2000’lerin sonlarında, 2010’ların başında Amerika’nın sol kanadı, bankacıların kurtarılmasına, kurumsal refaha ve ateşli savaşlara kızmıştı. Occupy Wallstreet büyük etkiye sahipti ve julian assange soldaki bir kahramandı. Özgürlükçülerle ve bazı muhafazakârlarla da birleşiyorlardı. Sanırım kuruluş onları meşru bir tehdit olarak gördü. bu aşırı sjw şeylerinden hiçbiri yoktu ve sol ve sağ oldukça dostane davrandılar. O zamanlar demokrat olurdum.

daha sonra tüm SJW işleri 2010’ların ortalarında devreye girdi ve tüm bu momentum durdu. Akademik kurumlar ve medya holdingleri tarafından zorlandı. aniden% 1’e saldırmak yerine, mikro saldırılar için rastgele bir joe’ye saldırıyorlardı. Sol ve sağ arasında, zenginlerin arkalarına yaslanmasına izin veren daha fazla bölünme vardı. şimdi solda olmak için tek yapmaları gereken ırkçılık karşıtı vaaz etmektir.

Author

16 Comments

1. İzmir merkezden ben memo. Selam herkese siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-01-2021 19:21:22

2. Gürbüz Reply

Nevşehir dan kimler var. Tüm uyanmış SJW olayı seçkinler tarafından itildi . Selam paylaşım süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 486

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tüm uyanmış SJW olayı seçkinler tarafından itildi ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 147

4. Merhaba bu web sitesi harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

5. Gürbüz Reply

Manisa dan kimler var. Tüm uyanmış SJW olayı seçkinler tarafından itildi . Selamlar siten cidden çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 123

6. Bu konu : ” Tüm uyanmış SJW olayı seçkinler tarafından itildi ” çok güzel. Mrb sayfa inanılmaz güzel, teşekkürler , mehmet – 428

7. Edirne dan kimler var. Tüm uyanmış SJW olayı seçkinler tarafından itildi . Slm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 472

8. Bu konu : ” Tüm uyanmış SJW olayı seçkinler tarafından itildi ” çok güzel. Merhabalar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 264

9. Selam sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

10. Kırklareli dan kimler var. Tüm uyanmış SJW olayı seçkinler tarafından itildi . Slm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 329

11. Gürbüz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Tüm uyanmış SJW olayı seçkinler tarafından itildi . selam arkadaşlar sayfa inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 492

12. Bu konu : ” Tüm uyanmış SJW olayı seçkinler tarafından itildi ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 355

13. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Bu konu : ” Tüm uyanmış SJW olayı seçkinler tarafından itildi ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 443

15. Rize dan kimler var. Tüm uyanmış SJW olayı seçkinler tarafından itildi . Selam web siteniz vallaha güzel, twitter da paylaştım , Emine – 59

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link