Tüm yeni koronavirüs vakalarının gerçek nedeni

Maskelerden kaçan ve 6 fitten çok daha fazla yol alan süper bulaşıcı yeni bir mutasyon / suş (veya biyolojik silahın 3. aşaması).

Sonunda, şimdi her yerde ve aylardır her yerde olmasına rağmen Birleşik Krallık’ta açıklandı.

Şükran Günü, gençlerin ev partisi yapması ya da parkta barbekü yapan esmer insanlar değildi. Herkes bilsin diye.

Gönderen … twoscoops4america
[comments]

“Tüm yeni koronavirüs vakalarının gerçek nedeni” üzerine 24 yorum

1. Bu konu : ” Tüm yeni koronavirüs vakalarının gerçek nedeni ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 190

2. Van dan kimler var. Tüm yeni koronavirüs vakalarının gerçek nedeni . Merhabalar siten süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 449

3. Trabzon merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfanız inanki dikkatimi çekti, teşekkürler 22-12-2020 12:56:09

4. Edirne merkezden ben . Merhaba bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 11-01-2021 18:48:05

5. Bu konu : ” Tüm yeni koronavirüs vakalarının gerçek nedeni ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha hayran edici, face de paylaştım , Emine – 422

6. Zonguldak dan kimler var. Tüm yeni koronavirüs vakalarının gerçek nedeni . Slm web sitesi ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 363

7. Konya dan kimler var. Tüm yeni koronavirüs vakalarının gerçek nedeni . Slm paylaşım harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 337

8. Bu konu : ” Tüm yeni koronavirüs vakalarının gerçek nedeni ” çok güzel. Mrb paylaşım yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 259

9. Karaman merkezden ben Hasan. Slm paylaşımınız valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 25-01-2021 10:54:50

10. Burdur merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 29-01-2021 02:18:49

11. Ardahan dan kimler var. Tüm yeni koronavirüs vakalarının gerçek nedeni . Merhaba paylaşımınız gerçekten çok güzel, saolun , emin – 220

12. Bu konu : ” Tüm yeni koronavirüs vakalarının gerçek nedeni ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 12

13. Bu konu : ” Tüm yeni koronavirüs vakalarının gerçek nedeni ” çok güzel. Selamlar sayfa valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 320

14. Afyon dan kimler var. Tüm yeni koronavirüs vakalarının gerçek nedeni . merhaba arkadaşlar siten yeminle çok iyi, sağolun , Emine – 498

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link