Düşük gelirli bir bölgede bir Wal-Mart’a gitmenin daha güzel bir topluluk/şehirden tamamen farklı olduğunu fark eden var mı?

Farklı eyaletlerde birçok farklı şehre seyahat ettim ve düşük gelirli bölgelerde park alanlarının daha tıkalı olduğu ve genellikle kendi kendine check-out ve neredeyse hiç kimsenin olmadığı kadar hepsinin aynı olmadığını söyleyebilirim. herhangi bir konuda yardımcı olmak için orada. Güzel bir topluluktan birine girin ve daha büyük park yerleri elde edin, hemen hemen her kayıt, eşyalarınızı tarayacak biriyle açık ve neredeyse hiç sıra beklemenize gerek yok.

Benim düşüncem, daha güzel bölgelerde insanların daha yüksek kaliteli bir mağazaya gitmek için yeterli parası olduğu ve düşük gelirli bölgelerdeki gibi bir Wal-Mart’a asla gitmeyeceğidir.

…sunnyjoejoe tarafından gönderildi
[comments]

23 Comments

1. Selam herkese web siteniz ciddiyim mükemmel, face de paylaştım

2. Artvin dan kimler var. Tüm Wal-Mart’lar eşit değildir . Selam paylaşımın inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 239

3. Sinop dan kimler var. Tüm Wal-Mart’lar eşit değildir . Merhaba bu web sitesi gerçekten hayran edici, face de paylaştım , – 49

4. Tunceli merkezden ben emin. Merhabalar sayfan inanılmaz iyi, tebrikler 25-08-2021 00:59:30

5. Elazığ dan kimler var. Tüm Wal-Mart’lar eşit değildir . Selam siten inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 36

6. Merhabalar web siteniz cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Kırklareli dan kimler var. Tüm Wal-Mart’lar eşit değildir . Slm sayfa harbiden dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 352

8. Trabzon merkezden ben ali. Selam herkese web siten inanılmaz çok güzel, teşekkürler 26-08-2021 18:04:50

9. Kütahya dan kimler var. Tüm Wal-Mart’lar eşit değildir . Merhabalar bu web sitesi cidden dikkat çekici, şukuladım , gaye – 338

10. Bu konu : ” Tüm Wal-Mart’lar eşit değildir ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 187

11. Iğdır dan kimler var. Tüm Wal-Mart’lar eşit değildir . Merhaba herkese web siteniz inanki hayran edici, sağolun , gaye – 125

12. Gaziantep merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 03-09-2021 12:02:22

13. Balıkesir merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 04-09-2021 21:24:06

14. Aksaray merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 05-09-2021 06:26:35

15. Amasya dan kimler var. Tüm Wal-Mart’lar eşit değildir . Slm siteniz vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 433

16. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

17. Isparta dan kimler var. Tüm Wal-Mart’lar eşit değildir . Merhaba sayfa vallaha dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 3

18. Burdur merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 10-09-2021 08:54:51

19. Erzurum merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten inanki hayran edici, tebrikler 15-09-2021 20:56:51

20. Bu konu : ” Tüm Wal-Mart’lar eşit değildir ” çok güzel. Mrb siteniz valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 40

21. Şanlıurfa dan kimler var. Tüm Wal-Mart’lar eşit değildir . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , ali – 61

22. Kocaeli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok iyi, şukuladım 24-09-2021 16:49:30

Write A Comment