Servet konsolidasyonu, yediğimiz boktan yiyecekler, barınma ve eğitim fiyatları, sendikaların erozyonu, emekli maaşlarının kaybı, çevreyi o kadar sert becerdiğimizden, hava farklı olduğundan, her şeyin denizaşırı yerlerde yapıldığından dehşete kapılırlardı 20+ uzun yıl süren bir savaş, sağlık hizmetlerinin maliyeti, çocuk yetiştirmenin maliyeti, yukarı doğru hareketlilik eksikliği.

tldr; Amerikan Rüyasının ne hale geldiği karşısında dehşete kapılacaklardı.

Author

43 Comments

1. Kırşehir merkezden ben ali. Merhaba sayfa inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-03-2021 21:53:53

2. Merhabalar bu web sitesi inan ki hayran edici, saolun

3. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-03-2021 17:40:07

4. Bu konu : ” Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 208

5. Selamlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

6. Denizli merkezden ben Emine. Mrb siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-03-2021 00:35:52

7. Sinop dan kimler var. Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? . Slm sayfan gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 219

8. Selam herkese web siten yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

9. Selamlar siten ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Gürbüz Reply

Tokat merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-03-2021 03:38:05

11. Merhaba herkese bu web sitesi cidden güzel, teşekkürler

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 169

13. selam arkadaşlar web siten harbiden hoşuma gitti, tebrikler

14. Bu konu : ” Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, saolun , – 471

15. Bu konu : ” Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 486

16. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, şukuladım 18-04-2021 08:26:20

17. Ordu dan kimler var. Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? . Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 214

18. Mersin dan kimler var. Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? . Slm siteniz gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , doruk – 321

19. Çankırı merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten yeminle iyi, şukuladım 03-05-2021 04:38:21

20. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? . Merhaba sayfanız cidden çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 45

21. Merhaba herkese siten cidden hayran bıraktı, tebrikler

22. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

23. Konya dan kimler var. Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? . selamun aleyküm sayfan inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 344

24. Gümüşhane dan kimler var. Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? . Selam web sitesi vallaha hayran edici, şukuladım , Emine – 207

25. Nevşehir dan kimler var. Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? . Selam herkese sayfa ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , ali – 376

26. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

27. Adana dan kimler var. Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? . selam arkadaşlar web siten valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 173

28. Niğde dan kimler var. Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? . Selam herkese paylaşımın cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 479

29. Giresun dan kimler var. Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? . Selam sayfanız cidden hayran edici, tebrikler , hatice – 7

30. Gürbüz Reply

Trabzon dan kimler var. Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? . Selamlar sayfanız süper ötesi mükemmel, sağolun , Gürbüz – 19

31. Merhaba sayfanız ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Kırşehir merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 15-06-2021 00:47:23

33. Bu konu : ” Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? ” çok güzel. Merhaba sayfa inanılmaz güzel, face de paylaştım , – 490

34. Ordu merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-06-2021 00:33:43

35. Tunceli dan kimler var. Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? . Selam bu web sitesi cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 63

36. Eskişehir merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 28-06-2021 23:27:59

37. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle dikkat çekici, face de paylaştım

38. Karabük dan kimler var. Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 390

39. elif yılmaz Reply

Isparta dan kimler var. Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? . selam arkadaşlar sayfan vallaha çok güzel, saolun , elif yılmaz – 453

40. Tekirdağ merkezden ben ali. Selamlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 15-07-2021 12:26:58

41. Van merkezden ben gaye. Merhabalar siten süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 22-07-2021 12:25:36

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link