Kategoriler
Genel

Tüm streslere kasten ekleyerek! Seçim ertelendi mi? Kampta 230 hasta var mı? Zavallı ebeveynler! Dr Fauci övdü mü?

Karışıklık buradan geliyor! Dışarı çıkmak ve çalışmak, alışveriş yapmak, vb. Örtmek, eldiven kullanmak, güvende olmak, anladım. Şimdi bu, seçimi erteledi mi? Neden? En fazla risk altında olan nüfus posta yoluyla oy kullanabilir mi, yoksa sanırım dışarı çıkacaklarsa seçmenlerin oy kullanmasından sorumlu olmak istemiyorlar mı? Ve / veya sosyal mesafe eksikliği nedeniyle kampanya yapamamak güvenli değil mi? Ancak, yanlışlıkla gözlerine, maskesine veya yüzüne dokunmanın sonuçlarını anlayamayan çocukları geri gönderin. Gerçek olalım, bazen yetişkinler için bile zor. Çocuklar bunu bizim gibi sürekli düşünmüyorlar. Ya sıcak ve ter gözlerine damlarsa veya bir kaşıntı olursa, küçük çocuklar çoğunlukla kayır. Ancak bunun güvenli ve açık olacağını söylüyorlar. Yetişkin işverenler, hükümet, çalışmak zorunda olduğunuzu söylüyor, gönderiyor, hükümet de diyor, bazıları evde güvenli değil, okul güvenli. Sonra bugün 230 personelin ve çocukların Gürcistan’daki bir yaz kampında aldıkları bildirildi! Bu kampın yaz olması büyük olasılıkla açık hava aktiviteleridir. Bir ebeveyn, özellikle onları bir binaya gönderme kararı nasıl alabilir?

Yalnız bununla birlikte, çoğu ebeveyn için stres dayanılmaz olacak! İşverenler açıldı ve ebeveynler çalıştıkları her şeyi içeri almak veya kaybetmek zorundalar, ancak daha sonra geri göndermek ve bir risk almak dışında çocuklarla ne yapmaları gerekiyor! Her iki durumda da risk çok yüksektir. Bence, bununla seçim yapanlar için onları evde tut! Sonuç iyi değilse kendinizle yaşayabilecek misiniz? Kimse uzun vadeli etkiler olup olmadığını bilmiyor. Sonra bir sonraki katil kararı, acele bir aşı mı? Ihh! Pek çok insan Dr. Fauci’yi övüyor, neden? Bir maske takmak ve muhtemelen şimdi de gözlerini korumak dışında herhangi bir şey hakkında ne söyledi? Ona en iyi ödülü verelim. Hala hiçbir şey bilmiyoruz, neyin işe yarayıp neyin yaramadığını. Söylediği acele bir aşı güvenli olacak! Düz bir yüzle! Bu aşıda uzun vadede bir şeyler ters giderse, bu insanlık seviyesidir! Haber bir şaka, her iki taraf da hükümet kayboluyor. Polis çöküyor. Herkesin yakında kendi başına olacağı açıktır, beğen ya da beğenme. Bence herkes daha fazla kaosa hazırlıklı olmalı çünkü devam ediyor, ama bu arada ailelerini evde tutabilenler de yapıyor! Başka seçeneği olmayanlar, çok üzgünüm! Belki gelip sana yardım edebilecek bir genç bul! Eskiden şiling şimdi domuz olma! Bu aşı söz konusu olduğunda kendimi mümkün olduğunca uzun süre tutacağım! Yabancılar, göktaşları, artik petrol döküntüsü, Antarktika çözülme, küresel ısınma, manyetik anomali büyüyor, kutuplar kayıyor! Saf stres aşırı yüklenmesi gibi görünüyor! Mandela etkisi, kuantum bilgisayarlar. Konuşmak için her şey yoluna mı geliyor? Kimse bu şeylerle ilgili ne yapacağını bile bilmiyor gibi görünüyor.

“Tüm streslere kasten ekleyerek! Seçim ertelendi mi? Kampta 230 hasta var mı? Zavallı ebeveynler! Dr Fauci övdü mü?” için 8 yanıt

Aydın merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 01-08-2020 04:08:43

Yozgat merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 01-08-2020 06:24:09

Kars merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki dikkat çekici, şukuladım 01-08-2020 06:33:20

Iğdır merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 01-08-2020 18:30:40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir