315

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link