Servet konsolidasyonu, yediğimiz boktan yiyecekler, barınma ve eğitim fiyatları, sendikaların erozyonu, emekli maaşlarının kaybı, çevreyi o kadar sert becerdiğimizden, hava farklı olduğundan, her şeyin denizaşırı yerlerde yapıldığından dehşete kapılırlardı 20+ uzun yıl süren bir savaş, sağlık hizmetlerinin maliyeti, çocuk yetiştirmenin maliyeti, yukarı doğru hareketlilik eksikliği.

tldr; Amerikan Rüyasının ne hale geldiği karşısında dehşete kapılacaklardı.

Author

16 Comments

1. Kırşehir merkezden ben ali. Merhaba sayfa inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-03-2021 21:53:53

2. Merhabalar bu web sitesi inan ki hayran edici, saolun

3. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-03-2021 17:40:07

4. Bu konu : ” Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 208

5. Selamlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

6. Denizli merkezden ben Emine. Mrb siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-03-2021 00:35:52

7. Sinop dan kimler var. Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? . Slm sayfan gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 219

8. Selam herkese web siten yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

9. Selamlar siten ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Gürbüz Reply

Tokat merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-03-2021 03:38:05

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 169

12. Bu konu : ” Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, saolun , – 471

13. Bu konu : ” Tüm Üç Nesilden insanların Bugünün Kuşağı’nın davranışına tanık olduklarını hayal edin. Gördükleri karşısında dehşete düşeceklerini düşünüyor musunuz? İşler nasıl bu kadar kötüye gitti? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 486

14. Karabük merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, şukuladım 18-04-2021 08:26:20

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link