Kategoriler
Genel

Tüm Yollar Brennan’a yöneldi: General Flynn, ‘yayından kaldırılmadan’ önce John Brennan’ı ve istihbarat topluluğunu milyarlarca ‘kitaptan çıkarmak’ için denetlemeyi planlıyordu

kaynak

John Brennan, ABD istihbarat sisteminde kötülüğün ve yanlış olan her şeyin kişileştirilmesidir.

Bir kabul edilmiş Brennan gibi yalancı ve psikopat uzaktan sistemin patolojik olarak bozulduğunu bilmeniz gereken önemli bir güç konumuna yakındır.

Seni hatırladım yok Flynn’in bu psikopatlar tarafından demiryoluna alındığını kabul etmek için “iyi bir adam” olduğunu düşünmek gerekiyor.

“Tüm Yollar Brennan’a yöneldi: General Flynn, ‘yayından kaldırılmadan’ önce John Brennan’ı ve istihbarat topluluğunu milyarlarca ‘kitaptan çıkarmak’ için denetlemeyi planlıyordu” için 19 yanıt

Afyon merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-07-2020 21:27:06

Kırıkkale merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-07-2020 21:27:17

Adıyaman merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 19-07-2020 22:50:48

Karabük merkezden ben ali. Slm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 24-07-2020 22:07:32

Kırklareli merkezden ben banu. Slm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 30-07-2020 02:07:30

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 31-07-2020 17:45:07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir